Teme tjedna/sedmice/nedelje

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Tema Sedmice: Potencijalno lice WWE kompanije.

Post Postao/la Maki »

Od tih navedenih, Adam Cole mi ima najveće šanse, ali je isto tako moguće da ga Vince vidi kao premalog za lice kompanije. Ipak on voli nabildane mrcine.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tema Sedmice: Potencijalno lice WWE kompanije.

Post Postao/la HunterDX »

@Eumaus The Swineherd Imaju Cenu koji je to postao pre skoro 15 godina, to je ozbiljan problem.
Da zapostavimo sada te slike( Vinceovu guzu smo nekada redovno gledali) ili naglasak( jedan smotani Indijac je bio champ 5 meseci ) kao i marihuanu. @Sherpa sve ovo što si naveo je tačno i moglo bi imati uticaja.
Radije bih da razgovaramo o samom potencijalu odredjenih wrestlera.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Tema Sedmice: Potencijalno lice WWE kompanije.

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Cole je najbolji izbor, iskreno ću i riskirat i reć da je i Dream velik potencijal, lik jednostavno kuži sports entertainment.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Tema Sedmice: Potencijalno lice WWE kompanije.

Post Postao/la AlenB »

Drew McInytre po meni ima više potencijala od Adama Colea. Još je i bolji u ringu od njega (iako to baš i nije kriterij koji je prioritetan prema WWE-u naravno).
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Tema Sedmice: Potencijalno lice WWE kompanije.

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST Drew McInytre po meni ima više potencijala od Adama Colea.
Dunne mrzi naglaske, mislim da i Vince isto.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Tema Sedmice: Potencijalno lice WWE kompanije.

Post Postao/la AlenB »

Ma znam da, ja govorim više ovako po kvalitetama kako bi se trebalo gledati jer i Drew ima jako dobre promo skillove.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tema Sedmice: Potencijalno lice WWE kompanije.

Post Postao/la HunterDX »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST Ma znam da, ja govorim više ovako po kvalitetama kako bi se trebalo gledati jer i Drew ima jako dobre promo skillove.
Dečko je objasnio, u ovoj temi nas ne zanima šta ludi čikica misli, već potencijal wrestlera za lice kompanije.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Tema sedmice: ženska divizija u WWE-u

Post Postao/la Maki »

@HunterDX oprosti mi što otvaram još jednu temu sedmice. :text-imsorry:

Sve je izglednije da će WrestleManiu 35 main eventati ženski meč. Ovo se sa razlogom smatra vrhuncem ženskog pro hrvanja u Americi, ali ne smijemo dozvoliti da ovaj potencijalni ME zamaskira velike probleme u WWE ženskoj diviziji koji su još uvijek prisutni. Ovdje ću se fokusirati na probleme specifične za žensku diviziju, dakle neću pričati o scriptovanim promoima i tim stvarima jer se to odnosi i na muškarce.

1. WWE još uvijek tretira žensku diviziju kao manje važnu od muške. Nedavno je Mandy stavljao neke cifre koje dobijaju žene. Sad, koliko su te cifre provjerene ne znam, ali je očito da žene dobijaju manje novca od muškaraca. WWE daje ženama sve te silne "historic" momente, ali ostavlja se utisak da to ne rade jer zaista cijene ženski wrestling već jer je to dobar marketing za njih. Zato stalno ubacuju Stephanie McMahon u sve te momente. Poznato je i da novi WWE writeri prvo rade na ženskoj diviziji, a tek onda na muškoj što znači da ženske storye pišu neiskusni writeri koji se tek upoznaju sa WWE-om.

2. ženska divizija nema nikakvu strukturu. Postoji feud za titulu, a žene koje nisu u feudu za titulu su mahom u nebitnim tag mečevima ili ne rade ništa. Nema nekog razrađenog undercarda, uglavnom imamo mečeve radi mečeva, a ne radi nekih priča. Imali su priliku da naprave interesantnu priču bez titule oko Sashe i Bayley (mada znate da ja nisam baš neko ko podržava ideju tog feuda u ovom trenutku), ali su to prekinuli i samo ih vratili u kolotečinu nebitnih tag mečeva. Ja se ne mogu sjetiti ijednog zaista važnog ne-title ženskog feuda koji je dobio neki meč na redovnom PPV-u. Eventualno onaj feud Riott Squada sa Bellama i Rondom, ali i taj feud je uglavnom dobio pažnju zbog Bella i jer je trebao postaviti temelje za kasniji title feud.

3. još uvijek WWE pusha žene uglavnom zbog fizičkog izgleda, a ne zbog talenta. Ovaj problem postoji donekle i kod muškaraca, ali kod žena je baš izražen. Charlotte Flair je sigurno pomoglo njeno porijeklo, ali joj je pomoglo i to što je plavuša. Plavuša Carmella je postala prva Ms. MITB iako je bilo i boljih opcija. Alexa Bliss nema nikakvo porijeklo, ali je zato dobila najveći push od svih žena uprskog tome što je prilično grozna u ringu. Zašto? Jer je plavuša. Ustvari, mislim da bi Alexa idalje bila šampion da se Ronda nije pojavila. Toliko talentovanih žena je propalo na main rosteru jer ih se gurnulo u stranu da bi se pushale plavuše ili eventualno neko kao Nia Jax, ali opet i Niain push se može povezati sa njenim fizičkim izgledom. Fat acceptance i te stvari.

