Elimination Chamber 2019

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Elimination Chamber 2019

Post Postao/la Maki »

Drago mi je zbog Sashe i Bayley, ali neću se praviti da ne mislim da im ove tag titule neće donijeti ništa puno i da će ostati u istoj poziciji.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Elimination Chamber 2019

Post Postao/la AlenB »

pa jel ovo moguće da su oni jedan PPV bookirali u većini dijelova kako treba i to onaj PPV koji je imao potencijalno najgori card u dosta vremena
ne znam, valjda trebam reći svaka čast

Women's EC - ***1/2
Nije bilo odlično, ali par jako dobrih poteza, lijepe priče su ispričali i bilo je zabavno, podržavam odluku da Bayley i Sasha budu prve prvakinje jer publiku će najviše one zaintrigrirati za te titule, a ne bilo koji od ovih drugih timova, jedino je problem što oni sad trebaju graditi kredibilitet i svoj i kredbilitet tek stvorene titule, ona ga još uvijek nema, iako one sada imaju dovoljno momentuma za to ovom pobjedom

Shane & Miz vs Usos - ***
zabavan meč, dobar kraj, odličan odabir pobjednika, nemam ništa za zamjeriti stvarno

Balor vs Lashley & Rush - **
jel moguće da su i ovo dobro bookirali, meč sam po sebi ništa posebno, ali mislim da nije nitko ni očekivao masterpiece, bitno je da je Balor prvak i da bi ova titula napokon mogla proživljavati svjetlije dane

Ronda vs Riott - NR
Super odrađeno, za kratko riješen meč i onda je Becky ubila cijeli život u Charlotte i Rondi sa štakama, mislim malo je glupo što su zaštitari došli onako 6 minuta prekasno, ali oproštam im to za dobrobit ovog anglea koji je meni bio izvrstan

Strowman vs Corbin - DUD
ovo vam je prva glupost večeri i slobodno to preskočite

Muški Chamber - ****1/2
jednostavno wow, sjajno bookiran meč koji je imao glavu i rep, dobri potezi odmah na početku sa svježim Kingstonom, predivna kontra iz Forearma u RKO Ortona, Kingston eliminira Ortona i ostaje zadnji. Možda se to činilo kao najviše predivdljiva solucija od svih i ja se slažem da je to u teoriji tako, ali je u praksi to bilo totalno suprotno jer je Kofi kupio publiku sa 5-star performansom u tim zadnjim minutama protiv Bryana, samo taj njihov mini-meč vrijedi 4 zvjezdice...koliko sad Kofi ima momentuma nakon ovoga, točno je tragedija ne napraviti nešto s njim, ja bi mu već u utorak dao US titulu i ćao doviđenja, on je zapao slučajno ovdje, ali sad ne iskoristiti ovo je ravno idiotizmu

sve skupa, puno puno iznad mojih očekivanja, svježi prvaci, dobre odluke i jedan odličan meč
sanjam li
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Elimination Chamber 2019

Post Postao/la HunterDX »

Samo da dodam da je kofi na poslednjoj SD epizodi i na EC pokazao više od naših dragih Stylesa i Bryana. I po 100000x kažem, kako ljudi koji vrede lako pokupe momentum, pa to je strašno, nekako ne deluje prisiljeno i prirodno je.
Veliko poštovanje za Kofija. :clap:
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Elimination Chamber 2019

Post Postao/la TheViper »

Znaci bio je dobar PPV, pogledacu kad budem mogao.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8832
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Elimination Chamber 2019

Post Postao/la KOMANIA »

Takodje se pojavila Lacey Evans, dosla I vratila se, prosetala bez ikakvog razloga, sigurno da majstori promene za to vreme staklo (plastiku) na chamberu koju je Nia razbila. :lol:
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Elimination Chamber 2019

Post Postao/la DVW »

Overall Chamber mi se svidio. Chamber matchevi sjajni, nemam riječi na emocije koje su pokazale Sasha i Bayley kao i na Kofi Kingstonov nastup. Dolazak New Daya, trenutak poštovanja, jako lijepo. Razočarenje što su Miz i Shane izgubili pojaseve i što su evidentno pri raspadu. Usosi su dobili samo zato da ne odu u AEW. Inače zanimljiv match. Strowman i Corbin su mogli napraviti odličan show, dobro je počelo, ali čemu da neko ne spasi Strowmana jer ovo je već viđeno i nikud ne vodi? Previše title changeova sa Balorom mada se ne žalim. Kredibilitet IC titule raste. Feudu Lashleya i Lio Rusha se baš i ne radujem pretjerano. Ono što sam najmanje očekivao to sam i dobio. Becky se pojavila i ubila boga u obje svoje suparnice. To već nekud vodi. Kayfabe stvar postaje ozbiljna i trebalo bi složiti priču da Becky poput Ortona 2009 naudi svakom članu McMahon porodice (bez Shanea, sa HHH-om). Svaki PPV ima ups i downs pa tako i ovaj. Zadovoljan sam, ne mogu reći da nisam.
Avatar
Tomke
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 07 svi 2018, 12:24
5
Status: Offline

Elimination Chamber 2019

Post Postao/la Tomke »

Balor :dance:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Elimination Chamber 2019

Post Postao/la Sherpa »

tamo sredina ženskog EC meča je jedno od goriš sekvenci ženskog hrvanja koje sam gledao. cijeli meč mi je bio baš osrednji - problem je bio što su sasha i bayley toliko bolje od svih ostalih u meču.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Elimination Chamber 2019

Post Postao/la Maki »

Drago mi je što je Finn dobio titulu tako što je pinao menadžera od bivšeg šampiona, a ne samog šampiona. :?
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Elimination Chamber 2019

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Gleda sam mečeve koji su me zanimali, Tozawa i Murphy je moglo bit bolje al daleko od lošeg, ženski EC ništa posebno, muški je ima dobrih spotova i drago mi je zbog Kofia al meč ko meč isto ništa wow.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Elimination Chamber 2019

Post Postao/la Sherpa »

Da je ovaj evnt u bilo kojem drugom trenu, a ne prije wm, pomislio bih da može kofi uzet.

Čak je booking ovog showa bolji mego inace
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Elimination Chamber 2019

Post Postao/la Maki »

Koliko vremena dajete ženskim tag titulama prije nego što krenu putem CW titule i postanu stalni dio Kickoff showova? Ja kažem 6-7 mjeseci dakle do SummerSlama negdje.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Elimination Chamber 2019

Post Postao/la Sherpa »

Ja čak i msnje, vidim to kao wm kickoff osim ako ne bude ona priča s litom kija se spominje
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Elimination Chamber 2019

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Ja čak i msnje, vidim to kao wm kickoff osim ako ne bude ona priča s litom kija se spominje
Ja opet ne vidim nikakav dokaz da će išta od toga biti.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Elimination Chamber 2019

Post Postao/la HunterDX »

Kod žena i treba da se uključuju penzionerke koje znaju wrestlati, za razliku od muškaraca koji godinama trpe zbog istih.
Bolje Lita i kompanija, nego manekenke, tako da bih voleo da Sasha i Bayley imaju ozbiljan program na WM.
Što se tiče titula, biće do WM zanimljive, posle toga stvarno ne mogu da očekujem ništa posebno.
Odgovori