Skijanje

Sport na snijegu

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

Skijanje

Post Postao/la FilipS »

Ako neko prati skijanje ovo je pravo mjesto za njeg.

Trenutno se odvija veleslalom u Val´d Iseru, Hirscher vodi, naš Filip Zubčić nastupa 26, još 13 skijaša će nastupiti prije njega.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Skijanje

Post Postao/la AlenB »

Ja sam mislio da je ova staza kroz Zagreb duža. Čista egzibicija od utrke, to pokazuje činjenica da je Hirscher stao usred utrke da se uslika s fanom.
slika
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

Skijanje

Post Postao/la FilipS »

Sutra imamo 6 predstavnika, uz Ivicu su tu Kolega,Rodeš, Vukelić, Zubčić, Vidović
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Skijanje

Post Postao/la Sake »

Je li ovo neki troll?
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
It’s my birthday
Status: Offline

Skijanje

Post Postao/la azo »

Uskoro i utrka u ZG na kojoj cu aBd prisustvovati.

Pogledajte ovaj fenomenalan interviju mog najdrazeg zimskog sportasa, uzivanje ga je slusati.

slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Skijanje

Post Postao/la Sherpa »

Marcel Hirscher se oprostio od karijere, jel otišao goat ovog sporta?
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Skijanje

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Skijanje

Post Postao/la AlenB »

Kakva legendarna druga vožnja za Zubčića, svaka mu čast :clap:
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Skijanje

Post Postao/la Dynamite 7 »

Oprostio se Ted Ligety nikad mi se nije sviđao ali realno je bio jedan od boljih u veleslalomu.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17334
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Skijanje

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Sjećam se da je bio dosta dobar prije 6-7 godina, zadnjih par slabo čujem za njega...
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Skijanje

Post Postao/la Dynamite 7 »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Sjećam se da je bio dosta dobar prije 6-7 godina, zadnjih par slabo čujem za njega...
Da tad je bio u najboljim godinama i skoro nepobjediv,zadnjih godina je oslabio pošto je stariji mislim da je čak imao i problema sa povredama.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Skijanje

Post Postao/la Dynamite 7 »

Alexis Pinturault je pobjednik svjetskog kupa ove sezone.Zasluženo odličan je bio.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Skijanje

Post Postao/la Dalmatian »

Odličan je Alexis Pinturault ove sezone,evo baš mu rođendan danas i osvoji i mali i veliki kristalni globus na svoj 30 rođendan,no kad pogledamo Filipa Zubčića ove sezone i on je bio odličan 3 u sveukupnom poretku u veleslalomu,no Filip realno nije imao neke šanse pored odličnog Pinturaulta koji sad najbolji skijaš svijeta,no Filip nema šta žalit osvojia je srebro u paralelnom veleslalomu na svjetskom prvenstvu u Cortini d Ampezzo(Italija),sve čestitke Pinturaultu na osvajanju malog i velikog kristalnog globusa.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Skijanje

Post Postao/la Dynamite 7 »

Dalmatian je napisao/la:QR_BBPOST Odličan je Alexis Pinturault ove sezone,evo baš mu rođendan danas i osvoji i mali i veliki kristalni globus na svoj 30 rođendan,no kad pogledamo Filipa Zubčića ove sezone i on je bio odličan 3 u sveukupnom poretku u veleslalomu,no Filip realno nije imao neke šanse pored odličnog Pinturaulta koji sad najbolji skijaš svijeta,no Filip nema šta žalit osvojia je srebro u paralelnom veleslalomu na svjetskom prvenstvu u Cortini d Ampezzo(Italija),sve čestitke Pinturaultu na osvajanju malog i velikog kristalnog globusa.
Filip je odličan u veleslalomu,prednost Alexisa je što dobro vozi i druge discipline.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Skijanje

Post Postao/la Dalmatian »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST
Dalmatian je napisao/la:QR_BBPOST Odličan je Alexis Pinturault ove sezone,evo baš mu rođendan danas i osvoji i mali i veliki kristalni globus na svoj 30 rođendan,no kad pogledamo Filipa Zubčića ove sezone i on je bio odličan 3 u sveukupnom poretku u veleslalomu,no Filip realno nije imao neke šanse pored odličnog Pinturaulta koji sad najbolji skijaš svijeta,no Filip nema šta žalit osvojia je srebro u paralelnom veleslalomu na svjetskom prvenstvu u Cortini d Ampezzo(Italija),sve čestitke Pinturaultu na osvajanju malog i velikog kristalnog globusa.
Filip je odličan u veleslalomu,prednost Alexisa je što dobro vozi i druge discipline.
Da specijalizirao se i u drugim disciplinama,i to je velika prednost za njega,sad hoće li i Filip s vremenom biti tako odličan i u drugim disciplinama kao u veleslalomu,ostaje za vidit,tako je i Ivica Kostelić bio u početku svoje skijaške karijere bio specijalist za slalom,pa je poslije postao najsvestraniji skijaš bio je odličan u svim disciplinama.
私はイーサン・カーター三世です
Odgovori