Impact

Tjedni show

Vraćanje starim vrednostima, staro ime ponovo
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Impact

Post Postao/la Sherpa »

“Dorian Roldan, who runs AAA, has told several people that he’s looking at buying Impact. We don’t know if that’s just talk or something serious.” WO
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Impact

Post Postao/la ejdzejp1 »

Pogledao main event Crossroadsa. Jako mi se svidio meč, ponajviše to što nije bilo nikakvog overbookinga. Jako dobro. ***1/2
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Impact

Post Postao/la crocop97 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST “Dorian Roldan, who runs AAA, has told several people that he’s looking at buying Impact. We don’t know if that’s just talk or something serious.” WO
Jedina prednost toga je što bi opet dolazili AAA wrestleri na TNA evente i obratno, ali Roldan je grozan u vođenju brenda. Još jedan "novi početak" zadnje je što im sad treba, pogotovo sad kad su se malo stabilizirali i počeli raditi bolje showove
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Impact

Post Postao/la azo »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST “Dorian Roldan, who runs AAA, has told several people that he’s looking at buying Impact. We don’t know if that’s just talk or something serious.” WO
Jedina prednost toga je što bi opet dolazili AAA wrestleri na TNA evente i obratno, ali Roldan je grozan u vođenju brenda. Još jedan "novi početak" zadnje je što im sad treba, pogotovo sad kad su se malo stabilizirali i počeli raditi bolje showove
jako dobri showi u zadnje vrijeme nece vljd doci do opet nekih promijena nakon sto su poceli naginjat ka boljem
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Impact

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

azo234 je napisao/la:QR_BBPOST
crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST “Dorian Roldan, who runs AAA, has told several people that he’s looking at buying Impact. We don’t know if that’s just talk or something serious.” WO
Jedina prednost toga je što bi opet dolazili AAA wrestleri na TNA evente i obratno, ali Roldan je grozan u vođenju brenda. Još jedan "novi početak" zadnje je što im sad treba, pogotovo sad kad su se malo stabilizirali i počeli raditi bolje showove
jako dobri showi u zadnje vrijeme nece vljd doci do opet nekih promijena nakon sto su poceli naginjat ka boljem
Ovo je TNA, sve je moguće.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Impact

Post Postao/la Sherpa »



slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Impact

Post Postao/la azo »

GFW Impact Wrestling

Alberto izlazi i govori o sebi i kako je konacno Impact dobio pravog sampiona i da se boriti sa njim,ali ga prekida Austin Aries koji govori da su Alberto i on zapravo dosta slicni i da ce se boriti na sledecem PPV.Glavni problem ovog segmenta jeste sto je face Alberto predstavljen kao totalni idiot jer ga je Austin pomeo.Pogotovo kada je rekao da se pusti njegova muzika njemu za utjehu

Trevor Lee vs Fallah Bah
Ovo je bilo zanimljivo.Vrlo dobar mec,zapravo odlican za ono sto je trebao biti.Bah je sjajan,predstavili su ga kao jako pametnog i komicnog lika.Na kraju Lee uzima pobijedu,Baha su probali zastiti koliko god su mogli,ipak mislim da je njemu pobijeda bila ovdje bitnija nego Leeu

Neki muskarac je pratio Alishu Edvarts u hotelu,izgledalo je jako dobro i creapy bolje nego pola WWE segmenta sa Mattom.Na kraju taj isti muskarac trazi od sobarici da mu otvori vrate od te sobe.

Jako dobar i energican promo Petey Williamsa u vezi kofera koji je dobio na predhodnom feast or fired matchu.Za sada mi se svidja kao face

Rohit Raju vs Matt Sydel
Prosjecan TV mec,Sydel koa heel?Moze,ali ga morate promijeniti nije dovoljno da mu date masku koju ce baciti odmah na pocetku meca.Dobar showcase mec za obojicu,ali nista posebno

Prosjecan promo Moosa ali je uradio svoj posao.Eli je takodjer imao interviju i dosta je licio na Miz i ima slican glas i zapravo je odratio sjajan promo mislim da je ovo najbolji intervju od ove trojke.

Sienna vs Allie
Kratak mec prosjecan onako nista posebno.Njeno slavlje prekida Braxto Sutter.I izrazava joj svoju ljubav,samo da bi joj Su Yang prisla sa ledja i napala je...Cudna segment ne znam jesu li Braxton i Su ovo isplanirali,ali nije izgledalo tako lose.Mislim da bi oni bili jako los par ako budu htjeli nesto da probaju sa njima

EC III je intervju je bio fantastican.Jedan od najboljih ove godine,pun sale pozitivine a i pogodio je smisao.

Jedan odlican video u kojem Eddie ide da provjeri da li je sve uredu sa njegovm zenom i na prvi pogled izgleda je sve u redu,kada je izlazio iz hotelske sobe,Sami Callihan je bio obucen u sobaricu i tu izbija brawel.Video jako dobro odracen,segment isto odlican.Jedino je brawel mogao biti malo bolji

Jimmy Jacobs i Kongo Kong video je odlican i sjajno najavljen za predstojeci mec,sjajn story ce veceras biti okoncan.

Kongo Kong vs Abyss
Dobar mec,ali kratak zasnivaliu su pricu na velikim spotovima koji su trebali biti brutalni,ali nisu.Kongo je pobijedio Abyss cisto...ali sam ocekivao puno vise od ovog meca.

