Omiljena era u WWE

Za sve druge wrestling stvari
Odgovori

Najbolja era u WWE-u?

Golden Era (1982.-1993.)
0
Nema glasova.
New Generation Era (1993.-1997.)
0
Nema glasova.
Attitude Era (1997.-2002.)
6
29%
Ruthless Aggression Era (2002.-2008.)
8
38%
PG Era (2008.-2016.)
2
10%
New Era (post-brand split)
5
24%
 
Ukupno glasova: 21

Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la HBK »

Koja era, odnosno period u WWE vam je licno najdrazi? Meni je to PG era. Iako je objektivno to jedan od najlosijih perioda u WWE, tad sam poceo da pratim, pa me vezuju najlepse uspomene upravo za taj period. :)
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la AlenB »

Ja sam sad čak iznenađen tvojim odgovorom, mislio sam da će ti mnogo više pasati Attitude Era pošto si više fan starijih likova poput Takera, Michaelsa i ostalih. :D
Ja nisam onaj koji uzdiže Attitude Eru niti ikada hoću. Rekao bih kako je Ruthless Aggression Era bila najbollja. PG Era je mnogo bolja od Attitude Ere što se tiče in-ring kvalitete.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la emirates »

Ruthless Aggression tbh. To je bilo fino vrijeme kada su u usponu bili Cena, Edge, Orton, Mysterio, Eddie, Benoit, Batista, Taker i HBK su imali zlatne dane u ovoj eri, Jericho je isto bio dosta zabavan dok je bio tamo. Mada je bilo i idiotije poput HLA segmenata, Tripsovog silovanja titule i glupi feudovi protiv Steinera i Goldberga, Khalijev push na world titulu, opcenito neki classless shit koji su izvodili tek toliko da budu edgy (osim onog live sex celebrationa, ono je bilo zlato). PG Era je scriptana do boli, imamo cesto suhoparne promoe i skoor nikom nije dozvoljeno da bude zvijezda, dok je AE bila dvostruko bolja u odnosu na to, ali su matchevi generalno bili dosta slabiji. RA era je neki mix i jednog i drugog. Ali da, bilo je dosta shita. Kad bi dali slobodu hrvacima danas ka sto su znali prije imati, PG era bi mi definitivno bila najdraza.
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la HBK »

Mogla bi da se otvori anketa, da vidimo koja era bi dobila najvise glasova. Sta kazes @Sherpa hoces li? :D
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la crocop97 »

Nijedna, svaka je imala dobrih i loših stvari, neke malo više loših (npr. AE), ali najbolju ne mogu izdvojiti. Današnji roster je sjajan, dok booking često bude najslabija točka, prije je bilo više loših hardcore meme kečera, ali s druge strane bili su dobro bookirani. Prelazak na PG model financijski je najbolja stvar koju su mogli napraviti, otvara im nova tržišta te ih "tjera" da zapravo porade na bookinge, a ne da natrpaju show sranjima tipa bra & panties mečevima
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la Sake »

Da li se New Era broji?
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la emirates »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOSTbra & panties mečevima
Eh, kako cu ovo zaboraviti :mrgreen: I ovo je bio shit, zajedno sa onim mud wrestling contest i playboy bunny battle royal kretenlukom. Wrestling je tada bio raj za napaljene pubertetlije koji bi isli na show kako bi stenjali i bacali drkicu pored ringsidea dok Candice Michelle izvodi striptiz u ringu. Idite u kurac svi. PG rating je mozda najbolja stvar koja se mogla desiti WWEu.
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la HBK »

AT era je objektivno bila najbolja. Tad su se organizovali najuzbudljiviji mecevi. I tad smo imali SKSA. Ipak subjektivno vise volim PG eru, posebno period 2007-2010. To je doba kad sam bas vatreno pratio wrestling. I dalje volim wrestling, ali nije mi vise to kad nema Shawn Michaelsa, Batiste, Edgea, Rey Misteria. Umage, brace Hardy, M.V.P. Mr. Kennedy, Kelly Kelly... Tako da zbog nostalgije moj glas definitivno ide PG eri.
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la Sake »

AT era je "najbolja" zato jer se tad wrestling najviše pratio, bilo je konkurencije WWE-u, bilo je entertaining, jednostavno je tad wrestling bio najpopularniji.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la crocop97 »

Oko 80% produkta iz AE je bilo smeće, meni je draže ono tranzicijsko razdoblje između djetinjastog 80s shita i edgy produkta s kraja 90-ih, kao npr. Stone Cold protiv Harta u submission meču, da su nastavili cijelo vrijeme takvim tonom bilo bi odlično, ali morali su se natjecati s Bischoffom tko će napraviti debilniji skandal
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la Sherpa »

HBK je napisao/la:QR_BBPOST objektivno
Nema tu objektivne ocjene. Uzmi ocjene mečeva i ta era se nemre mjeriti sa današnjom, kao niti konda mnogih atleta.

To je isključivo subjektivan dojam-.
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la HBK »

U vreme AT ere keceri su imali jaku harizmu. Danas imamo talentovane kecere, ali bez harizme.
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la Sake »

HBK je napisao/la:QR_BBPOST U vreme AT ere keceri su imali jaku harizmu. Danas imamo talentovane kecere, ali bez harizme.
Booking i limitirani promoi ljudino.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la Sherpa »

Danas je važno da sve bude plastika, ništa nije prirodno. Zato nema karizme.

A plastika se postiže skriptiranosčšću
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Omiljena era u WWE

Post Postao/la crocop97 »

Zato što u okruženju modernog WWE-a nemaju slobodu za to, sve je scriptano i određeno točno onako kako Vincent zapovijeda. Writeri im pišu promoe, potezi ograničeni su im, raspored je brutalan i još Vince pizdi zbog svake sitnice
slika
Odgovori