Royal Rumble 2019

Za WWE događaje koji su iza nas
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la HunterDX »

Moraću da pogledam mečeve, a što se rezultata tiče.
Zadovoljan RR pobednicima, Rollins i Becky, pravi ljudi i za mene nešto očekivano.
Bryan odbranio titulu, dobra stvar i mislim da ne bi trebalo da gledamo njega i Stylesa više, jer će postati dosadni.
Ronda očekivano dobila, Asuka takodje, mnogo joj znači ova pobeda.
Lesnar dobio Balora.
The Bar koji je već duže breme jedan od najboljih timova u kompaniji i ove godine gubi radi eksperimenata, glupost, kao i stavljanje US titule na Nakamuru
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la azo »

Hajmo redom RAW Tag Team idiotski osmišljeno, i sam tim i los mec.USA dosadno previse genericno.F4W je bio jako dobar nije razočarao ni trunke (***3/4).Asuka vs Charlotte, jedini mec preko ***3/4, dobro bookirnao imali su pricu, eto nisu razocarale.Najbolji tim protiv Bara, ja sam realno ok sa ovim, opet nisam puno ocekivao i dobio sam ono sto sam trazio.Sa strane bookminga ovo nije lose jer ce se dodati svježina diviziji, a Baru nece puno nastetit.Ronda vs Banks lame, meni se iskreno nije svidjelo...Zenski RR, nije uzasno, ali nije dobro.Nisam ocekivao Becky iskreno, al hej ja sam zadovoljan.Par jobberki bez price su umrtvile mec i da ono na kraju je prekratko trajalo. DB vs AJ Ok...WTF..ROWAN zasto, da je Harper bio pa i razumio bi, ona prica od prosle godine.A i mec je los tkd...Lesnar vs Finn nije bilo lose, bio je dobar "nearfall" nakon coup de grace, ostalo manje vise ocekivano.Jedini return Jeff Jerret ok, imali smo 3 nxt ovca, od kojih je samo Black dobro izgradjen i to jer je izbacio Ambrosea, oh cekaj njega izbacio jebeni Corbin.A onda Nia kad je usla.Mislim da je ovo najgora moguca zamijena u istoriji.Pa bolje da su Becky stavili ili da su Miz ili Shane usli, mogli su nekog sa 205a gurnut.Taman kad je Mustafa Ali izgledao odlicno Nia ga izbaci, mislim da je nakraju falilo star powera.Andrade je jedan od rijetkih koji je profitirao u ovom mecu.Jako jako sam razocaran ovim RRumbleom...
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Boki
Rank 2
Rank 2
Postovi: 16
Pridružen/a: 05 tra 2018, 21:45
5
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la Boki »

Meni je ulazak nie bio ok ocekivao sam da ce potuc sa braunom no nije, a inace sve je bilo predvidljivo i nisam sretan sto je Seth dobio vise bi volio da je Mcintyre ali sta ja tu mogu
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la emirates »

Kako cu da navucem heat sad kad kazem da je meni Rumble bio dobar :mrgreen:

Sa pobjednicima sam generalno zadovoljan, jedino je SD TT bas razocarao. Universal titula se moglo ocekivati ovakav rezultat tako da ono, krivo mi je sto je Lesnar dobio, ali sam bio spreman na to pa me ne dira uopce. Balor je imao jako dobru ofanzivu i izgledao je prilicno dobro u matchu. Dobio je i malo rub na kraju kad je raspizdio Lesnara toliko da ga je premlatio poslije matcha. WWE title match je meni bio dobar, iako ocekujem da ce mnogi reci da je bio los. Jeste bio spor i fokusirao se vise na tehniku, ali je meni to skroz kul i fino je da ima varijacije u strukturi matcheva na showu. Raw zenski match je bio prilicno dobar, Ronda hejteri bi morali prestati vise jer njeni matchevi su svakako iznad prosjeka divizije. SD zenski match je isto bio dosta dobar, Asuka nije izgledala ovako dobro od aprila. Zenski Rumble je imao dosta botcheva, ali su zadnjih 15ak minuta su ubacili u drugu brzinu i na kraju je ispao prilicno zabavan match. Ono sto moram istaci kod ovog matcha sto jako cijenim, nisu ovisili o legendama. Nije bilo returnova, iskljucivo su koristili sadasnje i buduce zvijezde iz NXTa. Nacin na koji je Becky uletila je malo sketch moram biti iskren, ali je zavrijedio jedan od vecih popova veceri. Muski Rumble je imao zabavnih dijelova, a imao je odredjene rupe gdje su bile malo dosadnjikave, pogotovo kod Strowman control segmenta. Necu reci da me match razocarao, ostao sam zadovoljan pogotovo jer je Rollins uzeo, ali mislim da je zenski Rumble trebao main eventati ovdje.

I da, mislim da bi morali prestati da koriste one grafike za ulaske. Neki izgledaju kul (Rollinsov npr) ali neki izgledaju takooo cornyyy. Generalno nema razloga da to rade, vadite vatromete u picku jebenu materinu za sta ih stedite :rant:
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la Melloo »

Jel mi se cini il wwe trolla sa brojem 30 zadnjih godina
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la Sherpa »

Aj db jedno veliko ništa

Nit su imali publiku, nit su imali priču, nit su imali heel face dinamiku, nit su imali tempo, imali su samo poteze koje izvode (koji su bili dobri). Meč mi je bio potpun o isprazan i još su dodali ref bump i umješavanje.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la Maki »

Kakav je bio Lynch-Asuka? Još uvijek mislim da je taj meč bio test za Lynch.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la Sherpa »

Lesnar balor čisti očekivani deja vu
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la Sherpa »

Jeff jerett kao broj 2... Došlo mi je zgasit
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la Sherpa »

Što više mislim to mi je banks rousey meč bolji... Što nije dobro dok gledam rr meč
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la Melloo »

Zanimljiv muski Rumble.Entranti su bili dobri samo su nekim ljudima trebali dat vise spotlighta.Onog trena kad je rollins napadnut znao sam da osvaja.Poslije kad je Braun izaso znao sam da ce njih 2 zadnja ostat.
broj 30 postaje troll broj.RKO na Nia je najface momentar u karijeri Randy Ortona
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la Sherpa »

Koji kurac je bio ovo s niom? U kompaniji koja je toliko protiv intergendera... Ne kužim
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la Sherpa »

Meni loš rumble, izbor pobjednika je dpbar, al kad od zadnja 4 imaš dva koja nemaju šanse i jednog koji je već sto put izgubio od lesnara, onda i nije neka napeta završnica. Pošto je još jedino drew bio izgledna opcija.

Niti mi je bilo nekih priča, pokoja, no ne pretjerano dobra, niti mi je ring bio pun

Da nije bilo dva ženska singles meča ovaj show bi mi bio katafakinstrofa
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la TheBesir »

Koja je fora dat Nakamuri titulu?
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la HunterDX »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Koji kurac je bio ovo s niom? U kompaniji koja je toliko protiv intergendera... Ne kužim
Meni je najjače što je u ženskom RR meču došlo do raznih pregovora kada je Becky htela da udje umesto Lane onda Nia napada R-T-a i bez problema upada u meč i to muški, pogotovo nema poentu sada, kada ima svsko svoj, nigde logike da se tsko nešto uradi, jednostavno je moralo doći do neke idiotske odluke.
Odgovori