NXT Takeover: Phoenix

Za WWE događaje koji su iza nas
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5109
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la ante »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST nadam se da ce black excellence Bianca konacno osvojiti WOMENS titulu od onog transgendera Rondinog prijatelja

slika
Ja nju zovem Shayna Corbin :lol:
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la TheViper »

Undisputed Era vs War Raiders ****1/4

Show nije mogao bolje da zapocne, bilo je napeto sa nekoliko dobrih near fallova, i svidjalo mi se sto su Kyle i Strong na sve nacine pokusavali da steknu prednost, zadovoljan sam pobednikom. Raidersi imali predobar entrance.

Riddle vs Ohno ***1/4

Zavrsnica mi je malo meh, ali je bilo sasvin dobro.

Ricochet vs Gargano ****3/4

Apsolutni MOTN, i za sada WWE MOTY, necu reci da mi je ovo za 5* jer mi je Almas/Gargano bolji. Svidjalo mi se kada je Ricochet kontrirao vecinu Garganovih poteza, koji je nakon toga imao zacudjen pogled. Pobeda Gargana je dobra odluka.

Baszler vs Belair **1/2-**3/4

Povrsno sam ovo gledao, ali nije bilo lose, valjda.

Ciampa vs Black ****

Jos jedan sjajan mec, i naravno suprotnost od Gargano/Ricochet. Jako dobar leg work Ciampe i veoma dobra psihologija. Ciampa ocekivano retaina, i mislim da bi na Takeoveru pred WM mogli da gledamo Ciampa vs Gargani title vs title.

Sjajan show.
Zadnja izmjena: TheViper, dana/u 27 sij 2019, 13:29, ukupno mijenjano 1 put.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la HunterDX »

Nisam gledao, pa ću večeras. Mislim da bi Gargano trebao da uzme i NXT titulu od Ciampe i njegova promena će imati smisla.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Nisam gledao, pa ću večeras. Mislim da bi Gargano trebao da uzme i NXT titulu od Ciampe i njegova promena će imati smisla.
Malo je teško to izvesti kad ima North American titulu.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Nisam gledao, pa ću večeras. Mislim da bi Gargano trebao da uzme i NXT titulu od Ciampe i njegova promena će imati smisla.
Malo je teško to izvesti kad ima North American titulu.
Upravo zato, neka obe budu u igri, neće biti problem, onda neka mu brzo posle toga skinu NA titulu. Mislim da sve ide ka tome.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la Maki »

Eh, ne znam koliko mi se to sviđa. Čini mi se da bi samo moglo naštetiti ugledu North American titule.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Eh, ne znam koliko mi se to sviđa. Čini mi se da bi samo moglo naštetiti ugledu North American titule.
Pa i ne mora, ako ga Ricochet bude dobio za NA titulu kao duplog šampiona i ne mora nikome štetiti. Gargano će biti šampion, a Ricochet će čak i uvećati vrednost NA titule.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la Melloo »

Tag Tim Mec
Odlican opener.Meni se bas svidio ovaj mec.Uzasno dobar pocetak. 4.25

Ohno-Riddle
Okej mec.Dobra ideja za finish samo lose uradjena.Mogao se bolje izvest knock out.3.25

Gargano-Ricochet
Svidio mi se mec ali ne toliko koliko drugima.Storytelling nije postojao u prve 3/4 meca.Tek se na kraju sjetili.Prije tog potezi radjeni samo da se urade.Minus mi je i to sto su ponovili spot Ospreay-Ibushi.Ne svidja mi se sta rade sa Garganom.Njegovo osvajanje titule je trebao da bude feel good momenat a ne ovako.Znaci sad je on ujedinjen kao heel sa Ciampom a Ciampa ima jacu titulu od njega.4.25

Zene
Bolje neg sam ocekivao ali realno nijedna ne treba biti blizu titula kad imas zene kakve imas.3.5

Men Ivento
Okej mec ali nista posebno.Jedan od losijih meceva za NXT titulu.3.5
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la ~MandyRose~ »

ughh, kako je NXT dosadan s ovim Shaynom, nadam se da ce ga Vince pokopati.. ili jos bolje, nikad ne pozvat na main roster
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la Maki »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOSTili jos bolje, nikad ne pozvat na main roster
Slažem se. Shayna je predobra da je uništi retardirani booking po kojem će vjv završiti kao Rondin potrčko.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la TheViper »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Ne svidja mi se sta rade sa Garganom.
Meni je dobro odradjeno, prvo se dvoumio da li da Ricochet uradi DDT na nezasticenu podlogu, pa odustao. I kada je shvatio da bi zbog te greske mogao da izgubi prepusio se tami, pa mu uradio Suplex na nezasticenu podlogu, zatim DDT i pobedio.

