NXT Takeover: Phoenix

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la HBK »

Meni su te vaše ocene sa svim onim zvezdicama iskreno zbunjujuće :mrgreen:
Ja prosto kao u školi 1-5.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58269
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la Sherpa »

kako ti može biti zbunjujuće, pošto je sistem prilično jednostavan 4 < 4.25 < 4.5 < 4.75 < 5

isto i za od 1 do 5
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la Melloo »

HBK je napisao/la:QR_BBPOST Meni su te vaše ocene sa svim onim zvezdicama iskreno zbunjujuće :mrgreen:
Ja prosto kao u školi 1-5.
Pa sta je problem,bolji od 4 al nije 5 :D
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7027
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la crocop97 »

Pa tako funkcionira i sustav za zvjezdicama, samo što imaš zvjezdice :mrgreen:
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10635
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la HunterDX »

Ove vaše rasprave više nemaju poentu, nekima se meč svideo, nekima nije, razumem i jedne i druge. U redu mi je kada se neko izjasni zašto ku se meč svideo ili nije, nema potrebe da ubedjujete jedni druge u nešto.
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la HBK »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Ove vaše rasprave više nemaju poentu, nekima se meč svideo, nekima nije, razumem i jedne i druge. U redu mi je kada se neko izjasni zašto ku se meč svideo ili nije, nema potrebe da ubedjujete jedni druge u nešto.
Pa tome forum i služi. Mislim da niko nikog ne zabedjuje već samo diskutujemo. U suprotnom svi bi komentari ovde bili ok, tvoje mišljenje.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10635
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la HunterDX »

HBK je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Ove vaše rasprave više nemaju poentu, nekima se meč svideo, nekima nije, razumem i jedne i druge. U redu mi je kada se neko izjasni zašto ku se meč svideo ili nije, nema potrebe da ubedjujete jedni druge u nešto.
Pa tome forum i služi. Mislim da niko nikog ne zabedjuje već samo diskutujemo. U suprotnom svi bi komentari ovde bili ok, tvoje mišljenje.
Ma stoji da forum služi raspravama, ali kada pričamo o mečevima, niko me ne može ubediti da promenim mišljenje o nekom meču, ukoliko se meni nije svideo, kao i suprotno.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la Maki »

Kada ja ocjenjujem mečeve, uvijek u obzir uzimam i priču koja je predhodila meču. Pošto vidim da se mnogima svidio ME, a meni nije, odlučio sam da dam pokoji argument zašto mi se nije svidio.

1. Meč nije imao hypea. Bilo je očito da Ciampa dobija, ali to nije najveći problem. Problem je što je Black očito sporedan igrač u ovoj Gargano-Ciampa priči. Naravno da u toj situaciji nije mogao doći do izraza.

2. Meč je preočito napravljen samo zato da što se na eng kaže "tie up loose ends" i da eto ne ispadne da Black nije dobio priliku da vrati titulu.
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Lokacija: Usa
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la TheBesir »

Odličan show,odlični mečevi.
Avatar
El Ingobernable
Rank 4
Rank 4
Postovi: 60
Pridružen/a: 26 stu 2017, 19:30
6
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la El Ingobernable »

NXT Takeover Phoenix

The Undisputed Era vs War Raiders - NXT Tag Team titule - ****
Matt Riddle vs Kassius Ohno - **1/2
Ricochet vs Johnny Gargano - NXT North American titula - ****1/2
Shayna Baszler vs Bianca Belair - NXT Women's titula - ***1/2
Aleister Black vs Tommaso Ciampa - NXT titula - ****1/2
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la ejdzejp1 »

Undisputed ERA vs. War Raiders - odličan meč sa nekoliko sjajnih tačaka od strane Hansona, odličnom big face guys - small heel guys dinamikom i izrazito napetom završnicom. ****1/4

Riddle vs. Ohno - iako sam očekivao nešto više, zadovoljan sam dobivenim. Zabavan sprint sa nekoliko jako stiff udaraca, slična formula za Riddleove mečeve kao i na indy sceni. BRO. ***1/4

Ricochet vs. Gargano - vidim da su neki našli zamjerku u nedostatku priče, ali ja sam to vidio kao nemoć Gargana da zaustavi Ricochetov leteći arsenal, zbog čega je postajao sve agresivniji, a to je kulminiralo Brainbusterom na pod i želja za uspjehom je prevladala nad željom da ostane vjeran svojim idealima. I da, Hurricanrana flip spot su prije Ospreaya i Ibushija uradili Ospreay i Ricochet tako da mi to nije nimalo zasmetalo. Izvanredan meč. ****1/2

Baszler vs. Belair - upravo ono što sam očekivao, a možda čak i malo više. Bazirale su se na psihologiju i upalilo je. Bianca je jako dobro sellala i imala je par odličnih hope spotova. Overbooking je po meni bio ok odrađen i nije oduzeo od kvalitete meča. ***1/4

Ciampa vs. Black - uradili su upravo ono što sam želio; totalno drugačiji meč od Ricocheta i Gargana, bez puno flashy poteza, ali sa dobrim sellanjem i psihologijom. Jedina zamjerka jeste previše kickouta na Fairytale Ending, ali van toga odličan meč. ****

Baš me zanima kako bi loš TakeOver izgledao.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58269
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix recenzija

Post Postao/la Sherpa »

http://prohrvanje.com/nxt-takeover-phoenix-recenzija/

Zašto volim naš način recenziranja? zato što se ne moramo slagati u tome kako vidimo meč :)
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix recenzija

Post Postao/la emirates »

Bolje kad nam se razlikuju misljenja. Dosadi kad samo ponavljamo jedan drugog :)
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix recenzija

Post Postao/la Maki »

Ja sam mislio da sam jedini kojem se ne sviđa Matt Riddle.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10635
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix recenzija

Post Postao/la HunterDX »

Matt Riddle gimmick uvek može da doživi blagu promenu i evoluciju, mada se meni i takav svidja. I mnogo mi je drago da je konačno završio ovaj feud.
Odgovori