Wrestle Kingdom 13

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24454
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Wrestle Kingdom 13

Post Postao/la Maki »

WOR je objavio da je WWE Omegi ponudio "fantastičnu ponudu".
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Wrestle Kingdom 13

Post Postao/la Melloo »

DA se reddita pita svak ziv bi bio u wwe.
Znat ce se sve u narednih par dana
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Wrestle Kingdom 13

Post Postao/la HunterDX »

@AlenB Ista priča, što se tiče početka, toliko ke sporo krenulo, da sam pomislio da ih ništa neće oprati i da će to unuštiti meč.
Posle je ispalo odlično, čak je i taj početak ispričao mnogo toga i kada se sve sabere, definitivno najbolji meč na PPV-u.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57667
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Wrestle Kingdom 13

Post Postao/la Sherpa »

a opet, ako i ode

jay white je danas bio odličan.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24454
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Wrestle Kingdom 13

Post Postao/la Maki »

Nadam se da će ove godine NJPW konačno dati Naitu titulu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57667
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Wrestle Kingdom 13

Post Postao/la Sherpa »

pa dali su mu, interkontinentalnu :D
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6876
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Wrestle Kingdom 13

Post Postao/la crocop97 »

Ne bih imao ništa protiv da Tana drži titulu do sljedećeg WK-a, gdje mu Naito prekida posljednji reign
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24454
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Wrestle Kingdom 13

Post Postao/la Maki »

Neko je dobro rekao prošle godine da je prošlogodišnja Okadina pobjeda nad Naitom isto kao da je Michaels dobio Austina u ME WrestleManie 14.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Wrestle Kingdom 13

Post Postao/la HunterDX »

To je ta razlika izmedju Japanskih i WWE PPV-a.
Japanci uvek dobro pripreme PPV, publika u gledaoci su svesni da će uživati u poslednjih nekoliko mečeva, pa tako uvek i bude.

Kod njih wrestleri istaju jaki i posle poraza. Pa 2 najvece zvezde su im večeras uzgubile ćisto i kod njih nema problema kada su ti porazi u pitanju.
A čist primer je White, odradio je odličan meč sa Okadom, pibedio ga. I sada je White neko ko je iz ovog meča dobio mnogo i dokazao se, pa su i očekivanja od njega sada veća.
Odličan PPV.
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Wrestle Kingdom 13

Post Postao/la HBK »

Fantastičan show. ME pokidao
Avatar
Djuki Djuki
Rank 3
Rank 3
Postovi: 34
Pridružen/a: 04 sij 2019, 13:27
5
Status: Offline

Wrestle Kingdom 13

Post Postao/la Djuki Djuki »

Kad Tanahashi pobijedi Omegu u mein eventu najveceg showa sve je oke a kad bi npr Cena pobijedio Nakamuru za titulu jednog dana bila bi apokalipsa LOL
Avatar
StevoLopata
Rank 7
Rank 7
Postovi: 624
Pridružen/a: 27 tra 2017, 21:52
6
Lokacija: Zadar
Status: Offline

Wrestle Kingdom 13

Post Postao/la StevoLopata »

Ibushi je ipak ozlijeđen, upravo preslušavam snimku engleskog komentara s kraja i govore kako je ipak završio u nesvijesti i nadaju se kako će ubrzo donijeti dobre vijesti
Prvi i najduži BWA tag team prvaci - 637 dana
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6876
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Wrestle Kingdom 13

Post Postao/la crocop97 »

Samo da se ne ponovi Shibatin slučaj, koji je sam po sebi bio dovoljno tragičan :|
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Wrestle Kingdom 13

Post Postao/la ejdzejp1 »

Ryusuke Taguchi, Toru Yano & Togi Makabe vs. Marty Scurll, Yujiro Takahashi & Hangman Page vs. Minoru Suzuki & Killer Elite Squad vs. Hirooki Goto & Best Friends vs. David Finlay, Jeff Cobb & Yuji Nagata - pre-show No.1 contender's Gauntlet meč za NEVER Six-Man titule
Jedan manje-više zabavan pre-show meč koji je bio tu da malo zagrije publiku za veće stvari. Nije bilo previše dosadnih trenutaka, Cobb je dobio dosta spotlighta i CHAOS tim je izgubio, što me jako iznenadilo. Baš me zanima hoće li i na koji način turnati sutra. **3/4

Kota Ibushi (c) vs. Will Ospreay - NEVER Openweight titula
Baš ono što sam i očekivao. Super ludi meč sa bezbroj stiff udaraca, atletičnih poteza i dosta highflyinga kojeg nije bilo previše kao u nekim Ospreayevim mečevima što mi se jako svidjelo. Ono što nije bilo lijepo za vidjeti jeste Ospreayev nokaut Ibushija kod back elbowa. Nadam se da je u pitanju work, ali sve mi se čini da je to bilo legit i da su zbog toga naglo završili meč. Sve u svemu, odličan meč čiji kraj mi je ostavio malo gorak okus u ustima. ****1/4

