NXT Takeover: Phoenix

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la Maki »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Izgubili su i publiku nekad u polovici meca.Jes da su je vratili brzo al imali su jedan dio meca za zaspat.
Ja sam ovo više primijetio u main eventu. Gargano i Ricochet su dobili fight forever chant. Ciampa i Black mi nisu kliknuli.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la Sherpa »

I to s publikom.

U pravilu ne volim uspoređivati mečeve, al ovdje ne mogu negirati ospreaya, plus bio je onaj jedan afterspot koji je podsjećao na ibushi ospreay s tag tima.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la Sherpa »

Sve dobri mečevi, al jedan od lošijih takeovera. Nisu me kupuli niti jednim mečem - polako dolazi na naplatu što manje više gledamo rotiranje likova u mečevima.

Inače, main event mi je bio super zamišljen, al nemoj skidat zaštitu i otrkivat bezon u dva od pet mečeva
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la HBK »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST kako je ovaj gargano vs ricochet meč bio naporan i spor, cijelo vrijeme mi je nešto falilo. kao da gledam ospreay richochet samo lošije, i bez nekog razloga. samo su mi izvodili poteze, baš sam ostao razočaran. mislim da bih mu dao 4*, ali spram ove dvojce, to mi je malo

falilo mi je kemije, kao da samo izvode poteze, nisu mi kliknuli jedan s drugim
Mislim da je problem sa vama ovde na forumu to što morate svaku sitnicu da analizirate i ako samo jedna stvar ne valja, odmah bzv meč. Zato i ne možete da uživate u wrestlingu.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la Melloo »

Uzivamo,al jednom kad vidis bolje mozes prepoznat losije i znat da postoji to bolje
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la Sherpa »

HBK je napisao/la:QR_BBPOST ako samo jedna stvar ne valja, odmah bzv meč
meni nije žao što sam potrošio vrijeme na ovaj meč, uživao sam dovoljno da mi nije gubitak vremena

ali mi nije meč kojeg bih ponovo gledao, nije mi sam vrh. važnije je da mi ispričaju priču nego da samo izvode poteze.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la Melloo »

I btw ovo su konstruktivne kritike ne hejt. :D
Al mec i dalje dobar.Samo nije najbolji
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la TheViper »

Pa ispricali su pricu da je Gargano bio primoran da se prepusti tami, kako bi pobedio :) i bilo je zanimljivo videti njegov zacudjen pogled kada je Ricochet kontrirao/izbegavao njegove poteze :)
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la Melloo »

Jest al tu pricu su pricali 5 min meca a ne citav mec :D
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la Sherpa »

osim toga, lijepota je u oku gledatelja, ja nikome neću kazat da je lud što mu je ovaj meč 5* ili blizu tog, meni nije. kao što on ima svoje razloge, tako i ja imam svoje, možda jednostavno ne tražimo iste stvari, možda nismo bili u istom raspoloženju za meč, a možda nešto deseto.
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la HBK »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Uzivamo,al jednom kad vidis bolje mozes prepoznat losije i znat da postoji to bolje
Znači treba pljuvati po mečevima koji su sami po sebi odlični jer tamo negde u Japanu i Meksiku to rade bolje? Uz svo poštovanje, ne slažem se sa tim.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la Melloo »

HBK je napisao/la:QR_BBPOST
Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Uzivamo,al jednom kad vidis bolje mozes prepoznat losije i znat da postoji to bolje
Znači treba pljuvati po mečevima koji su sami po sebi odlični jer tamo negde u Japanu i Meksiku to rade bolje? Uz svo poštovanje, ne slažem se sa tim.
Ko je pljuvo po mecu? Dao sam mu 4.5 od 5
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la HBK »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST
HBK je napisao/la:QR_BBPOST
Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Uzivamo,al jednom kad vidis bolje mozes prepoznat losije i znat da postoji to bolje
Znači treba pljuvati po mečevima koji su sami po sebi odlični jer tamo negde u Japanu i Meksiku to rade bolje? Uz svo poštovanje, ne slažem se sa tim.
Ko je pljuvo po mecu? Dao sam mu 4.5 od 5
Kako si ga kritikovao ti i Sherpa delovalo mi je kao pljuvanje :D
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Sve dobri mečevi, al jedan od lošijih takeovera. Nisu me kupuli niti jednim mečem - polako dolazi na naplatu što manje više gledamo rotiranje likova u mečevima.

Inače, main event mi je bio super zamišljen, al nemoj skidat zaštitu i otrkivat bezon u dva od pet mečeva
Rotiranje je ok, rade to na dobar nacin, i to rotiranje ce dovesti do neke kuliminacije. Zlatna vremena SD sestorke se sastojala iz rotiranja Anglea, Edgea, Benoita, Guerrera, Chava i Mysteria u raznim matchevima jedan protiv drugih kroz godinu dana. Ako ista steti onda je to mozda sto su se previse koncentrirali na Gargano-Ciampa dinamiku, a ostala cetvorica su samo sporedni akteri u njihovoj prici.

Za beton bih se u svakom drugom slucaju slozio sa tobom, ali mislim da je ovo bio kljucan momenat gdje se pravila komparacija izmedju Gargana i Ciampe u svojim matchevima.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la Sherpa »

pa onda nauči čitati s razumjevanjem, mislim da sam i ja kazao da mi je oko 4.

@emirates okej, može proći, samo eto, jednostavno ne volim to kada ponavljaju tako nešto. možda bi bilo bolje da su onda bili prvi i zadnji meč
slika
Odgovori