NXT Takeover: Phoenix

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix predviđanja

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la Sherpa »

@raptor1989 najbolje ti je instalirati discord app na mob

odmah da najavim, stavio sam vam kanal za to i odmah za RR, kanal za WK12 obrisan
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la Melloo »

Ja bih trebao biti tu u pocetku.Ne vjerujem da cu izdrzat do kraja
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la HunterDX »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Ja bih trebao biti tu u pocetku.Ne vjerujem da cu izdrzat do kraja
Ja jedino da spavam pre RR-a. :D
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la TheViper »

Mozda ja gledam live, jako mi se svidja card.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12235
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la Rio146 »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Ja bih trebao biti tu u pocetku.Ne vjerujem da cu izdrzat do kraja
Također. Pogledat ću par mečeva, al neću sigurno ostat budan do kraja. U jbt, i zaboravio sam koji će biti večeras mečevi. Moram to provjeriti :D
Yes Sir!
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10316
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la ~MandyRose~ »

nadam se da ce black excellence Bianca konacno osvojiti WOMENS titulu od onog transgendera Rondinog prijatelja

slika
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la TheViper »

Kairi Sane Overall Competitor of the Year? :? Po meni nezasluzeno, ostale nagrade su ok.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la TheViper »

Holy shit, kakav entrance War Raidedsa :o
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la Sherpa »

@theviper ak nisi vidio, ostali su ti na discordu ;)
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la TheViper »

Nema nikog online.

Inace sjajan pocetak, odlican mec. Za nekih ****1/4
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9043
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la KOMANIA »

WR vs. UE ****1/2
Riddle vs. Ohno ***1/2
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la TheViper »

Kakva mecina Gargana i Ricocheta :o
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la Maki »

The Undisputed Era (c) vs. War Raiders
Iako meč nije bio na nivou Moustache Mountain vs. TUE iz Brooklyna ili MM vs. Gibson/Drake iz Blackpool, ovo je idalje bio odličan opening. Zaista su lijepo prikazali oba tima. Istakli su snagu Raidersa, O'Reilly i Strong su dosta dobro bumpali, ali su prikazali i zašto je TUE bio najjači tim u NXT-u čitave 2018. Bilo je nekoliko lijepih sekvenci. Očekivao sam pobjedu Raidersa. Malo mi je krivo što je Era izgubila titule, ali šta ćeš.
8/10

Matt Riddle vs. Kassius Ohno
Iskreno, ovo nije bilo ništa. Čisto da popune card. Najbolji spot je bio onaj kad je Ohno prekrio Riddlea onim ringside prekrivačem. Drago mi je i što Riddle nije prihvatio Ohnov fist bump, jednom je pao na to, neće ponovo. WWE faceovi često tako ispadaju debili jer ih heelovi nadmudre više puta, pa mi je drago što se to ovdje nije desilo. O da, takođe mi se svidjelo kad je Ohno stao Riddleu na nožne prste. Baš se vidi da je slabost to što Riddle hrva bos i da to protivnici mogu iskoristiti.
5/10

Ricochet (c) vs. Johnny Gargano
MOTN i potencijalno WWE MOTY. Zaista prejak meč. Bilo je svega. Tehnike, high flyinga, jednostavnog lupanja šakama. Svidjeli su mi se callbackovi na Garganove prošlogodišnje mečeve. Tipa kad je gurnuo Ricocheta u stub isto kao što je i Almas njega i naravno sve ono sa skidanjem zaštite sa ringsidea. Ricochet je zaista dobro ispao u ovom meču i predstavljeno je da ga Gargano ipak ne može dobiti skroz čisto. Sviđa mi se i što je Gargano prvi put odustao od toga da napravi potez na nezaštićenom podu. Pokazuje se da ipak nije baš Ciampa koji bi to odmah iskoristio. Naravno, Gargano je onda ipak pustio svoju tamnu stranu da ga preuzme i uzeo North American titulu. Trebala mu je ova pobjeda, ali mu je baš trebala.
10/10

Shayna Baszler (c) vs. Bianca Belair
Iskreno, meni drugi najdraži meč na cardu. Odličnu su priču ispričali. Prije svega su predstavili Shaynu kao pravog monstera, odličan je bio onaj spot kad je uhvatila Belair za kosu i povukla je u stub. Drugo, napravili su odličnu priču sa Belair. Napravili su da je ipak zagrizla malo više nego što je trebala, ali da se snalazi. Još nije na Shayninom levelu, ali se može nositi sa njom. Jedino što nije bilo potrebno jeste da Duke i Shafir ulete u meč jer onda ispada da Shayna nije sposobna sama dobiti Biancu, što se kosi sa predstavom Belair koja još nije zrela za Shaynu. Doduše, sad se postavlja pitanje. Ko možda dobiti Shaynu? Ne vjerujem da će to biti Kairi, a ni Io. One su sad tim zbog ženske tag divizije. Dakota? Ali ona je povrijeđena. Nezz. U svakom slučaju, odličan meč. Shayna je sada po meni najbolji heel NXT-a.
9/10

Tommaso Ciampa (c) vs. Aleister Black
Nije mi se baš ovaj meč pretjerano svidio. Bilo je dobrih momenata, tipa Tower of London na apronu, Blackovo posklizavanje na vodu i Ciampino korištenje te situacije, Ciampin odličan rad na Blackovoj nozi. Ipak, bilo je malo predugo i na kraju su previše spamali Fairytale Ending. Isto tako, previše finisher kickouta. Jednostavno, mislim da ipak nešto nije upalilo u ovom meču. Najprije da je to dužine. Da je bilo nekih 4-5 minuta kraće, možda bi bilo bolje. Nekako nisam očekivao da Black clean izgubi.
6/10

Završni segment
Ja ću uvijek biti protiv ideje heel DIYa i nadam se da je ovo samo Garganov plan da se osveti Ciampi, ali ne vidim kako će to sada ići kad Gargano ima NA titulu. I još jedna stvar, imali su odličnu priliku da se Ciampa i Gargano zagrle i da Gargano pošalje Ciampu u titantron isto kao što je Ciampa uradio Garganu 2017. na TakeOveru Chicago. Mislim da bi to dobilo ogroman pop i nastavilo bi se sa callbackovima na Garganove prošle feudove.

Na kraju, TakeOver je bio veoma dobar. Main event je podbacio, ali dobili smo odličan meč za North American titulu koji naravno podiže prestiž te titule. I ženski meč je bio dobar sa storytelling perspektive.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT Takeover: Phoenix

Post Postao/la AlenB »

UE vs WR - ****1/4
Hanson apsolutni MVP meča

Riddle vs Ohno - ***1/4
U teoriji je ovo bio puno bolji meč nego u realizaciji, ali nije ni ovako bio loš

Ricochet vs Gargano - ****1/2
Klasično spektakularan meč

Shayna vs Bianca - **3/4
Da nije bilo ref bumpa i glupih uplitanja ovo je stvarno moglo po meni ići preko 3.5 ali to mi je smrdalo dojam. Najbolji trenutak meča je kad je Bianca kontrirala Shaynin zahvat. Odličan moment.

Ciampa vs Black - ****1/2
Meni se ovo jako dopalo, onako tipični Ciampa meč s odličnom psihologijom, leg workom, Blackovim genijalnim sellingom i onda još odlične sekvence poteza. Je, malo su pretjerali s finisher kickouti, ali zaštitili su Blacka maksimalno moguće.
slika
Odgovori