4. Stephanie McMahon. Ne znam za vas, ali njeno konstantno ubacivanje u sve što je vezano za žene je zaista iritantno i u suštini šteti diviziji jer kad god se ona pojavi, meni u glavi samo prolaze misli kako je to toliko providan marketing bez ikakvog pravog pokrića i ikakvog truda da se ženska divizija zaista predstavi u najboljem svijetlu.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Druga tema sedmice: ženska divizija u WWE-u

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Da se strpit 7 dana :lol:
Više manje si sve reka, još da nadodam kako situaciju ništa neće popravit ženske tag titule, umisto nasumučnih tag mečeva sad ćemo imat nasumične tag mečeve.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tema sedmice: ženska divizija u WWE-u

Post Postao/la Sherpa »

editirao sam ti ime teme, ideja ovog je da je to za pisanje o bilo čemu (wrestling ili non wrestling). I ne mora biti na tjednoj bazi, nego je više kao oznaka rasprave :D
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Druga tema sedmice: ženska divizija u WWE-u

Post Postao/la HunterDX »

Pa ženska divizija dosta zaostaje za muškom, fali im mnogo toga, uglavnom su bitne samo one koje su oko titule.

Feudove bez titula i nemaju. Možda bi spas bio više ženskih PPV-a, ili da razdvoje Raw i SD PPV-e i daju više prostora ženama, mora se naći rešenje.


Sad da li su plavuše,barbike,starletice...
Bilo je mnogo grešaka što se tiče šampionki, uglavnom su nabrojane, trenutno cela situacija izgleda nešto bolje. Nadam se da Bliss,Mellu i ostale nećemo više vidjati sa titulama, ima dosta devojaka koje ih stvarno zaslužuju.

Steph je očigledno svima iritantna, ne znsm kako im to više nije jasno, ona nije klasični heel GM, ona jednostavno smeta kao pojava.
Nikakav problem ne bi bilo ni njeno pojavljivanje, samo da je bookirana kako treba u celoj priči.

Sve u svemu, mogu reći da ženska divizija dista napreduje u WWE kompaniji, bilo je i dosta kriminalnih odluka, ali svakako bolje izgleda od Divas ere.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Tema sedmice: ženska divizija u WWE-u

Post Postao/la AlenB »

moj prvi i najveći problem sa women's revolucijom što se main rostera tiče je taj što je sve djelovalo usiljeno i da je sve napravljeno samo radi toga da se pokaže da će WWE tretirati diviziju bolje (samo na papiru u početku uglavnom), gotovo sve što se desilo došlo je na umjetan način

zbog pritiska fanova došlo im u glavu da bi mogli napraviti revoluciju i diviziji i boom, odmah prvi hiac meč, onda fca meč, onda iron man meč, onda tables meč, onda steel cage meč i da ne nabrajam dalje...sve se desilo u roku par mjeseci i ne možeš ne pomisliti da je išta od toga značajno kad nije djelovalo značajno nego su recimo Charlotte i Banks imali HIAC meč samo kako bi se pokazalo da mogu imati HIAC meč i da mogu main eventati PPV....i još su kad svakog tog naglašavali da je to prvi ikada ženski meč tog tipa

dok recimo kod NXT-a se to sve desilo prilično spontatno, krenuli su najprije sa serijama vrlo dobrih mečeva odmah od prvog Takeovera odnosno Arrivala, pokazalo se da cure imaju potencijala i da su bolje od onoga kako ih fanovi percepiraju, ali nisu ništa prisiljavali, i onda se desio taj po meni vrlo važan meč između Banks i Bayley u Brooklynu koji je po meni možda i ključan trenutak koji je istinski pokrenuo revoluciju i sve što je NXT napravio je odlučio kapitilizirati na tom momentumu što je ono što bi svako normalan napravio
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Tema sedmice: titule u WWE-u

Post Postao/la Maki »

slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8833
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Tema Sedmice: Potencijalno lice WWE kompanije.

Post Postao/la KOMANIA »

Owens - samo ga treba koristiti kao u NXTu

Zayn - samo ga vratiti kao face, i za pocetak MC titula i spreman je

Styles je vec star, inace on I Bryan su velike zvezde isto, ali su na SD, a lice kompanije po Vinceu treba biti na Rawu.
Ricochet takodje je dobar izbor, ima vremena, sa njim samo treba polako........
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Tema Sedmice: Potencijalno lice WWE kompanije.

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ricochet je pre slab na micu za sad da bi bia lice, nekako sumnjam da će se to prominit.
slika
Odgovori