Pitanja Dana

Nasumični razgovori
Odgovori
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Pitanja Dana

Post Postao/la HunterDX »

Kako sam naziv teme kaže, pitanja dana.
Ovde u toku dana možete postaviti neko pitanje, računam da ćemo svi biti uključeni i razgovarati o svemu.
Ukoliko je neko već postavio pitanje, onda bi bilo poželjno da malo sačekate, da bi o jednom pitanju mogli duže da razgovaramo.

A moje pitanje je: Da li mislite da je moguće putovati kroz vreme i da li verujete naučnicima koji tvrde da će u tome uspeti?
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10275
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Pitanja Dana

Post Postao/la ~MandyRose~ »

u smislu da putujes negdje u svemir i prodes kroz nesto i vratis se natrag na Zemlju gdje je proslo tko zna koliko godina, da
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Pitanja Dana

Post Postao/la HunterDX »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST u smislu da putujes negdje u svemir i prodes kroz nesto i vratis se natrag na Zemlju gdje je proslo tko zna koliko godina, da
O tome se priča već neko vreme. Tvrde da van sunčevog sistama vreme ne teče istom brzinom kao unutar, kako kažu, tamo bi prošlo 10 godina, na zemlji 1000. Mi svakako nećemo saznati ništa o tome, jer ako je to moguće i oni odu na samo godinu dana, mi ih nećemo dočekati.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10275
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Pitanja Dana

Post Postao/la ~MandyRose~ »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST u smislu da putujes negdje u svemir i prodes kroz nesto i vratis se natrag na Zemlju gdje je proslo tko zna koliko godina, da
O tome se priča već neko vreme. Tvrde da van sunčevog sistama vreme ne teče istom brzinom kao unutar, kako kažu, tamo bi prošlo 10 godina, na zemlji 1000. Mi svakako nećemo saznati ništa o tome, jer ako je to moguće i oni odu na samo godinu dana, mi ih nećemo dočekati.
ma joj, di ce ljudi na takvo nesto kada se jos poubijamo na ovoj planeti radi nekih idiotskih razlicitostima
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Pitanja Dana

Post Postao/la raptor1989 »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOSTDa li mislite da je moguće putovati kroz vreme
Iako sam fan stripova, SF-a i video igara, ne vjerujem da je moguće putovati kroz vrijeme.
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOSTda li verujete naučnicima koji tvrde da će u tome uspeti?
Ne vjerujem da su u stanju to napraviti. Putovanje kroz vrijeme spada u kategoriju koncepata koje je teško opisati i izvesti u praksi. Ono u što vjerujem je to da sam odlazak u nasumičnu ili točno određenu godinu i povratak iz iste je uz svu današnju tehnologiju praktički neizvediv. Kada svladamo putovanje kroz svemirska prostranstva (što je u teoriji i praksi dan danas moguće obaviti, ali je dosta skupo i neisplativo), možda postoji mala šansa da koncept vraćanja u prošlost jednog dana zaživi.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Pitanja Dana

Post Postao/la Sherpa »

@raptor1989 nekada nismo poznavali gravitaciju i sile

Činjenica je da ne poznajemo vrijeme van linearne progresije i dal je moguće gledati ga drugačije
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Pitanja Dana

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Činjenica je da ne poznajemo vrijeme van linearne progresije i dal je moguće gledati ga drugačije
Ovo je najbitnije, još ne postoji točna ideja toga šta je uopće vrijeme.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6874
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Pitanja Dana

Post Postao/la crocop97 »

Ne prolazi vrijeme, mi prolazimo :character-oldtimer:
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Pitanja Dana

Post Postao/la HunterDX »

Za odlazak u prošlost nisam siguran. Kako kažu, prošlost i budućnost vremenski ne postoje, postoji samo sadašnji trenutak.
Ah to vreme, nije ni čudo što ga nikako ne poznajemo, ipak nam je to najveći neprijatelj.
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Pitanja Dana

Post Postao/la raptor1989 »

