World Tag League 2018

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

World Tag League 2018

Post Postao/la Melloo »

Mogu ljudi pricat sta hoce al Bucksi su najbolji tim tamo i trebaju bit u title mecu.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

World Tag League 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Slažem se, al isto tako kužim zašto NJPW ne bi baš tia gradit diviziju oko njih trenutno.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

World Tag League 2018

Post Postao/la ejdzejp1 »

nakon preskočenog skoro čitavog turnira (izuzev par mečeva) odlučio sam pogledati neke mečeve sa finalnog dana

CHAOS & KUSHIDA vs. BC
Prilično dobar, ali u nekim dijelovima dosadan meč. Sve u svemu dobar nastavak builda za Okada/White i KUSHIDA/Boner. Svidjelo mi se i to što su se u post match segmentu sjetili Makabeove povezanosti s CHAOSom. **3/4

The Elite vs. Taguchi Japan
Jako zabavno sa dosta lijepih poteza, kao i uvijek wacky Taguchijem i par dobro tempiranih Omega/Tanahashi sekvenca. ***1/4

Ospreay vs. Taichi - No.1 Contender's meč za NEVER Openweight titulu
Bilo je dobro koliko može biti sa Taichijem u ringu, iako ovoga puta čak i nije bio toliko naporan koliko zna biti, te je par puta lijepo pogodio kickove. Ospreay je svejedno izvukao ono najbolje iz ovog meča, selling je bio nešto najbolje što sam od njega vidio u tom aspektu wrestlinga. ***1/2

Goto (c) vs. Ibushi - NEVER Openweight titula
Baš kao što sam i očekivao; lavovska borba dvojice hard-hittera. Srećom, Goto je djelovao motivisano i pružio jedan jako dobar nastup pored standardno izvrsnog Ibushija. Jako dobro su kreirali napetost u završnici iako je falilo par minuta da sve to dignu na veći nivo, ali sve u svemu vrlo, vrlo dobar meč. Ospreay/Ibushi će biti masterpiece. ***3/4

EVIL & SANADA vs. GoD - World Tag League finale
Definitivno je trajalo 7-8 minuta predugo. Izgubili su me na samom početku sa onim dosadno control segmentom i uspio sam se uključiti tek negdje oko dvadesete minute. Tu završnicu su dobro odradili sa nekoliko odličnih nearfallova, ali opet su (kao i prošle godine) zakazali u prvom dijelu i sredini meča. Nemam ništa protiv Bucksa u meču za titulu, dobro su ih uklopili pričom (iako u NJPW-u ne vrijedi pravilo revanša, barem do sada nije) i njihovo prisustvo u meču sigurno znači bolji meč. Slažem se da to na neki način umanjuje značaj turnira tho. **3/4

Ono što sam vidio bilo je solidno, nastavljen je build do sada najavljenih mečeva i postavljeni su temelji za još WK mečeva.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

World Tag League 2018

Post Postao/la AlenB »

ako će ubacivati Buckse u WK meč, onda mi malo ovo gubi značaj, šta nije isto bilo nešto na tu foru s Roppongi 3K kad su osvojili Jr turnir pa je još neko uz njih dobio title shot i tako praktički obezvrijedio njihovo osvajanje turnira

mada je ovo dvosjekli mač, sa strane kvalitete radije bi gledao triple threat nego 2 na 2 između LIJ-a i GoD-a jer su mi Tonga i Loa prilično dosadni većinom
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

World Tag League 2018

Post Postao/la Melloo »

AlenB je napisao/la:ako će ubacivati Buckse u WK meč, onda mi malo ovo gubi značaj, šta nije isto bilo nešto na tu foru s Roppongi 3K kad su osvojili Jr turnir pa je još neko uz njih dobio title shot i tako praktički obezvrijedio njihovo osvajanje turnira

mada je ovo dvosjekli mač, sa strane kvalitete radije bi gledao triple threat nego 2 na 2 između LIJ-a i GoD-a jer su mi Tonga i Loa prilično dosadni većinom
Ma jest malo poglupo al 2 meca god vs lij smo vec vidjeli u zdanjih 20 dana i sad opet treci.Previse
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NJPW World Tag League 2018 finale recenzija

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

World Tag League 2018

Post Postao/la Sherpa »

dave

Best Friends, Cobb & Elgin vs. Suzuki, Iizuka & KES: 2.5
Ishii & Roppongi 3K vs. Sabre, Desperado & Kanemaru: 3.5
Naito, BUSHI & Takagi vs. Page, Owens & Yujiro: 3.25
Okada, KUSHIDA & Yano vs. Fale, Ishimori & White: 2.75
Omega, Scurll & Young Bucks vs. Tanahashi, Finlay, Robinson & Taguchi: 3.5
Ospreay vs. Taichi: 4.25
Goto vs. Ibushi: 4

GoD vs. EVIL & SANADA: 3.25
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

World Tag League 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Taichi: 4.25
HAHA DA
slika
Odgovori