Finn Balor

Demon king

Zabava ponedjeljkom
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST To nije baš dobra ideja. Taker je ipak legenda i ne treba ga ponižavati.
Mislim da je Sherpa više isfrustriran što Taker još wrestla i da bi svakom wrestleru koji vredi dao da ga dobije za 5 min. :D
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Melloo »

Pa ispricas pricu da je ostario i da ne moze vise.I dodje raw after mania i kaze vidi se da ne mogu vise idem u penziju.ta daaa
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Pa ispricas pricu da je ostario i da ne moze vise.I dodje raw after mania i kaze vidi se da ne mogu vise idem u penziju.ta daaa
Al već smo imali retirement, i kad su imali priliku da ga vrate ko nešto drugo (tipa American Badass ili Big Evil ili čak kao Mean Mark) nisu da bi bar nekako logički nastavili tu priču. Drag mi je Taker al ne želim da radi mečeve više.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Melloo »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Pa ispricas pricu da je ostario i da ne moze vise.I dodje raw after mania i kaze vidi se da ne mogu vise idem u penziju.ta daaa
Al već smo imali retirement, i kad su imali priliku da ga vrate ko nešto drugo (tipa American Badass ili Big Evil ili čak kao Mean Mark) nisu da bi bar nekako logički nastavili tu priču. Drag mi je Taker al ne želim da radi mečeve više.
On treba sad uzivat u penziji i setat sa zenom po parkovima.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la HunterDX »

Ma Takerova karijera se jednostavno odužila, ne treba se više ništa reći.
Posle prvog poraza se trebao povući, nema priče da je star, izgubio je, izgubio je tu magiju nepobedivosti i kraj.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST To nije baš dobra ideja. Taker je ipak legenda i ne treba ga ponižavati.
Ako prikažeš Takera, koji se nemre kretati, kao imalo važnoga, puno više ćeš srušiti Balorov kredibilitet. Kad bude morao selati jedva izvedene poteze izgledat će smješno. Pogotovo zato što to neće napraviti kao vader ospreay meč.

Taker je legenda, ali danas nije među top 1000(0)

Osim toga, ispričaš priču kako je napkon neki demon došao po naplatu za deadmana i dovršiti ga.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Maki »

@Sherpa
Nešto se ne sjećam da je Romanu srušen kredibilitet.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Sherpa »

Je, imali smo jedan od lošijih main eventova u povijesti (kada je taker imao dvije godine manje nego danas). optuživali su ga kako nemre izvesti potez, iako je bilo jasno kako je taker taj koji se jedva kretao. ljudi su ga zviždali što mu uje 'završio karijeru' i nitko taj meč nije shvatio ozbiljno.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Je, imali smo jedan od lošijih main eventova u povijesti (kada je taker imao dvije godine manje nego danas). optuživali su ga kako nemre izvesti potez, iako je bilo jasno kako je taker taj koji se jedva kretao. ljudi su ga zviždali što mu uje 'završio karijeru' i nitko taj meč nije shvatio ozbiljno.
To zviždanje je više posljedica toga što su ljudima bilo dosta Romanovog pusha i jer niko nije želio da baš on penzioniše Takera. Sumnjam da će tako biti i sa Balorom.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la HunterDX »

Romanu nije srušen kredibilitet, ali se taj meč i nije trebao desiti. Toliko traljav i usporen meč, ne ide uz jednu legendu da radi i gubi u onakvim mečevima.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Romanu nije srušen kredibilitet jer ga u dobrom djelu fanova nije ni ima.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Sherpa »

Znaš kako bi izgledao meč Joshue i Tysona?

Jako slično onome što sam rekao za balor taker me. Bez obzira što je Tyson jedan od najboljih ikad. Godine igraju svoje.

I dok prowrestling to kompenzira, ima ljudi koji su u godinama, ali Taker nemre hodati kak spada. Jedva se kreće. Nemre izvoditi poteze. Sellati to je samo izgledati jadno protiv toga.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Maki »

Ali ne možeš baš pro wrestling porediti sa MMA-om. MMA je legitimni sport. Ako u MMA neki meč završi za 2 minuta, okej, prihvatljivo jer je to sport i u sportu se dešava da jednostavno neko oduva protivnika. Kad u kečerima meč završi za 2 minute, to se smatra letdownom jer kečeri nisu sport i jer se dužinom meča može manipulisati.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Kad u kečerima meč završi za 2 minute, to se smatra letdownom jer kečeri nisu sport i jer se dužinom meča može manipulisati.
Ovisi kako izvedeš, i squash može bit zabavan kad je dobro odrađen. Slažem se da je u drugim aspektima teško uspoređivat, al godine su nešto šta se ne može sakrit ni magijom hrvanja. Taker jedva hoda, to je neosporiva činjenica.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Finn Balor

Post Postao/la Sherpa »

Balor je čovjek koji je u top 100 hrvača trenutno, taker nije u top 10000 pošto je u godinama

isto kao što ni pele nije u top milijun najboljih igrača ovog trenutka, a najbolji je svih vremena.

biti legenda, i biti u trenutku nije isto
slika
Odgovori