Elimination Chamber 2019

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Elimination Chamber 2019

Post Postao/la Sherpa »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Bolje Lita i kompanija
ne, bolje razvijati cure koje imaju budućnost, a ne forsati neke koje su ostatak AE
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Elimination Chamber 2019

Post Postao/la HunterDX »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Bolje Lita i kompanija
ne, bolje razvijati cure koje imaju budućnost, a ne forsati neke koje su ostatak AE
Zašto, ne vidim da Alexa ima budućnost, tj, ima je, ali nezasluženu. Više će se ceniti pobeda nad Litom. Pa žali bože što se James vraćala i nisu uskoristili njenu karijeru, nekako bi sve delovalo legitimnihe, ovako je bila Alexin potrčko, čak i gubila od nje.
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Elimination Chamber 2019

Post Postao/la HBK »

Meni je ovo bio baš loš ppv. Nekad sam obožavao EC meč kad je bio surov i brutalan. Danas je to meč za mekusce. Prokleta pg era
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Elimination Chamber 2019

Post Postao/la HunterDX »

HBK je napisao/la:QR_BBPOST Meni je ovo bio baš loš ppv. Nekad sam obožavao EC meč kad je bio surov i brutalan. Danas je to meč za mekusce. Prokleta pg era
Istina je da fali brutalnosti, prvi je bio upečatljiv, Triple H i HBK na kraju i ona luda rekcija publike na HBK-ovu pobedu. :D
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12194
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Elimination Chamber 2019

Post Postao/la Rio146 »

Imali išta vrijedno da se ovdje pogleda?
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Elimination Chamber 2019

Post Postao/la Sherpa »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST Imali išta vrijedno da se ovdje pogleda?
još nisam pogledao, al muški EC se spominje, nadam se da ću do kraja dana odgledati. ostalo? skip
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Elimination Chamber 2019

Post Postao/la emirates »

Nisam jos sve pogledao, ali je meni zenski Chamber bio dobar. Cuo sam i da je muski bio odlican.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Elimination Chamber 2019

Post Postao/la HunterDX »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Nisam jos sve pogledao, ali je meni zenski Chamber bio dobar. Cuo sam i da je muski bio odlican.
Ženski meč nije bio dobar, samo je bio bolji od očekivanog.
Muški jeste bio dobar, više je bio meč izmedju Bryana i Kofija sa nekim preprekama koje su činili ostali članovi i nekako je dobro bookiran.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Elimination Chamber 2019

Post Postao/la emirates »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:QR_BBPOST Nisam jos sve pogledao, ali je meni zenski Chamber bio dobar. Cuo sam i da je muski bio odlican.
Ženski meč nije bio dobar, samo je bio bolji od očekivanog.
Ovisi sta si ocekivao. Meni je njihova dinamika bila kul. Sredina je bila malo isprazna kad su Nia i Tamina dominirale, ali su ostali dijelovi bili ok, dobri cak. Pogotovo pred kraj prica sa Sashom i Bayley koja je jako dobro odradjena, pravila se kul paralela sa proslom godinom kada je Sasha srusila Bayley na pod u poredjenju sa ovom kada Bayley biva srusena a Sasha zaboravlja na sve i dolazi da vidi je li ok. Stavise, to je bilo tako dobro odradjeno da bih mogao oprostiti i da su izgubile. Onda je bilo i kul spotova, Bayley i Sasha su kidale, IIconicsi su imale sjajan character work, Nia i Tamina su na pocetku imali zabavno razbacivanje (mada je do te sredine vec izgubilo sjaj i postalo je dosadno), pa i Naomi je bila jako prijatno iznenadjenje iako nije bila bas dugo u matchu.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Elimination Chamber 2019

Post Postao/la Sherpa »

@emirates što misliš o iiconics nakon danas, meni su izgledale dosta jadno, usprkos eliminacijama, kao neke totalne oportunističke luzerice
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Elimination Chamber 2019

