Star Wars

Filmoljupci navalite
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Star Wars

Post Postao/la HunterDX »

Upravo, Terminator je npr tek bio pojam.
Najviše mi je iritantno što se u današnjim filmovima toliko cimaju oko efekata, da totalno zapostavljaju priču, pogotovo kada je fantastika u pitanju.
Dok kod starih filmova, nisu imali mogućnost nekog kvaliteta kao što se danas radi, ali su umeli da ispričaju dobru priču. Zato sam i dosta batalio filmove.
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Star Wars

Post Postao/la HBK »

Zapravo ima logike. ObiVan je voleo Anakina kao svoje dete. Nije smogao snage da ga dovrsi.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57158
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Star Wars

Post Postao/la Sherpa »

HBK je napisao/la:QR_BBPOST Zapravo ima logike. ObiVan je voleo Anakina kao svoje dete. Nije smogao snage da ga dovrsi.
Al mu je mogao odrezat noge i gledat ga kako gori, što je btw jedna od najgorih smrti, ali mu nije mogao pomoći i skratiti mu muke. Sorri, ali ne. Ovdje je milost ubiti ga, a ne sadistički uživati u njegovoj patnji
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Star Wars

Post Postao/la HunterDX »

Na neki način su te scene bila srceparajuće, kada mu se Pbi obraća nakon borbe. Ali da ga je završio, ne bi nastao veliki negativac. Koji je svakako idiotski uradjen u prvobitnim delovima. Inače je mogao biti strašno dobar.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57158
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Star Wars

Post Postao/la Sherpa »

Ne bih išao tako daleko, pošto mi premalo vidimo tu povezanost. Oni su kao braća? Gdje? U ta tri filma nisu, više se svađaju nego surađuju.

I baš zato su završili ma grozan način. Znamo kako anakin postaje darth Vader, al ne mora postati nakon ovako sadističke scene gdje ga njegov prijatelj pušta da krepa u paklenim mukama. Netko tko je good guy bi mu usprkos svemu tom probao pomoći, ako ništa, koristeći silu da ga makne od tamo.

Ili da kažem ovako. Da vodim neki sw roleplay i da netko tako što napravi ja bih ga usmjerio ka dark sajdu
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Star Wars

Post Postao/la HunterDX »

Izvinjavam se zbog grešaka u kucanju, idem na spavanje posle ovog posta.
Pa moglo je tu svašta da se napravi i sve bude bolje. Anakin je bar meni bio dosta kul lik i prava je šteta što nisu više toga prikazali o njemu i Obiju.
Mada je film uradjen kako je uradjen, svako od nas bi ga verovatno kreirao na svoj način, onako kako je u njegovoj glavi perfektno.
Ali kada se pogledaju mogućnosti koje su date likovima u SW filmovima, sve je moglo daleko bolje da izgleda. Mislim na sve delove koji su snimljeni.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Star Wars

Post Postao/la Maki »

Novelizacija objašnjava da Obi-Wan nije htio spasiti Anakina.

Below his feet, Darth Vader burst into flame. "I hate you," he screamed. Obi-Wan looked down. It would be a mercy to kill him. He was not feeling merciful. He was feeling calm, and clear, and he knew that to climb down to that black beach might cost him more time than he had. Another Sith Lord approached.
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Star Wars

Post Postao/la HBK »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
HBK je napisao/la:QR_BBPOST Zapravo ima logike. ObiVan je voleo Anakina kao svoje dete. Nije smogao snage da ga dovrsi.
Al mu je mogao odrezat noge i gledat ga kako gori, što je btw jedna od najgorih smrti, ali mu nije mogao pomoći i skratiti mu muke. Sorri, ali ne. Ovdje je milost ubiti ga, a ne sadistički uživati u njegovoj patnji
Možda smo gledali dva različita filma. Ja stvarno u toj sceni nisam primetio da je Obi Van uživao :think:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57158
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Star Wars

Post Postao/la Sherpa »

@maki ok, samo film ne pokazuje to

@hbk ne treba ti crtati. Bio je tamo i gledao dok ovaj izgara bez da je i probao pomoći
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Star Wars

Post Postao/la Maki »

Sve više sam siguran da bi sequel trilogija ispala bolje da su išli na Yuuzhan Vongove.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57158
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Star Wars

Post Postao/la Sherpa »

Nula interesa... Kog još nisu vratili u serijal? Mw bi me čudilo da se i lucas pojavi kak su krenuli

I saga je gotova. Do desetog nastavka koji bi je mogao nastaviti

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Star Wars

Post Postao/la Maki »

Kakav crni interes za užasnu trilogiju. Sramota me je samo što su ovime donekle upropastili originalnu trilogiju.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57158
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Star Wars

Post Postao/la Sherpa »

Jebiga, kada su svima draži efekti nego supstanca. A to što je priča glupa, ko da itko prati priću glavno da su lightsaberi tu. I što ga naučiš koristiti čim ga pipneš...

I onaj najgori izgovor. Moraš odgledati cijelu trilogiju kako bi znao dal je film dobar i pun rupa. Ne. Nemoram. Znam odmah.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Star Wars

Post Postao/la Maki »

Ili ono...ma u 9 će se sve razjasniti, ko je Snoke, ko je Rey. E pa jebiga šta ja sad trebam pretrpit sramotu od Last Jedia da bih dobio odgovore na kraju.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57158
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Star Wars

Post Postao/la Sherpa »

A da, dali ste nam razloga vjerovati da će se razjasniti? Pokazali ste se kao majstori pisanja priče u sedmom i osmom pa moram se ufat u deveti?
slika
Odgovori