Survivor Series 2018

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Survivor Series 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Jel valjalo ovo?
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Survivor Series 2018

Post Postao/la Maki »

Upravo ovakve stvari ubijaju brand split. Zašto bi ja trebao uopšte obraćati pažnju na SmackDown kada je očito da su oni B show i da su inferiorniji od Rawa jer gube na Survivor Seriesu tri godine zaredom? Plus njihova glavna titula nikad nije u main-eventu, čak je i IC titula predstavljena kao kredibilnija jer je main-eventala Extreme Rules. Znam ja da će vjerovatno biti neka priča oko ovog Raw clean sweepa, ali siguran sam da postoji milion drugih opcija koje ne bi rezultovale potpunim pokopavanjem SD-a.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Survivor Series 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Raw clean sweepa
Eto mi odgovora.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Survivor Series 2018

Post Postao/la emirates »

Mislim kako je bit da ispricaju pricu kako Shane gubi konce. Dovest ce mu se kredibilitet u pitanje jer je AJ bio odsutan, jer Almas nije imao nikakvu ulogu, jer je naredio invaziju Rawa gdje je mu je prvakinja stradala, jer nije bilo kohezije u SD timu. Ovo moze biti dosta dobro, ali zamjerke su:
1. Ovo je drugi ppv koji je iskoristen u svrhu Shaneovog turna
2. Ko zeli jos jednog heel McMahona??
3. SD ima dosta bolji roster, da su ovo pokusali ispricati preko Rawa bilo bi realnije
4. Bacili su totalni ignore tag team diviziji. SD tim je pobijedio na preshowu, i to niko na showu nije racunao, osim jadnog Coreya kojeg su svi ignorisali i svejedno je rezultat glasio 6:0. Ako ste se vec odlucili za cistku, imajte muda to odigrati do kraja, a ne dati SDu jednu pobjedu i u toku samog showa se praviti da se nije desila. Oni stvarno misle da su im gledaoci retardirani ili sta?
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Survivor Series 2018

Post Postao/la Maki »

Eh, kontam ja priču, ali sigurno je bilo i drugih načina da se to ispriča a da se SmackDown ne predstavi kao grupa luzera. Jedine dvije veće SD zvijezde koje nisu bile na SS-u su Orton i Styles, dok recimo Raw nije imao dva velika aduta Reignsa i Ambrosea i opet je pregazio SD.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Survivor Series 2018

Post Postao/la Sherpa »

ejl ovo znači kako mi je bolje ne gledati?
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Survivor Series 2018

Post Postao/la emirates »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Eh, kontam ja priču, ali sigurno je bilo i drugih načina da se to ispriča a da se SmackDown ne predstavi kao grupa luzera. Jedine dvije veće SD zvijezde koje nisu bile na SS-u su Orton i Styles, dok recimo Raw nije imao dva velika aduta Reignsa i Ambrosea i opet je pregazio SD.
True, falilo je i njima par top lica, ali su se oni bolje organizirali od SmackDowna. SD je imao tonu last minute promjena zbog kojih bi Shane trebao prvi odgovarati. Da su mogli to malo bolje ispricati da zastite SD zvijezde, jesu. Ali jbg, svima je jasno da Vince nikad ne bi dao da SD pobijedi na ovakav nacin jer mu je Raw omiljeni. Iako su to sve isti hrvaci koji se saltaju godisnje, ali haj..
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Survivor Series 2018

Post Postao/la Sherpa »

Mora da su na Foxu bili jako sretni ovako nečime

plus, vidim da je tarzan izbacio skoro cijeli protivnički tim :D

srećom wk13 je sve bliže
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Survivor Series 2018

Post Postao/la Rio146 »

Pogledao sam samo Survivor Series mečeve, i to je sve sto me je zanimalo. Mene vise ništa ne čudi sto se tiče WWE-a, i to sam shvatio nakon Crown Jewela. Koja god booking odluka bila, glupa je.
Yes Sir!
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Survivor Series 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST srećom wk13 je sve bliže
slika
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Survivor Series 2018

Post Postao/la Maki »

Mogli su tu puno bolje. Ako su već htjeli da Shane ispadne krivac za SD-ov poraz, mogli su ovako napraviti. Ako računamo i preshow, bilo je 7 brand mečeva, jednostavno napraviti da je rezultat 3:3 i u finalnom meču (Men's Elimination) Shane nešto sjebe i SD izgubi. Tako bi se koliko-toliko zaštitio SmackDown jer bi bilo "samo" 4:3 za Raw, a lako bi mogli napraviti priču da je za sve kriv Shane, a ne neko od full-timera. Ovako se nikako ne može tako nešto napraviti jer su i fulltimeri i part-timeri sa Smacka izgubili.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Survivor Series 2018

Post Postao/la emirates »

@Sherpa Nisam gledao, prevrnuo sam samo reddit i vidio sam pohvale za Lesnar/Bryan, Ronda/Charlotte i CW match. Pogledaj i kraj Bar/AoP matcha, velicanstven prizor :D Hint: Vince humor 101
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Survivor Series 2018

Post Postao/la HunterDX »

Bilo je par dobrih meceva, jedino mi se booking nije svideo.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Survivor Series 2018

Post Postao/la Melloo »

Ma kakav reddit i ameri wwe fanovi.Njima je svaki mec od 3,5 dobar mec.Waoo meca.Pogledam mogu zaspat uz to
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Survivor Series 2018

Post Postao/la AlenB »

TImski elimination meč - ***1/4
bilo je zabavnih dijelova i završni dio je bio kul

Ženski meč - **1/2
ništa posebno i dosadno na dijelove

Nakamura vs Rollins - ***1/2
ma i dalje to nije onaj Nakamura, pogodio je s nekoliko kickova i imao je super onu postavu u armbar, ali to je to, Rollins je odradio dobar dio posla

Bar vs AoP - **1/2
Kvalitete koju sam otprilike i očekivao

Murphy vs Ali - ***3/4
Znaš da si odradio odličan posao kad publiku iz stanja potpune tišine dovedeš u stanje glasnog navijanja i skandiranja

mušk el meč - ***
bilo je fora trenutaka, ali i onih dosadnih i opet je naravno shane preživio zadnji od smackdowna, plus mi se nije svidjelo što je nebitno lashley bio survivor

Ronda vs Charlotte - ***3/4
kontre i postavljanja u submissione bili su stvarno fora, jako sam zadovoljan i kvalitetom i rezultatom i načinom na koji su kraj i post meč odrađen

Lesnar vs Bryan - ****
Bolje od ovoga nisam mogao tražiti, izvanredno bookiran meč, užasno zabavan s vrlo aktivnom publikom, stvarno su ovo predobro odradili, Lesnar je izgledao vrlo motivirano, Bryan se nije ustručavao udarati Lesnara ko po vreći i to je ono što mi se dopalo

sve skupa, neću komentirati ovaj 6-0 booking, barem ne za sada, neka prođu dva tri tjedna pa ćemo vidjeti hoće li išta od toga biti pa ću dati tad neki sud, ovo je bio vrlo solidan event sa nekoliko zabavnih mečeva i jednim odličnim
slika
Odgovori