Finn Balor

Demon king

Zabava ponedjeljkom
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Cenation Leader »

Undertaker nije trebalo biti dopušteno da wrestla jos nakon 2014 kad je streak pao, da se je tad penzionisao, bilo bi to najljepse moguće za njega a ne ovo što sada čini, pa sjećam se 2011 kad je nakon meča sa HHH-om se srušio, nevjerovatno da covjek toliko unistava svoje tijelo.

Balor kada bi ga pobjedio na Maniji, to bi bilo fantasticno, ako bi ispričali priču kako treba Demon bi mogao postati strah i trepet kao nekad Deadman, to bi Balora vinulo u sam vrh ali to je od WWE jako tesko očekivati.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Finn Balor

Post Postao/la Sherpa »

According to the Wrestling Observer, Lesnar handpicked Balor to be his opponent for Royal Rumble 2019.

Brock Lesnar vs. Finn Balor for the Universal Championship was originally planned for Royal Rumble 2018, but it didn’t happen because Vince McMahon didn’t think Balor belonged in the main event scene.

However, with Lesnar having good matches with AJ Styles and Daniel Bryan (at Survivor Series 17& 2018), both Vince & Brock are interested in the idea of Lesnar facing Cruiserweight opponents.

With that being said, Balor isn’t expected to win this match and Lesnar will head into Wrestlemania 35 as the Universla Champion

With Balor not winning, expect him to not use his “Demon” persona for this match (as Vince wants to protect that persona).
------------------------------
RR me čevi za titulu mi automatski imaju jesnu zvjezdicu manje pošto čim znam da neće biti promjene pojasa gubim interes. niti pružaju neki veliki privid da bi moglo biti, neovisno koliko meč bio dobar, čim nestane ulog meni je interes manji
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Cenation Leader »

Nažalost, ako ništa bar se nešto radi sa Balorom, ima nade u bolje sutra za njega. Kako god nadam se iskreno da pobjednik Rumblea ide na Lesnara i skida mu pojas, Rollins je trenutno perfektan za to.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Rio146 »

Pa jel moguće da će mu dati toliko dugo čekani revanš za titulu
Yes Sir!
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Cenation Leader »

Zapravo ne, svoj shoot je morao zaraditi na Rawu pobjedom nad Cenom, Drewom i Corbinom.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Finn Balor

Post Postao/la Maki »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST Pa jel moguće da će mu dati toliko dugo čekani revanš za titulu
Pa imao je revanš za titulu protiv Romana odmah dan poslije SummerSlama.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la HunterDX »

Ma nbt je sada taj revanš,imao ga je.
Nadam se da je ovo novi početak za njega.
Od onog povratka bukvalno nije dobio ništa vredno, mada mi je tada bilo jasno da će biti tako, nisu ni obratili pažnju na njegovu povredu, dali su mu onaj meč u timu sa Rollinsom koji ga je povredio, samo zato što su face, i to protiv kluba, što je još brsmislenije.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la emirates »

Spekulise se da bi Finn mogao uzeti Chamber match i otici na SD da izazove Bryana. Ovo bi bio odlican potez!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Finn Balor

Post Postao/la Sherpa »

ja ću reći da me taj meč neće pretjerano oduševiti, nisam fan ni jednog ni drugog :D

el opet imamo EC problem kada dolazi samo zato što je EC idući PPV, a ne zato što ima smisla
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Rio146 »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Spekulise se da bi Finn mogao uzeti Chamber match i otici na SD da izazove Bryana. Ovo bi bio odlican potez!
Ovo mi se jako sviđa. Fantasticno su ga bookirali prošli RAW, a i u meču protiv Lesnara. Zaslužuje titulu.
Yes Sir!
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la HunterDX »

Svidja mi se ta ideja, mogli bi raditi dobar feud i dobar meč.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Finn Balor

Post Postao/la Sherpa »

kad malo pogledaš i razmisliš, balor je ispao takav papak u meču za ic titulu. iskoristio je to što je menadžer u meču, pinao je menadžera ako bi postao prvak, a kada je lashley krenuo na njega pobjegao je kao kukavica.

zbilja pravi face.

ajde, barem je smisleno, al jel mogu jednom bookirati facea da bude smisleno i da ne bude papak?
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10428
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Online

Finn Balor

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST kad malo pogledaš i razmisliš, balor je ispao takav papak u meču za ic titulu. iskoristio je to što je menadžer u meču, pinao je menadžera ako bi postao prvak, a kada je lashley krenuo na njega pobjegao je kao kukavica.

zbilja pravi face.

ajde, barem je smisleno, al jel mogu jednom bookirati facea da bude smisleno i da ne bude papak?
Ne slazem se, mislim da se samo morao drugacije postaviti protiv dva protivnika. Rusha noze manhandleat jer je veci od njega, dok Lashleya mora drzati na distanci i hvatati ga na brzinu. Ko i u fudbalu, jednostavno se moras drugacije postaviti protiv Belgije i protiv Ceske npr.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Finn Balor

Post Postao/la Sherpa »

@emirates zato sam i kazao smisleno, no čim je uzeo pojas i krenuo bježat od tada bivšeg prvaka, ispao je patetičan lik koji bježi čim se pojavi netko za koga zna da je bolji od njega. štoviše, ovo su napravili tako heel - gdje zna da nemre dobit prvaka pa dobije njegova menedžera kako bi uzeo pojas.

jednostavno mi se nije svidjeli, i mislim da je cijeli meč degradirao titulu
slika
Odgovori