Verujem da ce Garganovo buduce osvajanje NXT titule biti feel god moment.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la Maki »

Čuj Kairi Overall competitor of the year. Koliko ja znam, jedino bitno što je napravila tokom čitave 2018. jeste to što je uzela NXT Women's titulu i odmah je izgubila na prvoj odbrani.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8832
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la KOMANIA »

WR vs UE ****1/2
-Odlican mec, WR su pokazali da su odlicni, a UE je to samo potvrdila jos jednom. Ulazak WR je bio bogovski!

Riddle vs Ohno ***1/4
-Prvo sam dao za 0,25 vise, ali kada malo bolje razmislim i ovo je dosta. Bilo je dobro, Ohno je meni zabavan, a ovaj tarzan mi je dosadan, ali jbg to je cinjenica Ohno ce zauvek biti taj koji ce dobiti dzobere, da bi dzobao nekom kome je pobeda potrebna.

Gargano vs Ricochet ****3/4
-Definitivno odlicno, ja sam uzivao, Gargano je dobio potrebnu pobedu i titulu. Jako me zanima ocena Meltzera.

Shayna vs Bianca ***1/2
-Bilo je sasvim dobro, Bianca se pokazala odlicno, i sada ce mo videti sta ce biti, moguce je da ce zameniti Dakotu u 3vs3 prici. Shayni treba da skine titulu Io, eventualno Mia Yam. Inace mec mi se svidio jer je Shayna kao i obicno radila na ruci, Bianca je odlicno prodavala i imala lepe poteze, a nisu mi smetale ni one Shaynine.

Ciarnpa vs Black ****1/4
-Pa nije bilo bas kao sto sam ocekivao, jer sam ocekivao pravu poslasticu, a dobio sam jedan jako vrlo dobar mec. Opet mi je bilo okej, Ciampin rad na nozi je bio odlican kao i Blackovo prodavanje, ali falilo mi je malo spotova, ili da su razbili nesto (barikade, kom. sto), ali opet sam zadovoljan, oni su isli u jednom drugom smeru, i ipak su dostavili super mec. Na kraju Black nije mogao da pogodi finisher jer mu je noga povredjena, sto je bilo super, nije mi ni smetalo onoliko kikauta na Ciampin finiser, jer Black treba biti max. zasticen, jer je po meni on buduca zvezda kompanije. Mec mi je bio negde slican Bryan vs Styles na TLC.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la emirates »

UE v WR - ****1/4
Ohno v Riddle - **3/4
Ricochet v Gargano - ****1/2
Baszler v Belair - ***
Ciampa v Black - ****

Uvodni match je bio super, meni drugi najbolji match veceri. Jedino sto mi je malo smetalo sto mi se cini da Kyle O'Reiley ispada previse jak u odredjenim trenutcima. Nije da to ne izgleda dobro protiv nekoga ranga Mustache Mountain, ali ne ide to protiv Raidersa. Mislim da sam slicnu stvar zapazio i protiv Sanitya. Sto se najboljeg matcha tice, Garganov match je opet rasturio. Meni cak i nije toliki problem storytelling, jer mislim da su super ispricali tu njegovu pricu kako jos uvijek nije skroz izgubljen i kako mu nije ugodno raditi ono sto Ciampa inace radi. To se moglo vidjeti kod onog spota kada je htio Ricochetu opaliti ddt na asfalt, ali je ipak odustao. Odmah nakon sto se vratio u ring, Ricochet ga je uhvatio u roll up i mislim da je tad Gargano shvatio da ako ne napravi taj posljednji korak u tamu, gubit ce ovakve matcheve do kraja karijere. I odlucio se na kraju da napravi taj korak, te uzeo titulu.
Zenski match je bio prilicno solidan, zastitili su Belair maksimalno u ovom porazu. Meni je i Shayna dosta bolja nego sto je bila prosle godine.
Nisam kupljen po pitanju ovog Riddlea. Ovaj njegov gimmick mu je bezveze, i mislim da jedino moze odvesti tome da taga sa Ryderom u buducnosti. Ima solidan moveset though, ali gimmick ukomponovan sa ovim lookom me ne privlaci nimalo.
Main event je bio dosta dobar, cak bih ga i bolje ocijenio, ali ona dva kick outa iz Fairytale Ending su mi bili bas bezveze. Jedan razumijem, dva su vec previse, a jos je Black i nakon treceg uspio da kontrira i umalo opali Black Mass iako je primio tri finishera i jos je uz to povrijedjen.

Dobar Takeover, ali je bilo boljih.
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la HBK »

Upravo e. Kako sjajan show, baš sam oduševljen. :clap:
Svi mečevi izuzev ženskog (koji je bio ok, ali ništa wow) su bili vrhunski . Posebno Rikoshet/Gargano. Koja ludnica od meča :clap:
RR će teško ovo nadmasiti :D
Odgovori