Anime

Kutak za Anime fanove

Filmoljupci navalite
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Anime

Post Postao/la HunterDX »

azo234 je napisao/la:QR_BBPOST Pa dobro Krilin je imao sjajan motiv zena i dijete,ipak je ovo potencionalno kraj univerzuma.Svako je imao razlog zašto je postao jači.Meni je malo Vegeta bio zapostavljen,ali ok ostatak su uradili sjajno.
Ma razumem, na turniru su ipak bili daleko od najjacih.
Ja sam od Vegete ocekivao nesto, jer je uvek trenirao mnogo... A pre turnira nije, bas je odmarao, ali sam ipak ocekivao malo vise.
No svakako je ispao heroj.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Anime

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

BNHA je tako dobar anime, sigurno mi je u top 5 svih kojih sam gleda.
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Anime

Post Postao/la azo »

Kako nema DBZ, moram si naci novu zanimaciju a pronsao sam je u Attack On Titan.Pogledao sam tek prvu epizodu i ovo je fenomenalno...
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Anime

Post Postao/la HunterDX »

azo234 je napisao/la:QR_BBPOST Kako nema DBZ, moram si naci novu zanimaciju a pronsao sam je u Attack On Titan.Pogledao sam tek prvu epizodu i ovo je fenomenalno...
Meni i nije nesto, ima brutalnih scena, ali nzm, jednostavno nisam imao zelju da gledam.

Da li si gledao Naruta?
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Anime

Post Postao/la raptor1989 »

Vratio se animeu nakon jako dugo vremena. Svaki dan minimalno jedna epizoda originalnog Dragon Balla (anime kojega sam pratio još dok sam išao u osnovnu i srednju školu i koji mi je ostao u lijepom sjećanju), Naruta (prvi put gledao ovaj tjedan; apsolutno oduševljen) i Mobile Suit Gundam 00 (uvijek sam bio fan Gundama, a ovaj serijal je vrh). Obavezno gledam japanske verzije s engleskim titlovima.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Anime

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

raptor1989 je napisao/la:QR_BBPOST Naruta (prvi put gledao ovaj tjedan; apsolutno oduševljen)
Moguće je da ćeš imat drukčije mišljenje od mene i da će ti se svidit, al Naruto se jako brzo raspadne nakon chunin exam arca i postane prepun nepotrebnih i dosadnih filler arcova, moja preporuka ti je umisto Naruta probaj Boku No Hero Academia, isti je princip al je nenormalno bolji anime.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Anime

Post Postao/la Melloo »

raptor1989 je napisao/la:Vratio se animeu nakon jako dugo vremena. Svaki dan minimalno jedna epizoda originalnog Dragon Balla (anime kojega sam pratio još dok sam išao u osnovnu i srednju školu i koji mi je ostao u lijepom sjećanju), Naruta (prvi put gledao ovaj tjedan; apsolutno oduševljen) i Mobile Suit Gundam 00 (uvijek sam bio fan Gundama, a ovaj serijal je vrh). Obavezno gledam japanske verzije s engleskim titlovima.
Ja sam najveci fan Naruta ovdje na forumu. Vjeruj super je.Samo zbog svoje popularnosti radjeno je mnogo fillera da se serija produzi pa ce ti nekad polsije 200 ep postati dosadno kako toliko fillera ima

Ako hoecs moju preporuku onda One Piece kreni. Masterpiece.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Anime

Post Postao/la HunterDX »

Naruta treba pogledati, velik sam fan, odlicna prica i karakteri.
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Anime

Post Postao/la azo »

Ja Naruta nikako da se nakanim da gledam, ne mogu jednostavno imam neku barijeru prema tom animeu...
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Anime

Post Postao/la raptor1989 »

azo234 je napisao/la:QR_BBPOST Ja Naruta nikako da se nakanim da gledam, ne mogu jednostavno imam neku barijeru prema tom animeu...
I ja sam mislio da mi se neće svidjeti, ali svega tri epizode su bile dovoljne da serijal nastavim gledati svaki dan. Ne znam kako da ga uopće opišem. Mogu ti samo reći da mi je nakon Dragon Balla (original i Z) i Gundama (pritom mislim na Mobile Suit Gundam Wing i 00 serijale) nešto najbolje što sam imao priliku pogledati od animea. Toliko me je oduševio da ću ga sigurno nastaviti pratiti i dalje.

@Eumaus The Swineherd @Melloo
Hvala na preporukama, prijatelji.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Anime

Post Postao/la Melloo »

Da Naruto pati od fillera mnogo.
One Piece s druge strane od 99 pa do danas i tek je negdje na pola. 800+ epizoda
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Anime

Post Postao/la raptor1989 »

Ne mogu prestati gledati Naruta. Od zadnjeg javljanja uspio sam odgledati čak prve dvije sezone bez ikakvih većih problema. Sada sam na 85.-oj epizodi (Hate Among the Uchihas: The Last of the Clan) i mogu vam reći da sam oduševljen ovim animeom. Žao mi je jedino što nisam prije počeo gledati.

@Melloo
Pošto si fan ovog serijala, prijatelju, imam jedno pitanje za tebe. Postoje li ikakvi filmovi koji se nadovezuju uz serijal?
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Anime

Post Postao/la Melloo »

Imas anime filmove za svaki anime.Samo potrazi na netu ima ih 5 6 sigurno
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Anime

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Naruta treba pogledati, velik sam fan, odlicna prica i karakteri.
Da, do 4. nindža rata kada se priča totalno raspada.
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Anime

Post Postao/la donniedemonD »

Shippuden verziju su usrale filer epizode, ja ih sve preskocio kad sam gledao anime.

Anime kao anime je odlican po meni, sa soundtrackom na ogromnoj razini.
slika
Odgovori