Vrijeme nam nije najveći neprijatelj, prijatelju, već je to stvarnost u kojoj trenutno živimo. Mala iskra na krivom mjestu dovoljna je da pokrene rat velikih razmjera, usudio bih se reći nuklearni ili 3. svjetski. Planetu smo totalno uništili i svakog dana je sve teže i teže živjeti na njoj zbog silnih klimatskih promjena koje bi mnogi shvatili kao početak kraja svijeta. Koliko je samo životinjskih vrsta izumrlo zbog nas? U posljednjih 100 godina ljudi su uzrokovali nestanak najmanje 200 vrsta kralježnjaka. 200?! Ako ne poduzmemo nešto, u tu brojku uskoro ćemo moći uračunati i sjevernog bijelog nosoroga, amurskog leoparda, bornejskog orangutana, planinsku gorilu i sredozemnu medvjedicu. Žalosno. :( :cry: Čovjek je čovjeku najveći neprijatelj. Dižemo ruku jedni na druge, dopuštamo rasizam i spolnu nejednakost. :( Novac je umjesto poštenja i časti mjerilo kojem se pridodaje previše pažnje. Što je dublji džep, to te sve više cijene. Iskvarenost vlada posvuda gdje pogledaš. S vremenom, hvala dragom Bogu, ne možemo manipulirati. Zamislite svijet u kojemu ljudi iz sjene (elita koja se smatra novom vrstom božanstva) brišu svaki trag vašeg postojanja. Jedna kriva riječ i puf. Nema te više. Sve što sam napisao je istina. To je svijet u kojemu danas živimo. Svakim novim danom sve više propada. :(
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Pitanja Dana

Post Postao/la HunterDX »

Razumem ja tebe, stoji da mi uništavamo jedni druge.
Samo što je vreme naš najprirodniji i obavezni neprijatelj, stvori nas, menja nas, ojača nas, onda nas oslabi i ubije.
Jedino što se zna o svakom čoveku kada se rodi, jeste da će sigurno umreti, ostalo ne znamo, čak i da ga ne ubiju drugi ljudi, vreme sigurno hoće.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Pitanja Dana

Post Postao/la Sherpa »

@raptor1989 i dok su ljudi zaista štetočine, po pitanju izumiranja životinja se zaboravlja da su to isti ljudi zaustavili izumiranja mnogih, pogotovo vodeći se spoznajom kako je kroz povijest izumelo malo more vrsta u čemu čovjek nije imao svoje prste. Naprosto surovo preživljavanje najjačih životinskog svijeta. Nije čovjek kriv što se pande ne žele parit. Dal je utjecao na to? Moguće, ali isto tako bi do tog došlo i da nema ljudi. Neke vrste se nisu u stanju prilagoditi

Nemoj misliti da branim ljude, samo u nekim slučajevima ljudi pokušavaju pričati crno bijelo, dok ovdje postoje nijanse sive. I to mnogo njih. Al da bi one lovce na trofeje koknuo, bih
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Pitanja Dana

Post Postao/la HunterDX »

Ma životinje su izumirale i dok nije bilo nas, nestali su dinosaurosi, bića iz ledenog doba, životinje dosta zavise jedne od drugih. Upravo te prirodne promene uništavaju odredjene biljke, zbog kojih nestaju biljojedi, pa sa njima i mesojedi...
Mi ljudi smo nešto drugačija vrsta, sa većim IQ-om, pa se tako i snalazimo bolje, imamo i mi loš uticaj na životinjske vrste, to stoji, ali nismo ni presudni.
Naša evolucija i razvoj nam pomažu i sa druge strane nas uništavaju.
Čovek je čoveku vuk, mi najviše uništavamo jedni druge. Upravo smo mi stvorili četiri jahača apokslipse, droga, alkohol, duvan, kocka. Razmislite samo koliko proizvodjači istih zaradjuju, a koliko je ljudi tragično završilo zbog toga. Mada ljude niko ne bije po ušima da se drže tih aktivnosti.
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Pitanja Dana

Post Postao/la Mary »

Jedno je izumiranje zbog klimatskih promjena drugo je bezobzirni ulov na zivotinje. Neki dan je bas Japan najavio povlacenje iz IWC, je li bezobrazno od mene sto sam pozeljela da u skorijoj buducnosti nestanu u Oceanu?
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Pitanja Dana

Post Postao/la HunterDX »

Pa sad... Volimo mi životinje, ali, skoro svi jedemo njihovo meso, nosimo kožne jakne, cipele, tu su i bunde sa krznom...
Mnogo toga radimo, pa nam je žao jadnih životinja.
Lično ne podržavam lov, ali ne mogu ni da ga sprečim.
Odgovori