Eli Drake u tag team diviziji?Ok...bez Chris Mastersa...s kim?vidjet cemo...
Petey Williams u X diviziji meh...nista posebno...face Petey vs heel Matt ne znam...
Moose-Na glavnu titulu moze...bit ce zanimljiva ta prica,samo kada ce iskoristiti taj kofer
EC III-Odbusten...znalo se...zadnji promo je bio jako dobar...Pogotovo kada je publika pocela chantati...Promo je sjajan i njegova reakcija kada i govorio "I'am Dixie's nephew".I ono kada se uozbiljio i publika je bila jako dobra,na kraju je izgledalo kao da ce otici kao heel,ali izaso Cage i napao ga,smisleno,zapravo i pametno jer Cage ostaje a ECIII odlazi...sve u svemu jako dobar segment.

Sve u svemu solidan show...Zapravo jako dobar...Nije bilo bespotrebnih stvari,jako dobri segmenti sa Edvardsima i dobro interjui,takodje zanimljivi mecevi svaki na svoj nacin.
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Impact

Post Postao/la azo »

Taji Ishimori vs Petey Williams vs Suicide vs Rohit Raju
Jako dobra stvar za otvoriti show,Taji pravi MvP meca sa nekoliko jako lijepih poteza.Pogotovo onaj golden moonsalut od Ishimorija. Rohit je bio solidan polahko se privikava na taj ova stil hrvanja i zapravo je sasvim ok u ringu.Suicide je bio suicide...Na kraju očekivano Williams odnosi pin sto je previdljivo iz razloga jer ima X-Division kofer.

Nakon meca Petey zakazuje mec za X-Divison titulu za 22.April,kada im je valjda neki PPV

Eli Drake daje interviju u kojem se zali jer nije dobio sansu za WH tiulu nego za tag team,interviju ima jakon dobar zavrsetak kada Eliu pada na um neka ideja

A sada slijedi najava za nesto sto ce nas vecinu zanimat a posebno @Rio146,radi se o showu pod nazivom Lucha U. vs Impact.Show ce biti odrzan u New Orleansu u 9pm ovog petka

SPOILER ZA LUCHU U.
► Prikaži “Spoiler”
Imamo neki kratki promo Edija o OvE i saznajemo kako je dosao u Ohio

Su Yung vs Local Jobber
Kratka,impresivna dominacija.To su 3 rijeci kojima bih opisao ovaj mec.

Johny Impactov intervju prekida Jimmy Jacobs,ovo vjerovatno znaci mec na iducem Impactu,ali po zavrsetku bih prije rekao pocetak nove price

KM vs Fallah Bah
Meč se desavao u nekoj drugoj areni sto je automatski lose...A i mec je bio los i jos losije snimljen i onaj promo nakon meca isto los...

Brian Cage vs Lashley
Ok...ovo je ispalo ne ocekivano dobro znao sam da Cage moze da leti ,koliko toliko, ali da to isto moze Lashley eh to nisam znao,jako zanimljiv mec,na kraju pobijeda za Cagea kojeg grade bash kao masinu

Drake odlazi kod Moosa i nudi mu razmjenu kovcega i navodi neke glupe razloge za to sto je bilo jednim dijelom i smijesno,na kraju mu Moose nudi Double or Nothing mec za iducu sedmicu.

Eddie odlazi u neku lokalnu promociju i prebija par likova nakon toga izlazi Sami i imaju tuču,ipak Sami uz pomoć svojih podanika ga pobijedjuje.

Austin Aries vs Matt Sydel
Odličen TV mec,lijepe kontre nije bilo nekih pretjeranih spotova ali je sve ostalo jako dobro odradjeno,hemija u mecu dobra prica...Josh je probao omesti Austina ali je Petey uskocio,na kraju nakon promasenog finishera Austin radi par poteza zatim brainbuster i tu je kraj...Austin osvaja Grand titulu...Nadam se da ovo znaci udruzivanje ovih titula...
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Impact

Post Postao/la Rio146 »

Hvala sto si me tagao, ali ja već imam u planu to pogledat i napisat recenziju.
Yes Sir!
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Impact

Post Postao/la AlenB »

– Austin Aries became the latest Grand Slam Champion in Impact Wrestling when he beat Matt Sydal For the Impact Grand Championship. Aries beat Sydal for the title after talking him into defending the championship for a shot at the World Championship.

moram priznati da je ovo super - dobit ćeš meč za World titulu ako mi daš priliku za Grand titulu :clap: :clap:

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Impact

Post Postao/la Sherpa »

izgled da se impact popravlja, taman kada su culi da se ja vracam gledanju :cool:

inace gledanost im je iznad brojki iz 2017,. godine, i to solidno iiznad
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Austin Aries osvojio Grand titulu, novi meč najavljen za Redemption PPV

Post Postao/la AlenB »

Aries je znači sinoć postao i Grand, ali i Grand Slam prvak :D

čestitke

http://prohrvanje.com/austin-aries-osvo ... ption-ppv/
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Impact

Post Postao/la AlenB »

mogao bih pogledati Aries/Sydal meča

@azo234 jel to Impact izađe negdje ranije dok si ti pogledao još jučer to
slika
Avatar
Igor
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1305
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Bjelovar
Kontakt:
Status: Offline

Impact

Post Postao/la Igor »

Šta sam propustio? Zar nije on bio u wwe-u donedavno?
GENERALNI MENAĐER
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Impact

Post Postao/la Sherpa »

dogovorno napustio kompaniju
slika
Odgovori