TLC: Tables, Ladders & Chairs 2018

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10310
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

TLC: Tables, Ladders & Chairs 2018

Post Postao/la ~MandyRose~ »

isto tako auč, nadam se da je Charlotte okej nakon onog spota gdje je Becky sjela na Charlottine implatne i stol nije ni pukao, nego tek sekundu poslije kada je Becky odbounce-ala od Charlotte. Mislim da je lowkey botch jer je trebala guzicom sjest na stol, a ona je bas naciljala na prsa, svaka cast Charlotte sto je nakon toga uspijela do kraj zavrsit match :o :clap:
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

TLC: Tables, Ladders & Chairs 2018

Post Postao/la emirates »

Nakon duzeg vremena, odgledah jedan main roster ppv (ne cijelog, ali opasno blizu..). Solidan PPV generalno. Bilo je odlicnih matcheva i bilo je i gluposti. Kad bih sad morao highlightati, istakao bih:

CW match - ***3/4
AJ v Bryan - ****1/2
TLC match - ****1/4

Ova tri matcha se vrijedi pogledati, dosta zabavno na dosta razlicitih nacina. Drago mi je da je Bryan prikazan jakim kao heel, nije ona standardna pizda koja moze izgubiti od svakoga. Bryan mi je mnogo zabavniji i u ringu otkad je turnao. Dosta se vise okrenuo tehnickom hrvanju i smanjio je sa onim riskantnim high flying potezima koji ga mogu zajebati opet. Kad smo kod high flyinga, CW match je bio prilicno zabavan. Vidio sam da su mnogi hvalili Murphya ove godine, ali nisam imao priliku mnogo da ga gledam u to vrijeme. Ko bi rekao da bi se ovako nametnuo u diviziji. Dosta dobar bruiser u toj diviziji. TLC je bio sjajan, cure su se bas razvalile. Onaj skok Becky sa ljestvi i spear Charlotte kroz barricade su highlighti. Nemam nekih posebnih primjedbi izuzev toga sto je Becky preglasno pricala u nekim trenutcima. Kraj je ok, treba samo jedna clean pobjeda Asuke da se legitimise kao istinska prvakinja. Ovako Becky ima odlican izgovor da trazi revans.

Istakao bih i triple threat tag kao neki solidan match (***1/4), pa cak i Natalya v Riott koji mi je bio sasvim ok (**3/4), odlican mi je bio onaj bump Liv Morgan.

Balor v McIntyre i Mysterio v Orton nisu bili losi, ali ono... nista posebno. Orton v Mysterio su bari mali par kul momenata sa stolicama. Onaj Strowman v Corbin je bio kul segment, mada mi se citava ta prica i ne svidja. Ali eto, barem ce nogirati Corbina sa mjesta GMa, pa je i to neka prednost. Rousey v Nia nije bio los, pretezno zato sto je Ronda imala nekoliko dobrih kontri, kraj je isto super odradila.

Ambrose v Rollins je razocaralo tbh. Ne znam na sta su tacno isli ovdje. Bilo je premalo brawla da bude prica koju su do sada pricali o izdaji i toj njihovoj mrznji, ali ocito nisu htjeli ici ni all in sa hrvanjem jer je bilo previse pauzi i trash talkanja izmedju sekvenci. Na kraju je ispalo 23 minuta necega, i bilo mi je dosadnjikavo. Nije pomagalo ni to sto je Graves bio dosadan ko kurac cijeli match.

