Antonio Ilić/Frozen Fire AMA

Ask me anything
Avatar
PRVIHRVATSKIKECERI
Rank 5
Rank 5
Postovi: 110
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:28
7
Lokacija: Zagreb
Kontakt:
Status: Offline

Antonio Ilić/Frozen Fire AMA

Post Postao/la PRVIHRVATSKIKECERI »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST Koga iz PHK ekipe smatraš trenutno najboljim, najtalentiranijim hrvačom koji ima najveće šanse biti netko i nešto bar na europskoj sceni?
Najtalentiraniji momak koji je trenutno u PHK i kojega sam imao prilike trenirati je definitivno novi kolega Ivan. Koji je u samom startu imao već ogroman potencijal. Naravno treba mu vremena da sada sve pohvata jer mu je sve ovo novo, ali on itekako ima ogroman potencijal. Osim njega naveo bi momka koji također ima mnogo više talenta nego je toga i sam svjestan, a to je kolega Dominik poznatiji po svom prezimenu Grimm. On je također u startu došao kao jako talentiran i njemu bi u svijetu wrestlinga bila otvorena sva vrata ovoga svijeta kada bi zaista imao volje više trenirati. Momak je ogroman potencijal u svim aspektima, no jednostavno njemu su druge stvari ipak na prvom mjestu. No ako netko ima šanse to je itekako Grimm. Osim njih dvoje ogroman potencijal uz mnogo više treninga imali bi i Arian i Bojan (Kaiser Subanovich), no i njima ovo ipak nije na prvom mjestu. :)
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

Antonio Ilić/Frozen Fire AMA

Post Postao/la FilipS »

Da li je Učo i dalje aktivan u PHK? nisam dugo čuo za njega
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Antonio Ilić/Frozen Fire AMA

Post Postao/la Rio146 »

Zašto si moje pitanje preskočio? :rant:
Yes Sir!
slika
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

Antonio Ilić/Frozen Fire AMA

Post Postao/la FilipS »

Kad će izaći snimka zadnjeg PHK showa?
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Antonio Ilić/Frozen Fire AMA

Post Postao/la AlenB »

preskočio je tvoje i sherpino, nema veze vratit će se :D
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Antonio Ilić/Frozen Fire AMA

Post Postao/la ~MandyRose~ »

omiljena glazba koju volis slusati? :D
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
PRVIHRVATSKIKECERI
Rank 5
Rank 5
Postovi: 110
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:28
7
Lokacija: Zagreb
Kontakt:
Status: Offline

Antonio Ilić/Frozen Fire AMA

Post Postao/la PRVIHRVATSKIKECERI »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST Hoće li PHK nastaviti suradnju s mađarima? I hoće li biti još kakvih suradnji u bližoj budućnosti?
Itekako. Suradnja postaje sve prisnija i već početkom sljedeće godine očekuje se i jedan zajednički nastup u Zagrebu. :)
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Antonio Ilić/Frozen Fire AMA

Post Postao/la TheBesir »

Da li pored ovog posla stignes uhvatit vremena za druge aktivnosti?
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

Antonio Ilić/Frozen Fire AMA

Post Postao/la FilipS »

Da li treninge imate na tjednoj bazi ili samo prije showa?
slika
Avatar
PRVIHRVATSKIKECERI
Rank 5
Rank 5
Postovi: 110
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:28
7
Lokacija: Zagreb
Kontakt:
Status: Offline

Antonio Ilić/Frozen Fire AMA

Post Postao/la PRVIHRVATSKIKECERI »

raptor1989 je napisao/la:QR_BBPOST Poštovanje! Postavio bih ti nekoliko pitanja.

1. Svi znamo da surađujete s HCW-om. Kakvi su vaši odnosi s ostalim europskim promocijama? Ima li ih i da li se sprema kakvo novo gostovanje? Pritom prvenstveno mislim na njemačku (wXw - Westside Xtreme Wrestling, NSW - Next Step Wrestling, NEW - New European Championship Wrestling) i talijansku pro wrestling scenu (ICW - Italian Championship Wrestling).