Post Postao/la HunterDX »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:QR_BBPOST Nisam jos sve pogledao, ali je meni zenski Chamber bio dobar. Cuo sam i da je muski bio odlican.
Ženski meč nije bio dobar, samo je bio bolji od očekivanog.
Ovisi sta si ocekivao. Meni je njihova dinamika bila kul. Sredina je bila malo isprazna kad su Nia i Tamina dominirale, ali su ostali dijelovi bili ok, dobri cak. Pogotovo pred kraj prica sa Sashom i Bayley koja je jako dobro odradjena, pravila se kul paralela sa proslom godinom kada je Sasha srusila Bayley na pod u poredjenju sa ovom kada Bayley biva srusena a Sasha zaboravlja na sve i dolazi da vidi je li ok. Stavise, to je bilo tako dobro odradjeno da bih mogao oprostiti i da su izgubile. Onda je bilo i kul spotova, Bayley i Sasha su kidale, IIconicsi su imale sjajan character work, Nia i Tamina su na pocetku imali zabavno razbacivanje (mada je do te sredine vec izgubilo sjaj i postalo je dosadno), pa i Naomi je bila jako prijatno iznenadjenje iako nije bila bas dugo u matchu.
Upravo to što si nabrojao je ono što me je pozitivno iznenadilo. Kao i dobra emocija nakon meča.
One su same vodile taj meč, neke od ostalih devojaka su znale da se pokažu u odredjenim tačkama. Daleko od lošeg, ali solidan meč.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Elimination Chamber 2019

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST kao neke totalne oportunističke luzerice
Mislim da su oduvijek imale ovaj karakter.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Elimination Chamber 2019

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST kao neke totalne oportunističke luzerice
Mislim da su oduvijek imale ovaj karakter.
jesu, ali ovo jučer je baš bilo previše, izgledale su kao da nemaju što tražiti tamo. predstavljene su kao netko tko je tamo zalutao. imaju odličnu kemiju i karizmu, ali su ih prikazali prilično patetičnima - to je barem moje mišljenje.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Elimination Chamber 2019

Post Postao/la Maki »

A ja ne znam da su njih dvije ikad imale ikakav booking u kojem nisu ispale patetične. Jedino oko SSDa su imale malo bolji booking.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Elimination Chamber 2019

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST @emirates što misliš o iiconics nakon danas, meni su izgledale dosta jadno, usprkos eliminacijama, kao neke totalne oportunističke luzerice
In ring - Billie mi je uvijek djelovala pomalo traljavo, Peyton mi je djelovala kao da je pomalo zaboravila hrvati. Imale su neke awkward poteze sinoc definitivno, sad ne znam je li to ring rust tj navika da hrvas samo 5 minuta i ne radis nista specijalno, ili je nesta drugo u pitanju, ali primjeti se razlika u odnosu na NXT. Opet, imale nekoliko kul poteza though, ona posljednja pin kombinacija je savrseno odradjena npr.

Psihologija - mislim da i dalje jako dobro odradjuju character. Kad su izasle iz kabina i isle da pokusaju pinati svakoga dok su svi na podu, meni je to bilo super. Onda kad su izazivale Sashu i Bayley gurajuci im lica u lance dok su im trabunjale svasta je bilo dobro odradjeno, pokupile su solidan heat. Selling im je isto bio dobar, pri tome mislim na njihove reakcije npr kad su ih okruzili ostali timovi ili kad su Nia i Tamina dosle po njih. Znaju kako predstaviti neku situaciju ozbiljnom i kako postaviti nekog drugog over u tome.

Kayfabe - izgledale su jadno i oportunisticki, ali je to ok jer je to njihov schtick :) Drugi je problem sad sto WWE ima previse takvih heelova, ali njih dvije definitivno pripadaju toj sorti. Kao sto pripadaju i Miz i Alexa npr. Dosadnjakovici koji se predstavljaju kao najbolja stvar u hrvanju a ustvari su totalne kukavice koje ipak uvijek nadju nacin da izvuku povljan polozaj za sebe, najcesce uspjesno manipulirajuci drugima. Uz bolji booking mogu biti jako dobar foil za top faceove divizije. Petominutni matchevi u kojima bivaju squashani im nista nece pomoci.
slika
Odgovori