NXT Takeover: WarGames II

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

NXT Takeover: WarGames II

Post Postao/la raptor1989 »

Svi ovogodišnji Takeoveri su bili bolji od ovoga.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT Takeover: WarGames II

Post Postao/la TheViper »

Svi Takeoveri su bili odlicni, rekao bih ovim redosledom:

New Orleans
Chicago
Brooklyn Philadelphia (dele 3. i 4. mesto)
War Games
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT Takeover: WarGames II

Post Postao/la Maki »

Bolji mi je ovaj od Chicaga, nekako mi Chicago nije sjeo, vjerovatno jer nisam neki fan Sullivana pa mi je bilo smor gledati ga u title meču. Isto tako mi ie bilo krivo što je Ricochet dobio Dreama i bojao sam se da ne pretvore Dreama u NXT Wyatta. Srećom, moj strah nije bio opravdan.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT Takeover: WarGames II

Post Postao/la HunterDX »

Odlicni mecevi.
Avatar
Lujaa
Rank 7
Rank 7
Postovi: 809
Pridružen/a: 07 svi 2018, 22:40
5
Lokacija: Nis, Srbija
O meni: I love puroresu
Status: Offline

NXT Takeover: WarGames II

Post Postao/la Lujaa »

Osim zena. Prosto nisu imale vremena.
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

NXT Takeover: WarGames II

Post Postao/la TheBesir »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Odlicni mecevi.
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

NXT Takeover: WarGames II

Post Postao/la Sake »

Velveteen nearfallovi ukrali show.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

NXT Takeover: WarGames II

Post Postao/la Melloo »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST Velveteen nearfallovi ukrali show.
Jelde da su bili odlicni.To mi je najvise spasilo mec
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

NXT Takeover: WarGames II

Post Postao/la Sake »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST
Sake je napisao/la:QR_BBPOST Velveteen nearfallovi ukrali show.
Jelde da su bili odlicni.To mi je najvise spasilo mec
posebno onaj finalni Elbow Drop, šok i nevjerica. nije najbolji, ali najuzbudljiviji meč na showu daleko.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

NXT Takeover: WarGames II

Post Postao/la ejdzejp1 »

Matt Riddle vs. Kassius Ohno
S obzirom da meč nije bio najavljen očekivao sam nešto ovakvo, ali po meni su ovo odlično bookirali. Ohno je svo vrijeme govorio da će prvom prilikom nokautirati Riddlea za 5 sekundi, Riddle je bio spreman i on je to učinio Ohnou. BRO. NR

Shayna Baszler (c) vs. Kairi Sane - 2 out of 3 falls meč za NXT Women's titulu
Slažem se da je bilo prekratko, ali ono vrijeme što su dobili je bilo ispunjeno kvalitetnom akcijom, publika je bila vruća i za mene je to dovoljno da meč bude jako dobar. Par odličnih callback spotova na prethodne mečeve, te po meni dobro odrađen overbooking sa Kai, Shirai i Shayninom ekipom. Shayna očekivano ostaje šampion, nadam se da sada ide na Kai ili Io. ***1/2

Aleister Black vs. Johnny Gargano
Odličan wrestling od početka do kraja, odličan storytelling i odličan booking. Ma predivno. ****3/4

Tommaso Ciampa (c) vs. Velveteen Dream - NXT titula
Iako su obojica odlični performeri, znao sam da će ovaj meč uspjeti jedino ako uvjere publiku da Dream ima šanse da osvoji titulu. Na sreću, to su i učinili pa je i meč bio sjajan. Nekako su nespretno ušli u meč po meni, ali kako je meč odmicao postajali su sve bolji i bolji. Na par Dreamovih nearfallova sam skočio iz stolice, bili su stvarno odlični. ****1/4

Ricochet, Pete Dunne & War Raiders vs. The Undisputed ERA - War Games
Meč je ispunio moja očekivanja. Bilo je brutalnih spotova, sjajnih sekvenci, odličnog korištenja stipulacije, te su na kraju svi učesnici izašli iz meča izgledajući jače nego prije. Jedina zamjerka jeste nešto nepovezanija sredina i vrijeme trajanja samog meča, ali u globalu meč je bio stvarno odličan. Od spotova bih izdvojio table spot sa Hansonom i onaj prelijepi Double Rotation Moonsault Ricocheta. Određeni callback spotovi su isto bili sjajni i sve u svemu, uživao sam. ****1/4

Još jedan odličan TakeOver na iznenađenje apsolutno nikoga.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

NXT Takeover: WarGames II

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Dream treba osvojiti tu NXT titulu više
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT Takeover: WarGames II

Post Postao/la TheViper »

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT Takeover: WarGames II

Post Postao/la Maki »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST Dream treba osvojiti tu NXT titulu više
Nije još vrijeme.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT Takeover: WarGames II

Post Postao/la Sherpa »

Riddle će bit zvijezda i jedva čekam njegov pravi meč. Vjerojatno protiv ohnoa i bit će bolji od ovoga. Ok postavljeno

Žene? Onog trena kada su se one dvije pojavile ja sam izgubio interes za meč. Kasnija uplitanja su postavila neki 3v3 (io ima sjajan moonsault), finish je bio grozan. Znaš što su htjeli no kako god ono postaviš finisher te mora pogoditi i ako ga ovako ni selaš automatski je slabiji. Mogao sam bez ovog

Gargano i black su u vakumu odradili sjajan meč, no u praksi (za mene) nisu. Ovaj meč je bio napravljen kao osobno, a imao je nekih sekvenci kije su izgledale kao koreografije. I dok sam ja jedam od onih kojem to ne smeta, i koji uživa u tome, mislim da ovo nije bio meč za to. Sve to mi je malo ubilo dojam tak da mi ovo nije najbolji meč večeri.

Dream vs ciampa je. Prekrasna psihologija. Dream je ušao u meč kao netko tko nije isti nivo kao ciampa. Ispričali su to i u meču, ali isto tako su jalo pametno napravili near fallove zbog kojih je imao šanse i gdje sađ barem dva put mislio, to je to imamo novog prvaka. Ciampa je nio psihopat koji se htio igrat s protivnikom i to ga je skoro koštalo. Sjajno odrađeno.

War games je booking kojeg potpuno ne razumijem na makro skali. Večer prije ppva koji se svodi na to da ćeš imat dvoboje timova ti staviš meč koji je dvoboj timova? Sve što možeš postići je da ljudi uspoređuju ss s ovim. Ima bolji trenutaka kada staviti ovo u kalendaru.

Van toga, meč je bio lošiji mego lani, al i dalje zabavan s dosta spotova. Mrvicu predug, a onog trena kada je sudac otključavao dunna htio sam ugasit tv. mrzim, ali mrzim kada sudce prave glupima. Pa probaj otključat ranije, nećeš ništa izgubit pošto nećeš otključat glavni originalni lokot, a ako ne uspiješ ideš po pizdariju za prerezat. Ja znam kako često moram staviti realnost sa stranekada gledam wrestling, ali ima stvari koje su mi baš šaka u oko. Tretiranje likova i publile kao da su retardi koji sline po sebi. Ako već želiš stvoriti dramu, uloži malo kreativnog truda.

Dobar takeover, al nema meča kojeg bih ponovo gledao.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT TakeOver: WarGames II recenzija

Post Postao/la Sherpa »

slika
Odgovori