Kao prvo. Mi na žalost ne surađujemo direktno sa HCW. HCW je mnogo jača kompanija od nas trenutno. Naša suradnja je sa jednom drugom Mađarskom organizacijom pod nazivom PWM. Naravno da u smislu nekakvih pregovora i dogovora surađujemo sa još nekoliko organizacija u europi i da nam se javljaju kečeri sa svih strana svijeta sa svojim ponudama. No mi trenutno nismo u mogućnosti financijski pokriti niti jedno malo veće ime i to nas zapravo jedino sputava da ugostimo bilo koga. Opet ponavljam. Mnogo toga ovisi samo o financijama trenutno.

2. Iako neki smatraju da je europska indy scena u potpunosti procvala zahvaljujući britanskim i njemačkim promocijama, istina je da se kraj još uvijek ne nazire. Dokaz su španjolska (White Wolf Wrestling) i danska indy scena (BODYSLAM! Wrestling). Kako stojite što se tiče planova širenja i dovođenja novih članova u vaše redove?

Na ovo pitanje mogu opet dati isti odgovor koji vas možda neće zadovoljiti, ali na žalost je tako. Ugostili bi mnoge kečere koji su nam se do sada javili i ne samo da bi time porasla kvaliteta naših nastupa, već i itekako i gledanost mnogo porasla. No na žalost nemamo dovoljno sredstava.

3. Meč iz snova?
Sada mi je mozak provrtio mnogo toga. No da je samo jedan feud. Onda bih to bio Y2J u bilo kojoj stipulaciji. :D

4. Kada bi mogao izabrati da odeš u bilo koju uglednu indy promociju, koja bi to bila i zašto?
GWF bi bila idealna za sad. Odlični su, nisu pre daleko i obožavam našu Wesnu Busić! <3

Unaprijed hvala na odgovorima. Nadam se da te nisam zatrpao s previše pitanja. To je sve od mene.

Uživaj! Laku noć!
Avatar
PRVIHRVATSKIKECERI
Rank 5
Rank 5
Postovi: 110
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:28
7
Lokacija: Zagreb
Kontakt:
Status: Offline

Antonio Ilić/Frozen Fire AMA

Post Postao/la PRVIHRVATSKIKECERI »

FilipS je napisao/la:QR_BBPOST Da li je Učo i dalje aktivan u PHK? nisam dugo čuo za njega
Ućo je zbog privatnih problema preselio nazad u Šibenik i zbog toga više ne nastupa trenutno za PHK. Svakakko kada bi imali dovoljno novca da mu ucijek platimo smještaj i put bio bi ponovo tu čemu se iskreno i nadamo i veselimo i mi, i on, a nadam se i naši gledatelji. Ućo će sigurno opet biti dio PHK. :D
Avatar
PRVIHRVATSKIKECERI
Rank 5
Rank 5
Postovi: 110
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:28
7
Lokacija: Zagreb
Kontakt:
Status: Offline

Antonio Ilić/Frozen Fire AMA

Post Postao/la PRVIHRVATSKIKECERI »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST Zašto si moje pitanje preskočio? :rant:
Oprosti! :*
Avatar
PRVIHRVATSKIKECERI
Rank 5
Rank 5
Postovi: 110
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:28
7
Lokacija: Zagreb
Kontakt:
Status: Offline

Antonio Ilić/Frozen Fire AMA

Post Postao/la PRVIHRVATSKIKECERI »

FilipS je napisao/la:QR_BBPOST Da li treninge imate na tjednoj bazi ili samo prije showa?
Treninge imamo na tjednoj bazi. :)
Avatar
PRVIHRVATSKIKECERI
Rank 5
Rank 5
Postovi: 110
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:28
7
Lokacija: Zagreb
Kontakt:
Status: Offline

Antonio Ilić/Frozen Fire AMA

Post Postao/la PRVIHRVATSKIKECERI »

TheBesir je napisao/la:QR_BBPOST Da li pored ovog posla stignes uhvatit vremena za druge aktivnosti?
Teško, ali nemam mi druge. Ipak sam muž i otac i kako bi bilo da se samo igram kečera. :D
Avatar
PRVIHRVATSKIKECERI
Rank 5
Rank 5
Postovi: 110
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:28
7
Lokacija: Zagreb
Kontakt:
Status: Offline

Antonio Ilić/Frozen Fire AMA

Post Postao/la PRVIHRVATSKIKECERI »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST uff, evo me, jos nisam zakasnio!!

planirate li uvesti žensku titulu u PHK?
Svakako! No prije toga treba nam još koja djevojka. :D
Odgovori