Impact

Tjedni show

Vraćanje starim vrednostima, staro ime ponovo
STEVIE
Rank 3
Rank 3
Postovi: 33
Pridružen/a: 01 svi 2019, 17:45
4
Lokacija: SA
Status: Offline

Impact

Post Postao/la STEVIE »

Vrlo dobar old-school meč Dreamera i RVDa. Stoner match-win. :mrgreen:
slika
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1616
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Impact

Post Postao/la Mortiis »

vidio sam samo onaj DDT na stolicu sto je Tommy postavio na Instagram i bome je izgledao odlično...
STEVIE
Rank 3
Rank 3
Postovi: 33
Pridružen/a: 01 svi 2019, 17:45
4
Lokacija: SA
Status: Offline

Impact

Post Postao/la STEVIE »

^5 star frog splash!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57158
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Impact

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Impact

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

STvarno su mislili da će im proć :mrgreen: :mrgreen:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57158
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Impact

Post Postao/la Sherpa »

uh, ovo je bilo dobro



moram počet gledat impact
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Impact

Post Postao/la AlenB »

slika
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Impact

Post Postao/la Roman Empire »

Šta ako AEW kupi Impact Wrestling ili se Impact Wrestling pridruži AEW-u. TNA ima sve što AEW može poželjeti, uz to bi dobili bi drugi show koji se zove Impact! Dakle, TNA ima vlastitu televiziju za Payperviewe i stare mečeve Impact +Plus, Impact Hall of Famers i imaju svoju povijest, tj. svoje značenje u profesionalnom hrvanju poput AJ Stylesa i Samoa Joe-a? Uostalom TNA-u samo nedostaje neki milijarder koji bi financirao njihove showove, a Sahid Khan je dvaput bogatiji od Vincea McMahona. Ukratko ne bi morali ovisti o WWE zvijezdama i legendama (hofovcima). Kao Jake "The Snake" Roberts, Mick Foley, Kurt Angle... osim ako su bili dio TNA povijeati. Šta mislite o tome?
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Impact

Post Postao/la AlenB »

Što bi otprilike značilo da se Impact ponaša i dalje kako se do sada ponašao, ima svoj tjedni show, svoj PPV, svoje sve, a financira ga vlasnik druge kompanije? Ne bi to išlo tako. Mislim da Khan nikad ne bi bio lud da pristane na takvo nešto, pogotovo ne na početku AEW-a kada se treba fokusirati samo na to kako ne bi već na početku došlo do komplikacija i problema. Tako da, bolje ne. Impact ionako radi okej na svoju ruku, nemaju puno para, ali vidiš da se na taj način već godinama šlepaju, a u zadnje vrijeme sasvim solidno prodaju karte za njihove prilike i produkt im je okej. Prije bih rekao da ROH treba takav tretman gore - to da ga se kupi, ali u potpunosti, da ROH više uopće ne postoji, no ima tu jedan problem, a to je da u ROH-u više ne postoji nitko vrijedan kupovanja i zato se ne isplati.
slika
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Impact

Post Postao/la Roman Empire »

AlenB, nisam mislio da ga financira vlasnik druge kompanije nego da ga kupe i Impact predstave kao svog drugog brenda, kao što WWE ima Raw i SmackDown.
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Impact

Post Postao/la Roman Empire »

AlenB, Inače ja ne vidim kako će AEW preživjeti 3 na 1.
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Impact

Post Postao/la Roman Empire »

Sudeći po ovome Leonard Asper, vlasnik Impacta bi lagano mogao postati multimiljunaš:

slika

slika

Leonard Asper je inače čovjek koji je spasio TNA od njegovog propadanja.

Poznati kanadski YouTuber Chris Van Vliet, da se razumijemo on je i televizijski i radijski djelatnik, professionalni filmski kriticčar i poduzetnik koji trenutno živi i radi u Miamiju na Floridi. Trenutno radi kao reporter FOX-a, AEW-a (da tog AEW-a) i član je Broadcast Film Critics Association. https://en.m.wikipedia.org/wiki/Chris_Van_Vliet je intervjuirao kečere iz Impacta.


Zanimljivo je da nije lajkao komentare koje potiču njihov odlazak u AEW, nego da ostanu u Impactu.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Impact

Post Postao/la crocop97 »

Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST AlenB, nisam mislio da ga financira vlasnik druge kompanije nego da ga kupe i Impact predstave kao svog drugog brenda, kao što WWE ima Raw i SmackDown.
Ma to nikad ne ispadne dobro, propalo bi kao WWE ECW. Mislim da će se prije udružit manje kompanije (MLW, NWA i Impact u suradnji s Meksikom), dok će AEW pokušat dovest kod sebe ljude za koje su zainteresirani iz tih kompanija
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Impact

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

To je vec krenulo, koliko je manjih promocija najavilo suradnju u zadnjih par miseci. Evo prije par dana Chikara i Michinoku Pro najavili suradnju.
slika
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Impact

Post Postao/la Roman Empire »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST To je vec krenulo, koliko je manjih promocija najavilo suradnju u zadnjih par miseci. Evo prije par dana Chikara i Michinoku Pro najavili suradnju.
Ne Impact mora s Kanađanima i biti kanadska wrestling promocija.
Odgovori