Mercedes Mone

fka Sasha Banks

All Elite Wrestling
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST A dobro, ali Sasha bez razloga pravi velike bumpove u nebitnim Raw mečevima. Nije se jednom desilo da u nekom random tag meču onda se zabije u turnbuckle i padne kao da ju je pogodio šleper.
Ja to ne poričem, samo kažem da ona zaslužuje više.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST A dobro, ali Sasha bez razloga pravi velike bumpove u nebitnim Raw mečevima.
al tu imamo i problem zašto to radi? Ako to radi kako bi se nekome dokazala, kako bi pokazala kako je zbilja dobra i zaslužuje poziciju u vrhu, u kojoj realno nikada nije bila (onaj njen program s Charlotte joj je donio puno titula, no izgubila je sve ppv mečeve), onda mogu imati razumjevanje zašto to radi. Ali joj mora biti jasno da nitko nije dobio bolji push zato što je radio ko konj, nego zbog politike iza
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la HunterDX »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST A dobro, ali Sasha bez razloga pravi velike bumpove u nebitnim Raw mečevima.
al tu imamo i problem zašto to radi? Ako to radi kako bi se nekome dokazala, kako bi pokazala kako je zbilja dobra i zaslužuje poziciju u vrhu, u kojoj realno nikada nije bila (onaj njen program s Charlotte joj je donio puno titula, no izgubila je sve ppv mečeve), onda mogu imati razumjevanje zašto to radi. Ali joj mora biti jasno da nitko nije dobio bolji push zato što je radio ko konj, nego zbog politike iza
Upravo.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Sasha Banks

Post Postao/la Maki »

E pa ti veliki bumpovi joj neće pomoći. Kao što sam rekao, WWE će je onda stalno gledati kao nekoga koga mogu iskoristiti da bi neko drugi dobro izgledao. I, gle čuda, to je upravo Sashina uloga.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST E pa ti veliki bumpovi joj neće pomoći. Kao što sam rekao, WWE će je onda stalno gledati kao nekoga koga mogu iskoristiti da bi neko drugi dobro izgledao. I, gle čuda, to je upravo Sashina uloga.
To je njena uloga, jer su idioti, nema drugog objašnjenja.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Sasha Banks

Post Postao/la Maki »

Svakako da zaslužuje više, no iskreno mislim da trenutno nisu na pravom putu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST E pa ti veliki bumpovi joj neće pomoći. Kao što sam rekao, WWE će je onda stalno gledati kao nekoga koga mogu iskoristiti da bi neko drugi dobro izgledao. I, gle čuda, to je upravo Sashina uloga.
al moraš priznati kako je wwe kontra intuitivan u odnosu na sve kompletne sportove, kao i na wrestling, gdje nema toga da se tvoj rad, trud, zalaganje, rad na sebi cijeni. na indy sceni toga ima, no u wweu ne - tamo je čista politika, ili se nekom sviđaš, ili ne.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Sasha Banks

Post Postao/la Maki »

Slažem se, ali tako je kako je. I ja bih volio da Sasha dobije neki push, no ne čini mi se da je to izgledno u bližoj budućnosti. Čak je i ovaj meč sa Rondom napravljen jer je Ronda tako htjela.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la HunterDX »

Za dobre wrestlere poput Sashe se može reći da su samo zalutali u WWE.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST ak je i ovaj meč sa Rondom napravljen jer je Ronda tako htjela.
i meni je taj meč pokazao koliko je sasha odlična i koliko je ronda još daleko od nekog top nivoa (premda je izgledala super za vrijeme mma stvari)
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Sasha Banks

Post Postao/la Maki »

WWE revealed Sasha Banks had re-aggravated a shoulder injury but provided no update on if she would be able to compete at Elimination Chamber on Sunday.

In the latest edition of Wrestling Observer Radio, Dave Meltzer said that Banks has been cleared for Sunday, and was even partially cleared on Monday, which is why she took a bump to the guardrail.

“Sasha Banks got cleared yesterday, so Monday she was partially cleared so that’s why she was able to take the barricade shot. So that was the deal on Monday and Tuesday she was cleared so she will be in the match and you know, she’s cleared for Sunday.”

She is expected to team with Bayley in the Elimination Chamber match to crown the first-ever Women’s tag team champions.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la ~MandyRose~ »

WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la ~MandyRose~ »

WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Sasha Banks

Post Postao/la Maki »


Jesu bukvalno komentatori na 02:26 rekli da su Banks i Bayley neporažene kao tag team? Jel nas Vince smatra zlatnim ribicama koje ne pamte duže od zadnjih 10 sekundi?
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Sasha Banks

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Jel nas Vince smatra zlatnim ribicama koje ne pamte duže od zadnjih 10 sekundi?
Da, ne samo da Vince bolje od tebe zna šta želiš nego bolje od tebe zna šta znaš.
slika
Odgovori