Harold Meij

NJPW predjednik

Svijet New Japan Pro Wrestlinga
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Harold Meij

Post Postao/la Sherpa »

slika
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Harold Meij

Post Postao/la Sherpa »

Harold Meij: “Talent will come & go. That’s life. Half of Japanese people have had more than one occupation. More overseas. There are different life stages, priorities change. What counts is that while here, ppl shine as bright as possible & produce the best product possible for us.”

https://sp.njpw.jp/freediary/harold-george-meij36
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Harold Meij

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Harold Meij: “Talent will come & go. That’s life. Half of Japanese people have had more than one occupation. More overseas. There are different life stages, priorities change. What counts is that while here, ppl shine as bright as possible & produce the best product possible for us.”

https://sp.njpw.jp/freediary/harold-george-meij36
Ništa to, zabranit ulazak ljudima s Elite merchom :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Harold Meij

Post Postao/la Sherpa »

po onome što dave kaže bio je problem s putovnicom, da je označena kao jedna za daljnju provjeru. razlog tome je što omega više nema 'sponzora' za ulazak u japan, što mu je njpw bio kao kompanija za koju je radio. to ne znači da bez toga nemre u japan, samo da mu to stvara poteškoće. Isto tako dave kaže da je dovoljan jedan službenik koji nešto krivo shvati te da mu zabrani ulazak te da zabranu na 10 godina zbog problema s putovnicom / vizom.

zaključak je ovako. jel njpw kriv? ne. nema moć da mu zabrani ulazak. Ali isto tako su dobro znali što će se dogoditi, to jest da će sve to stvarati probleme omegi.

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Harold Meij

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

ne radi za njih, dapače radi za konkurenciju, ne vidim zašto bi mu nastavili olakšavat dolazak
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Harold Meij

Post Postao/la Sherpa »

Usprkos svim glasinama, mislim da sasvim solidno to izgleda pod njim. premda mislim da će imati jako težak posao po pitanju proboja na američko tržište nakon corone
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Harold Meij

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST premda mislim da će imati jako težak posao po pitanju proboja na američko
Ima bi svakako ako ćemo bit iskreni, AEW ih je tu vrhunski sjeba
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Harold Meij

Post Postao/la Sherpa »

Meij: "Holding empty arena shows are an unnecessary risk. Holding shows without fans would reflect badly on ourselves and on our industry. We will not trade our reputation as a positive force for social good, even in the face of harsh economic realities."
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Harold Meij

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Harold Meij

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Meij: "Holding empty arena shows are an unnecessary risk. Holding shows without fans would reflect badly on ourselves and on our industry. We will not trade our reputation as a positive force for social good, even in the face of harsh economic realities."
Ah, ali NJPW nema TV ugovore tolike vrijednosti kao WWE i AEW. Isto tako kompanije se odlučuju na empty arena showove da bi održale fanove.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Harold Meij

Post Postao/la Sherpa »

Što tek znači da oni nemaju gotovo nikakva primanja trenutno. Pa nisu nikoga otpustili.

Imaju od digitalne usluge, na koju ne mogu staviti ništa novo kada nemaju mečeva. I od mercha. Njima je gate najveći izvor prihoda
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Harold Meij

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Što tek znači da oni nemaju gotovo nikakva primanja trenutno. Pa nisu nikoga otpustili.

Imaju od digitalne usluge, na koju ne mogu staviti ništa novo kada nemaju mečeva. I od mercha. Njima je gate najveći izvor prihoda
Pa da, i New Japan će jednom morati krenuti sa empty arena showove čisto da bi imali šta novo staviti na NJPWorld. Ide mi na živce ovaj "holier than thou" pristup Meija. Da, New Japan možda i može priuštiti da nema nikakve showove, mnoge druge kompanije ne mogu.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Harold Meij

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Realno primarni razlog je ovaj da NJPW nema vlastiti venue, pogledaj di japanske kompanije koje i dalje rade showove snimaju. NOAH ima vlastiti "studio", DDT isto, ostali koriste dvoranu koju operira 2AW.
slika
Avatar
Storm
Rank 4
Rank 4
Postovi: 92
Pridružen/a: 01 pro 2016, 16:12
7
Lokacija: Split
Kontakt:
Status: Offline

Harold Meij

Post Postao/la Storm »

New Japan trenutno drži World alive sa "together" programom gdje imaju specijalne intervjue i također prevode dosta mečeva na Engleski što je stvarno dobro. Ne vjerujem da će imati ikakve nastupe bez publike čisto jer ne drže ikakvu arenu pa im stvarno nije povoljno to raditi.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Harold Meij

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Storm je napisao/la:QR_BBPOST Ne vjerujem da će imati ikakve nastupe bez publike čisto jer ne drže ikakvu arenu pa im stvarno nije povoljno to raditi.
Nije stvar povoljnosti, većina arena di oni vrte showove su državni a država ne da ni empty arena showove.
slika
Odgovori