Ostalo mi je mrsko komentirati, nije bitno. Previse jebenih matcheva za jedan B show, wtf. Mogli su bez problema izbaciti Balor v McIntyre, Elias v Lashley, finale ovog MMC.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

TLC: Tables, Ladders & Chairs 2018

Post Postao/la Sherpa »

Htio sam nominirati db aj al kraj... Mogao bih nominirat žene
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

TLC: Tables, Ladders & Chairs 2018

Post Postao/la AlenB »

Vince McMahon was “furious” about the reaction to the Seth Rollins/Dean Ambrose match at TLC, according to Dave Meltzer on Wrestling Observer Radio.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

TLC: Tables, Ladders & Chairs 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

AlenB je napisao/la:Vince McMahon was “furious” about the reaction to the Seth Rollins/Dean Ambrose match at TLC, according to Dave Meltzer on Wrestling Observer Radio.
Sad me zanima ko je bia agent za taj meč.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

WWE TLC 2018 recenzija

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10310
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

WWE TLC 2018 recenzija

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Alen uvijek se trudi i piše eseje, dok Vedran kroz jednu rečenicu napiše mišljenje i bok :lol: :lol:
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

WWE TLC 2018 recenzija

Post Postao/la Sherpa »

Ne uvijek, nekada nemam što kazati. Pisao sam i ja duge opise kad mislim da treba

Pogotovo što alen napiše prvi pa nekada neđa smisla ponavljati
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9043
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

TLC: Tables, Ladders & Chairs 2018

Post Postao/la KOMANIA »

Buddy vs. Cedric CW ***1/2 (3.50)

Elias vs. Lashley **1/4 (2.25)

MMC *1/4 (1.25)

Bar vs. Usos vs. New day ***1/2 (3.50)

Corbin vs. Strowman -DUD- zabavno I bolje nego da smo dobili mec.

Natalya vs. Ruby **3/4 (2.75)

Balor vs. McIntyre ***1/4 (3.25)

Orton vs. Misteryo ***1/4 (3.25)

Ronda vs. Nia **3/4 (2.75)

Bryan vs. Styles ****1/4 (4.25)

Rollins vs. Ambrose ***1/4 (3.25)

Asuka vs. Becky vs. Charlotte TLC ****3/4 (4.75)

Ukupna ocena bez Corbin vs. Strowmnan meca (3.16) SCSA hahahaha :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

TLC: Tables, Ladders & Chairs 2018

Post Postao/la Sherpa »

dave

Buddy Murphy (c) vs. Cedric Alexander for the Cruiserweight Title 3.5
Elias vs. Bobby Lashley in a guitar ladder match 2
R-Truth & Carmella vs. Jinder Mahal & Alicia Fox in the MMC Final 1.5
Sheamus & Cesaro (c) vs. New Day (Kofi & Xavier) vs. Usos for the Smackdown Tag Team Titles 3.25
Braun Strowman vs. Baron Corbin in a TLC match 1
Natalya vs. Ruby Riott in a tables match 2
Finn Balor vs. Drew McIntyre 3.25
Randy Orton vs. Rey Mysterio chairs match 1.5
Ronda Rousey (c) vs. Nia Jax for the Raw Women's Title 3.75
Daniel Bryan (c) vs. AJ Styles for the WWE Title 4.75
Seth Rollins vs. Dean Ambrose for the Intercontinental Title 3
Becky Lynch (c) vs. Charlotte Flair vs. Asuka in a TLC match for the Smackdown Women's Title 4.5
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

TLC: Tables, Ladders & Chairs 2018

Post Postao/la Wulf7X »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Daniel Bryan (c) vs. AJ Styles for the WWE Title 4.75
slika
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

TLC: Tables, Ladders & Chairs 2018

Post Postao/la Sherpa »

Meni je kraj ubio taj meč, no van toga mi je meč bio odličan, za razliku od gotovo svega drugog na showu imao je psihoogiju u meču.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

TLC: Tables, Ladders & Chairs 2018

Post Postao/la HunterDX »

Kraj je bio katastrofalan posle svega što se izmedju njih desilo, mada je jedan od najboljih mečeva ove godine ako izuzmemo sam kraj.
Avatar
Lujaa
Rank 7
Rank 7
Postovi: 809
Pridružen/a: 07 svi 2018, 22:40
5
Lokacija: Nis, Srbija
O meni: I love puroresu
Status: Offline

