Anime

Kutak za Anime fanove

Filmoljupci navalite
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Anime

Post Postao/la donniedemonD »

Puca nostalgija sa ovim openingovima :D

Razvlacili su to da bi stucali sto vise para, Naruto je bio najgledaniji anime u jednom trenutku ako se ne varam, zeleli su to da unovce maksimalno. I to je naravno uticalo na kvalitet.

Ima puno segmenata koji su vrh, puno onih koji nisu... al sve u svemu, nezaboravan anime, bar meni.

Trenuci kad Naruto dolazi u razjebano selo lisce da se bori sa Painom (nije ga bilo skoro 20 epizoda za redom ako se dobro secam, sve dok se nije vratio) mi je bas ono, upecatljiv trenutak.

Citav tok price oko Akatsukia, Obito, Kakashi, Sasuke... svi su imali jako dobrih trenutaka, to su sve sekvence od po 10/20 vrhunskih epizoda koje su im posvetili, najmanje. Nekima znatno vise, nekima manje...
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Anime

Post Postao/la Melloo »

Kako je bilo ljudima koji su pratili sedmicu za sedmicom.Recimo ispocekta ta pojava tajanstvenog Akatskukija :D
Bilo je bas bas ubtiacnih scena i epizoda bas ono za deset.Ali komercijalizacija i popularnost ucinise svoje da su znali pucat po 30 ep fillera koje qurcu nisu valjale.
KAd se sjetim onog rata i onda bum chunin ispit u vrijeme dok je naruto trenirao lol

@Sherpa sori zaboravio sam za tu butterfree epizodu :mrgreen:
Pokemnone sam gledao zavrsno sa drugom generacjom.
Poceo sam gledat 4. sezonu koja je bila 3. gen, sa Treeckom al nisma nikad nastavio
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Anime

Post Postao/la donniedemonD »

E to je najgore, taman krene brutala, razvija se tok price, a oni zaredjaju 6/7 meseci samo filer epizode, gospode boze :palica: :palica: :palica: :palica:
slika
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Anime

Post Postao/la raptor1989 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST treba gledat pokemone :D
Prije nekih 5 ili 6 godina odgledao sam svih 16. sezona, prijatelju. Još uvijek posjedujem hrpu DVD-ova na kojima su sve epizode koje sam odgledao. Ne mogu se točno sjetiti koliko je dugo trajao taj maraton (godinu, godinu i po), ali mogu ti reći da je Black&White najzaslužniji što više ne pratim Pokemone. Najgori serijal po meni. Sve u vezi istoga bilo mi je odbojno, ali najviše što sam im zamjerio su očajni početnički Pokemoni (Tepig, Snivy i Oshawott). Kanto i Johto su po meni imali najbolje i najzanimljvije startere. Eh kad se sjetim koliko sam samo volio koristiti Feraligatra (finalna evolucija Totodilea) u Pokemon igrama. Najdraži vodeni Pokemon koji je ujedno i finalna evolucija najdražeg starter Pokemona (Totodile). Možda sam trebao pružiti šansu X&Y-u. Još uvijek nije kasno, ali fokus je trenutno na Narutu.
Zadnja izmjena: raptor1989, dana/u 15 stu 2018, 00:08, ukupno mijenjano 2 puta.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Anime

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Kad smo na temi, podsjetnik da je Charizard jedini pokemon koji je evoluira čistom snagom volje.
slika
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Anime

Post Postao/la raptor1989 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:Kad smo na temi, podsjetnik da je Charizard jedini pokemon koji je evoluira čistom snagom volje.
Misliš na Ashovog Charizarda, prijatelju?
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Anime

Post Postao/la Sherpa »

raptor1989 je napisao/la:QR_BBPOST Feraligatra (finalna evolucija Totodilea)
Sva tri početna sam tu mrzio, al baš mrzio :D

al Fennekin koji evoluira do Delphoxa <3 mislim da mi je delphox uz x&y postao najdraži pokemon, naravno, zbog igre
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Anime

Post Postao/la Melloo »

Meni svi pokemoni iz novijih generacija djeluju glupo :mrgreen:
Oshwatt je supwr al mu evolucije qurcu ne valjaju
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Anime

Post Postao/la HunterDX »

@raptor1989 Gledas odlican anime, samo nastavi i videces koliko je dobar.


@Melloo Da li je moguce da nam je Pain omiljeni lik, taj lik je savrsenstvo, kakva prica, kakav karakter, uff, overavam kad ga vidim. :D

@fabricio Pa nece ni Boruto biti los, treba napraviti zanimljive likove posle jednog Itacija, Nagata, Orocimarua( koji je malo izgubio monster momentum) ali je i dalje lik od koga se mnogo ocekuje, pa Akacuki, onda Obito.
Nije lako napraviti popularne likve posle njih, i Madara!
Zavidim Kasimotu sto je napravio onakav anime, lik je jako inteligentan.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Anime

Post Postao/la Melloo »

Pain je bio the chosen one kojeg jerat syebao te ga obito izmanipulisao.Sve ono sto je Naruto bio on je trebao biti.TOliki anti hero koji na kraju postaje hero.Sva ta njegova sudbina, put koji je prosao i na kraju u sta se pretvorio :(
Obito je isto tragican lik.Itachi isto.DA ne spominjem nekoga od koga nismo ni pola vidjeli Shisui Uchiha.Jos jedan od tih koji su imali tragicnu sudbinu.
SVi oni Nagato,Obito,Shisui,Itachi lice na Naruta.SA istim snoivma dok su bili mladji..
Nekoliko fantasticno napisanih karaktera.

Boruto treba sacekati tek je poceo.Ne sumnjam da ce se i on godinama emitovati.Zato jos ne zelim da krenem da gledam
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Anime

Post Postao/la HunterDX »

@Melloo Slazem se, sto je najhace, nikada nismo videli punu snagu tih popularnih likova.

Ni ja ne pratim Boruta, odgledao prvih nekoliko epizoda i sacekacu malo.
Vidim da ce biti zanimljivo kasnije, sacekacu jos 100 epizoda ako treba.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Anime

Post Postao/la HunterDX »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Kad smo na temi, podsjetnik da je Charizard jedini pokemon koji je evoluira čistom snagom volje.
Charizard je nesto najbolje sto se pojavilo u pokemonima.
U idealnom svetu bi on bio glavni pokemon, ne onak Pikacu, koji mi je oduvek bio zivi smor.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Anime

Post Postao/la Melloo »

Pikachu je tu da prodaje merchandise i da bude zastitini znak za djecu :D

Sto se tice Naruta ako bi i po cemu ga izdvojio od ostalih to je character development :D
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Anime

Post Postao/la HunterDX »

Slazem se za oba.

Naruto se razlikuje i po birbana, stvarno treba ozbiljan mozak da neko smisli onoliko likova, pa razlicite stilove borbe, onda i medjusobne borbe, gde je svaki detalj bitan i objasnjen.

Treba ozbiljan mozak za onako nesto, mali me nerviraju rupe u prici.
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Anime

Post Postao/la donniedemonD »

Sto se Boruta tice, dzaba i 200 epizoda da cekate, jednostavno nema materijala za bilo sta dok su ovako mali.

Cekace se neki novi serijal kad odrastu da bi dobili kvalitet. A kazem, to ce biti kroz 7 8 godina.

I obican Naruto je ocaj zivi bio posle odlaska Saskea iz sela. Dobrih 100 limunada epizoda je bilo nakon toga. Ma kakva limunada,ocaj.

Dok u Shippudenu uprkos svim manama, nije bilo praznog hoda(sem filera).
slika
Odgovori