Survivor Series 2018

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Survivor Series 2018

Post Postao/la AlenB »

@raptor1989 ja ti preporučam da pogledaš Cruiserweighte, Ronda/Charlotte i Bryan/Lesnar čisto radi kvalitete mečeva, mislim da nećeš požaliti, to su ti moje preporuke eto
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Survivor Series 2018

Post Postao/la Maki »

Dave says RAW were supposed to sweep every match but whoever produced the tag match got mixed up and had Smackdown win, and that's why they had to pretend the match didn't count. Vince wanted the clean sweep, Dave doesn't know how it happened but it did.

:lol: :lol: :lol: ako je istina
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Survivor Series 2018

Post Postao/la raptor1989 »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST @raptor1989 ja ti preporučam da pogledaš Cruiserweighte, Ronda/Charlotte i Bryan/Lesnar čisto radi kvalitete mečeva, mislim da nećeš požaliti, to su ti moje preporuke eto
Hvala na preporukama, prijatelju! Nisam dugo pogledao cijeli WWE PPV pa se zbog toga raspitujem o kvaliteti Survivor Seriesa.
Zadnja izmjena: raptor1989, dana/u 19 stu 2018, 18:50, ukupno mijenjano 2 puta.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Survivor Series 2018

Post Postao/la emirates »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Dave says RAW were supposed to sweep every match but whoever produced the tag match got mixed up and had Smackdown win, and that's why they had to pretend the match didn't count. Vince wanted the clean sweep, Dave doesn't know how it happened but it did.

:lol: :lol: :lol: ako je istina
Koje ublehe :doh:
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Survivor Series 2018

Post Postao/la AlenB »

HAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

ja ne mogu vjerovaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat

hahahahahahahhahahahahahahahahahahaah
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Survivor Series 2018

Post Postao/la Sake »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST meni nia ne smeta, odlučili su iskoristiti nesretni slučaj za budući angle, zato jedna drugu komentiraju po netu.
nagrađivati nekog ko povrijeđuje wrestlere svaka 2-3 mjeseca je najveća glupost ikad.

ovaj heat je daleko gori od Jinder heata.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Survivor Series 2018

Post Postao/la Sherpa »

ja plaćem od smijeha
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Survivor Series 2018

Post Postao/la TheBesir »

Blago HHH-u.On napravio odličan show i sad sjedi i smije se.Možda i stoji.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10275
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Survivor Series 2018

Post Postao/la ~MandyRose~ »

slika
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Lujaa
Rank 7
Rank 7
Postovi: 809
Pridružen/a: 07 svi 2018, 22:40
5
Lokacija: Nis, Srbija
O meni: I love puroresu
Status: Offline

Survivor Series 2018

Post Postao/la Lujaa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Upravo ovakve stvari ubijaju brand split. Zašto bi ja trebao uopšte obraćati pažnju na SmackDown kada je očito da su oni B show i da su inferiorniji od Rawa jer gube na Survivor Seriesu tri godine zaredom? Plus njihova glavna titula nikad nije u main-eventu, čak je i IC titula predstavljena kao kredibilnija jer je main-eventala Extreme Rules. Znam ja da će vjerovatno biti neka priča oko ovog Raw clean sweepa, ali siguran sam da postoji milion drugih opcija koje ne bi rezultovale potpunim pokopavanjem SD-a.
Ma ajde da su 3 godina bili bolji od SDa, odnosno da su zasluzeno dobivali, ali nisu.
Avatar
Lujaa
Rank 7
Rank 7
Postovi: 809
Pridružen/a: 07 svi 2018, 22:40
5
Lokacija: Nis, Srbija
O meni: I love puroresu
Status: Offline

Survivor Series 2018

Post Postao/la Lujaa »

I oni to naprave tako sto Nia napada ostale po Rawu i njoj ne booaju samo zbog toga, a Vinceu se smeje brk sto je Nia 'dobar heel', a zapravo je glup da skonta da je booaju zbog incidenta sa Beki, ako nista, bar je prave nekakvoh heela. Bolje joj stoji.
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Survivor Series 2018

Post Postao/la ejdzejp1 »

The New Day, The Usos, The Colons, SAnitY & Good Brothers vs. The Revival, Gable & Roode, The Ascension, B-Team & Lucha House Party - Tag Team elminacijski meč
Počelo je jako nespretno, ali zatim je uslijedilo nekoliko jako dobrih spotova i završnicu su po meni odradili vrlo dobro sa pravim timovima. ***1/4

Bayley, Nia Jax, Sasha Banks, Mickie James & Tamina vs. Asuka, Sonya Deville, Mandy Rose, Carmella & Naomi - ženski eliminacijski meč
Ovo je već bilo nešto lošije, nije bilo dovoljno heata za bilo šta što nije Nia (Sasha/Asuka dio je izuzetak) i bilo je stvarno jako dosadno na dijelove. Završni stretch sa Asukom su čak i dobro odradili pa je to izvuklo meč do nekog solidnog nivoa. Nemam neki problem sa time što je Nia pobijedila, pokušavaju kapitalizirati na mega heatu kojeg je dobila. **1/2

Seth Rollins vs. Shinsuke Nakamura
Na sreću, nismo dobili meč sa nemotivisanim i onako dosadnim Nakamurom kakvog smo viđali u zadnje vrijeme. Po meni je dobro odradio svoj posao, neki kickovi su bili baš dobri i ona kontra iz lariata u Armbar je bila impresivna kao i uvijek. Lijepo su izgradili meč sa izjednačenim početkom, zatim control segmentom Nakamure, te zatim povratkom Rollinsa i jednim zanimljivim završnim stretchom sa dosta intenzivnih poteza. Iznenadilo me što se Ambrose nije umiješao, ali nekako mi je drago što je sve čisto odrađeno. ***1/2