El Desperado & Yoshinobu Kanemaru vs. Roppongi 3K vs. Shingo Takagi & BUSHI - IWGP Jr. Heavyweight Tag Team titule
Jedan izrazito dobar sprint koji je dobio puno manje vremena nego što sam očekivao, ali su to vrijeme sva šestorica iskoristili na vjerovatno najbolji mogući način. Shingo je bio fantastičan i drago mi je što su BUSHI i on uzeli titule. ***1/4

Tomohiro Ishii (c) vs. Zack Sabre Jr. - RevPro British Heavyweight titula
12 minuta čiste akcije, bez ikakvog odmjeravanja i duženja. Super kao i svaki Ishii/Sabre koji sam gledao. ***3/4

Guerrillas of Destiny (c) vs. The Young Bucks vs. EVIL & SANADA - IWGP Tag Team titule
Sve u svemu jedan dosta dobar meč, usprkos sporom i nezanimljivom početku. Sva tri tima su pružila dobar performans, ali izdvojio bih SANADU kao najboljeg. Prije ili kasnije će ga morati pushati dalje od tag divizije. Young Bucksi su pinovani što je dobra odluka jer mislim da ih više nećemo gledati u NJPW-u, osim ako NJPW i AEW ne postignu neki dogovor. ***1/4

Cody (c) vs. Juice Robinson - IWGP US Heavyweight titula
Većim dijelom bezveze meč, sa klasičnim cirkusom na početku kao i u svim Codyevim mečevima, te mlakim ostatkom. **

KUSHIDA (c) vs. Taiji Ishimori - IWGP Jr. Heavyweight titula
Vjerovatno najveće razočarenje na showu. Bilo je to dobro, ali nisu dobili dovoljno vremena da razviju meč u nešto više od toga. Nije pomogao ni nedostatak sellinga od strane Bonera u završnici. I da, KUSHIDA je imao najbolji entrance ikada. ***1/4

Kazuchika Okada vs. Jay White
Dok je prethodni meč bio najveće razočarenje, ovaj meč je bio najveće (pozitivno) iznenađenje. Meč je imao big match feel, akcija je jako lijepo raspoređena i nije bilo previše uplitanja od strane Gede, a pored toga je ispričana i odlična priča. Okada je mislio da je opet onaj stari, vratio je stari attire i entrance muziku i išao je na Rainmaker mali milion puta u meču, ali sve to nije bilo dovoljno. Nešto je falilo. White je zvijezda nakon ovakve pobjede i nadam se da će u budućnosti pružati više ovakvih mečeva, a manje cirkusa iz G1-a. ****1/4

Chris Jericho (c) vs. Tetsuya Naito - IWGP Intercontinental titula
Još jedan odlično odrađen meč. Bilo je slično meču sa Dominiona, ali po meni je bilo bolje jer su nesigurnosti sveli na minimum. Odlično su prikazali mržnju, iskoristili stipulaciju na pravi način i odradili sjajan posao. Jedina zamjerka jeste to što su se u završnici previše oslonili na finisher kickoute i nearfallove, da su to smanjili bilo bi još bolje. I ovako je bilo odlično i jedan od najboljih mečeva na showu. ****1/4

Kenny Omega (c) vs. Hiroshi Tanahashi - IWGP Heavyweight titula
Apsolutno savršeno. Ko nije neka pogleda što prije. *****

Odličan WK kao i obično. Po meni za nijansu bolji od 12ke zbog dosta boljeg main eventa.
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Wrestle Kingdom 13

Post Postao/la azo »

BULLET CLUB vs. CHAOS vs. David Finlay, Jeff Cobb & Yuji Nagata vs. Ryusuke Taguchi, Togi Makabe & Toru Yano vs. Suzuki-gun **3/4
Kota Ibushi (c) vs. Will Ospreay****
Suzuki-gun vs. Los Ingobernables de Japon vs. Roppongi 3K ***1/2
Tomohiro Ishii vs. Zack Sabre Jr. ****
Guerrillas Of Destiny vs. Los Ingobernables de Japon vs. Young Bucks ***1/4
Cody vs. Juice Robinson *3/4
KUSHIDA vs. Taiji Ishimori ***
Jay White vs. Kazuchika Okada ****1/4
Chris Jericho vs. Tetsuya Naito ****3/4
Kenny Omega vs. Hiroshi Tanahashi ****3/4

Dobar show, zadovoljan sam, posebno mi je drago zbog White.A u mecu Y2J i Naito sam u potpunosti uzivao :D
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Odgovori