TLC: Tables, Ladders & Chairs 2018

Post Postao/la Lujaa »

Alexander vs Murphy ***½ Zadovoljan sam, mada sam i dalje ocekivao bar jos cetvrt' zvezdice, ali nemaju vremena prosto i mec nije bio bolje postavljen.
Elias vs Lashley **¼ Zadovoljan sam
MMC finale *½ Lose, i segment posle mece bolje da se nije desio, bez nekakvog smisla je sve bilo.
Bar vs New Day vs Usos ***½ Kad ce dati vremena Sd timskoj tituli na nekom ppvu vise??
Strowman vs Corbin Kratko za ocenu (i sad ja trebam cheerati za 4 facea koji idu na jednog heela stolicama?)
Natalya vs Riott **¾ Ovo je zapravo bilo jako solidno, lagano je teklo, bez dosadnih delova, sjajni bumbovi kroz stolove.
Bállor vs McYintyre ***¼ Nisu im dobro postavili mec, imaju oni potencijal za minimum instant klasik.
Orton vs Misterio **½ Solidno sve vreme
Rousey vs Jax *** Fino iznenadjenje
Bryan vs Styles ****½ Prelepa psihologija, instant klasik. Mogu oni jos. Ne svidja mi se kraj.
Rollins vs Ambrose **¼ Najvece razocarenje showa, i da, boli nas sto je Dean osvojio titulu. Jako zaboravan mec.
Asuka vs Charlotte vs Becky ****½ Sjajan mec, nema sta, mada mi je bilo kratko (prosto sam hteo jos, moglo je jos da se razvije i u *****, da su im dali jos 10-15 minuta, koje sam bas prizeljkivao).

Prosek showa je 3.04, (izuzev Korbin Strowman meca, naravno). Dakle, dobar show.
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

TLC: Tables, Ladders & Chairs 2018

Post Postao/la ejdzejp1 »

Murphy vs Cedric - jako dobro, prekratko da bi bilo nešto više. ***1/2
Elias vs Lashley - bilo je ok zbog solidnih bumpova. **
MMC finale - bilo je i boljih načina za otvoriti show, ovo je bilo ok u najboljem slučaju. **
The Bar vs New Day vs Usos - baš dobra i zabavan akcija, ali falilo je vremena da bolje razviju finalni stretch. Ovo je trebalo otvoriti show. ***1/2
Corbin vs Strowman - jako dobro bookirano, dobar payoff. NR
Natalya vs Ruby - bilo je dobrih storytelling trenutaka i bumpova tako da solidan meč. **3/4
Balor vs McIntyre - i ovdje je falilo vremena, ali Drewovi chopovi su bili brutalni i svidio mi se booking završetka. Takođe mi se svidjelo što Ziggler nije automatski postao face nakon što ga je Drew napustio. ***1/4
Orton vs Mysterio - akcija nije bila ništa posebno ni novo od njih dvojice, ali bilo je par kreativnih spotova tako da ***
Rousey vs Jax - pozitivno su me iznenadile. Ronda sve više napreduje iz meča u meč. ***
Bryan vs Styles - sjajno odrađeno. Odlična psihologija, odličan storytelling i sveukupno odličan meč. Kraj je mogao biti bolje odrađen, pogotovo jer smo već imali takav kraj na showu. ****1/4
Rollins vs Ambrose - kao što je Alen rekao, u vakuumu je ovo puno bolji meč. Ali kada se pogleda tip i backstory meča, mislim da je svima jasno da je ovo trebalo biti odrađeno na drugačiji način. Zadnjih par minuta mi se svidjelo i zbog toga ***
Becky vs Charlotte vs Asuka - jedan od najboljih main roster mečeva godine, stvarno izvanredno. ****1/2

Jedan od boljih PPVa godine. Ništa nije bilo pretjerano loše i dobili smo dva sjajna meča. Jedina zamjerka koju imam jeste previše mečeva, izbacite 2-3 meča i imate odličan show.
slika
Odgovori