Authors of Pain vs. The Bar
Jedan dosadan meč bez heata, Enzom koji je izbačen iz arene i Maverickom koji se upišao. *3/4

Buddy Murphy (c) vs. Mustafa Ali - WWE Cruiserweight titula
O meču dovoljno govori činjenica da su publiku koja je bila apsolutno mrtva na početku doveli do toga da chanta 205 i This Is Awesome. Stvarno odlična akcija sa nekoliko brutalnih spotova. Obojica su bili odlični, ali Ali me osvojio svojim ludim bumpanjem. Meč večeri. ****

Braun Strowman, Dolph Ziggler, Drew McIntyre, Finn Balor & Bobby Lashley vs. The Miz, Shane McMahon, Rey Mysterio, Jeff Hardy & Samoa Joe - muški eliminacijski meč
Počeli su jako dobro sa dosta energije (izuzev jedne stvari: eliminacije Joea u manje od 30 sekundi, to mi se nikako nije svidjelo), ali su onda napravili istu grešku kao i prošle godine: Shane McMahon je ponovo bio najveća zvijezda i heroj tima. Završni stretch je bio antiklimatičan sa 3 eliminacije Strowmana i sve u svemu, meč je bio samo solidan. **3/4

Ronda Rousey vs. Charlotte
Definitivno najbolji meč u Rondinoj karijeri. Očekivao sam dobar meč, ali su me pozitivno iznenadile. Submission kontre su bile jako lijepo odrađene i sve skupa meč mi se jako svidio. Booking kraja mi se isto svidio, Charlotte nije pretrpjela poraz i ovakav heel turn je mnogo bolji nego da je došao poslije poraza. Beatdown je bio super. ***3/4

Brock Lesnar vs. Daniel Bryan
Veoma slično prošlogodišnjem Lesnar/Styles meču, jedino mi je ovdje falila mrvica kvalitete da bude odlično. Počelo je sa standardnom Lesnarovom dominacijom, samo što je zbog Bryanove povrede vrata ovdje to bilo još uvjerljivije. A onda je uslijedio povratak sa jednim odličnim nearfallom na Running Knee, te jako dobra završnica sa odličnim sellanjem obojice, nekoliko super spotova i onim sjajnim udarcima Bryana. ***3/4

Kvalitetan wrestling, loš booking pobjednika. Solidan show.
slika
Avatar
El Ingobernable
Rank 4
Rank 4
Postovi: 60
Pridružen/a: 26 stu 2017, 19:30
6
Status: Offline

Survivor Series 2018

Post Postao/la El Ingobernable »

Survivor Series 2018 Kickoff

Team Smackdown vs Team Raw - Tag Team eliminacijski meč
Početak je bio solidan (očekivano je bilo da će Colonsi biti prvi eliminisani), sredina je bila dobra sa puno intenzivnih poteza, a kraj je bio jako dobar sa dva prava tima. [***1/2]

Main Show

Ženski eliminacijski meč
Eh, ovo već je bilo prosječno, jedina dobra stvar je Asukin stretch. [**3/4]

Seth Rollins vs Shinsuke Nakamura
Jako jako dobar meč, svidjelo mi se to što Nakamura nije pokušavo da uradi low blow.Završnica je bila izvanredna sa prepuno poteza. [***3/4]

Authors of Pain vs The Bar
Ovo nije moglo dosadnije biti, i dobili smo Mavericka koji se upišao. [*]

Buddy Murphy vs Mustafa Ali - Cruiserweight titula
Ovo je odlično ispalo. Svaka čast Aliu na onim prebrutalnim bumpovima. [****1/4]

Muški eliminacijski meč
Počeli su dobro, a onda su usrali sve. Kada je Shane postao glavni sve je krenulo nizbrdo. Na kraju je bilo očekivano da će Strowman zadnju trojicu eliminisat. [**1/2]

Ronda Rousey vs Charlotte Flair
Iznenađen sam ovim mečem. Mislio sam da će biti dobar ali one su napravile više od dobrog. Dosad najbolji meč u Rondinoj karijeri i dosad njen najteži protivnik Charlotte. Beatdown Charlotte je ekstra odrađen. [****]

Brock Lesnar vs Daniel Bryan
Meč je počeo uobičajenim Lesnarovim suplexima, od onog low blowa stvar se okrenula u Bryanovu korist sa jednim sjajnim nearfallom na Running Knee. [****1/4]
Zadnja izmjena: El Ingobernable, dana/u 20 stu 2018, 10:49, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
LittleAJ
Rank 5
Rank 5
Postovi: 119
Pridružen/a: 26 stu 2016, 21:03
7
O meni: Annoying Bayern idiot
Status: Offline

Survivor Series 2018

Post Postao/la LittleAJ »


Novi podcast na kanalu WWE Srbija
Odlušajte i javite utiske ekipa :D
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Survivor Series 2018

Post Postao/la TheBesir »

Mečevi nisu bili loši,ali 6-0 rezultat je katastrofa.Još nisu računali pobjedu SD Timova na kickoffu.Stvarno katastrofa.
Prokomentirat ću nešto sa showa.Nije mi se svidjelo što ME nije bio Traditional 5 v 5 Muški.Što se tiče Main Eventa nije bio loš al nije bio odličan,samo malo nešto pri kraju.
5 vs 5 je trajo 20+ minuta? Zezaš me? Puno sam više očekivao od muškaraca.Ronda vs Charllote nije bilo loše al se nadam da planiraju nešto dobro sa Charllotovim turnom kao i sa rezulatom 6-0.
Odgovori