Liga Nacija

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
Odgovori
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Liga Nacija 2018/19

Post Postao/la Melloo »

Sherpa je napisao/la:Prvi glas. Al da će nas kaznit, naravno da hoće. Ionako kažnjavaju za svaku pizdariju.

Meni je odlazak na nogomet bio kao mjesto gdje se ljudi mogu malo ispuhat, danas to postaje kazališna predstava. Ne mislim ispuhat pod 'ubit nekog na mrtvo ime', nego ono psovat što svoje što protivničke igrače. Danas odmah kazne za sve.
Za politicke poruke fifa treba kaznjavati sa utakmicama pred praznim stadionom i velikim novcanim kaznama
Tim stvarima nije mjesto u sportu
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57839
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Liga Nacija 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

Složio bih se ako odluče sami prestati isticati političke čelnike.

Ja sam donekle za političke porukeđ al one koje se tebe ticu, ne one od drugih zemalja
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9260
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Liga Nacija 2018/19

Post Postao/la emirates »

Njemacka i zvanicno ispada u B diviziju. Znaci confirmed: BiH>Njemacka :mrgreen:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57839
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Liga Nacija 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

I dalje stojim pri tome da su tri ekipe u skupini premalo. Doslovno će se događati (kao sada) da jedna njemačka ispadne (ili tko god ispadne iz naše skupine), a jedna švicarska ostane. samo zato što imaš dvije jake skupine i dvije prilično slabe skupine zbog plesa kuglica.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9260
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Liga Nacija 2018/19

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST I dalje stojim pri tome da su tri ekipe u skupini premalo. Doslovno će se događati (kao sada) da jedna njemačka ispadne (ili tko god ispadne iz naše skupine), a jedna švicarska ostane. samo zato što imaš dvije jake skupine i dvije prilično slabe skupine zbog plesa kuglica.
Tbf, mislim da bi i Svicarska mogla dobiti sadasnju Njemacku. Ko ih sisa, nek se brckaju jednu 'sezonu' u B diviziji :mrgreen:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57839
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Liga Nacija 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

Ispali i mi, u utakmici u kojoj smo vodili i bili osjetno lošiji. Igrali smo jako loše, dalić još nije naučio kako braniti prekide - od zadnjih 10 utakmica u 9 smo primili gol iz prekida.

Moje mišljenje o ligi nacija je podjeljeno. Mislim da je jako cool koncept, al mislim da su grupe po tri ekipe apsurdno smješne i više ovisiš o ždrijebu nego o tome koliko si kvalitetan da zaista opstaneš
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9260
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Liga Nacija 2018/19

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Ispali i mi, u utakmici u kojoj smo vodili i bili osjetno lošiji. Igrali smo jako loše, dalić još nije naučio kako braniti prekide - od zadnjih 10 utakmica u 9 smo primili gol iz prekida.

Moje mišljenje o ligi nacija je podjeljeno. Mislim da je jako cool koncept, al mislim da su grupe po tri ekipe apsurdno smješne i više ovisiš o ždrijebu nego o tome koliko si kvalitetan da zaista opstaneš
Je li Lovren jos poceo da pizdi na instagramu? :D

Imali ste tesku grupu. Nije pomoglo ni sto ste lose poceli turnir, ali sta je tu je. Naredne sezone biste se trebali ekspresno vratiti.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57839
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Liga Nacija 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

kakvo poluvrijeme švicarske i belgije
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9260
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Liga Nacija 2018/19

Post Postao/la emirates »

Estonija :dance: :dance: :dance:

@Sherpa Sta kazes an Svicu? :D
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57839
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Liga Nacija 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

pa gle, meni je ova švicarska neugodna momčad, za razliku od recimo poljske koja je godinama u vrhu rankinga, a da to ničim, ali baš ničim ne zaslužuje.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9260
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Liga Nacija 2018/19

Post Postao/la emirates »

Meni su Poljaci bili pravo dobri u zadnjim kvalama, pa i na Euro su dobri bili. Od SPa su ocaj, i B divizija je realan njihov domet u ovom trenutku.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57839
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Liga Nacija 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

u grupi gdje je jedina druga 'jaka momčad' bila Danska...
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9260
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Liga Nacija 2018/19

Post Postao/la emirates »

Ali su na Euru igrali remi sa Njemackom, izbacili Svicarsku i ispali tek na penale protiv eventualnog osvajaca Portugala. Biljezili su oni dobre rezultate, zato su i dosli u polozaj da im je najozbiljnija ekipa u tim kvalama bila Danska. :)
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57839
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Liga Nacija 2018/19

Post Postao/la Sherpa »

al tu je onaj problem, da oni nisu ekipa koje se itko na svijetu boji. pa daj mi reci koja ekipa bi radije ugostila njemačku nego poljsku

zato po elo ratingu jesu 33. repka svijeta (razmak u bodovima je mal, pa sa svega nekoliko bodova mogu skočit 10 mjesta, ali i dalje nedovoljno da budu u top 20 svijeta. Što po meni i nisu, jedino jesu po glupom fifa rankingu kojeg su mjenjali već par puta unuazad par godina i niti jedan nije bio dobar. čak i ovaj novi elo koji uvode je frikin katastrofa s matematičke strane.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9260
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Liga Nacija 2018/19

Post Postao/la emirates »

Ne bi nijedna. Ali je to zbog toga sto su oni u prvom sesiru najslabiji. Pa uzmi bilo koju ekipu, evo Svicarsku npr - ko bi radije htio ugostiti Njemacku nego Svicarsku? Poljaci da su u drugom sesiru, onda bi vec bili ekipa za izbjeci svima, jer ko bi radije ugostio Poljsku nego jednu Austriju?
slika
Odgovori