Kane

Big red monster

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kane

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kane

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kane

Post Postao/la Sherpa »

:cry:

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kane

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Kane

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Kad političari jedni druge zovu političari.
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Kane

Post Postao/la DVW »

Jbt gledam njegove promoe kad je bio World Heavyweight prvak. Kako je ovaj čovjek cijelu svoju karijeru bio underrated to je čudo. Zaslužio je puno više od toga da bude mali Undertaker cijelo vrijeme. Njegov debut, kad ga je Taker zapalio, kad mu je skinuo masku, pa dvije WrestleManie, sve je povezano sa Takerom i to je problem. Kao što nam je i priča 2010 govorila. Kane je predugo bio u Takerovoj sjeni. Da li je to naplaćeno time što ga je u tom feudu ownao do te mjere da je postao part-timer? Možda, ali prije da nije jer samo pogledajte šta je bilo sa Kaneom kad se vratio sa maskom. Gubio od Cene i Ortona, zaljubljivao se u AJ Lee što je za njegov gimmick totalna glupost, Hell No je bio zanimljiv, ali čemu uparivanje Brothersa ponovo. To po meni Kaneu nije trebalo. Istini na volju priči Taker-DX jeste, ali opet ispada da sve ono sa komom, titulom i Bearerom 2010 gubi na smislu.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17360
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Kane

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Jbt gledam njegove promoe kad je bio World Heavyweight prvak. Kako je ovaj čovjek cijelu svoju karijeru bio underrated to je čudo. Zaslužio je puno više od toga da bude mali Undertaker cijelo vrijeme. Njegov debut, kad ga je Taker zapalio, kad mu je skinuo masku, pa dvije WrestleManie, sve je povezano sa Takerom i to je problem. Kao što nam je i priča 2010 govorila. Kane je predugo bio u Takerovoj sjeni. Da li je to naplaćeno time što ga je u tom feudu ownao do te mjere da je postao part-timer? Možda, ali prije da nije jer samo pogledajte šta je bilo sa Kaneom kad se vratio sa maskom. Gubio od Cene i Ortona, zaljubljivao se u AJ Lee što je za njegov gimmick totalna glupost, Hell No je bio zanimljiv, ali čemu uparivanje Brothersa ponovo. To po meni Kaneu nije trebalo. Istini na volju priči Taker-DX jeste, ali opet ispada da sve ono sa komom, titulom i Bearerom 2010 gubi na smislu.
Ja sam htio da završi Kane Takerov streak. Tako je i trebalo biti po mom mišljenju...
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Kane

Post Postao/la DVW »

Da ga je završio on, HHH ili HBK bilo bi dobro. Priči je zbog onog na Bragging Rightsu odgovarao i Wade Barrett, njega bi to tek lansiralo u zvijezde i više niko. Pogotovo ne Brock Lesnar. Jel on ijedan dio svoje karijere osim 2002-2004 bio full-time competitor? Nego Kaneov zanimljiv feud koji sam zaboravio navesti je prvi onaj kad su Wyatti tek došli, ali džaba kad je bio potrčko Authorityu kasnije. Tad je izgledao ubjedljivo najgore.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17360
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Kane

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Da ga je završio on, HHH ili HBK bilo bi dobro. Priči je zbog onog na Bragging Rightsu odgovarao i Wade Barrett, njega bi to tek lansiralo u zvijezde i više niko. Pogotovo ne Brock Lesnar. Jel on ijedan dio svoje karijere osim 2002-2004 bio full-time competitor? Nego Kaneov zanimljiv feud koji sam zaboravio navesti je prvi onaj kad su Wyatti tek došli, ali džaba kad je bio potrčko Authorityu kasnije. Tad je izgledao ubjedljivo najgore.
Kakav bi samo heat dobio Barett da ga je dobio... Kao i cheer onaj koji bi Wadea dobio.
Ma ajde što su srušili streak to im mogu oprostiti, ali ne ide mi u glavu što mu daju drugi poraz i to od Reignsa koji nije postao heel a imao je savršenu podlogu. Bolje da je taj drugi loss bio od McMahona i da se Undertaker umirovio tad, a onda storyline između Vincea i Shanea su mogli da naprave.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17360
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Kane

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Da ga je završio on, HHH ili HBK bilo bi dobro. Priči je zbog onog na Bragging Rightsu odgovarao i Wade Barrett, njega bi to tek lansiralo u zvijezde i više niko. Pogotovo ne Brock Lesnar. Jel on ijedan dio svoje karijere osim 2002-2004 bio full-time competitor? Nego Kaneov zanimljiv feud koji sam zaboravio navesti je prvi onaj kad su Wyatti tek došli, ali džaba kad je bio potrčko Authorityu kasnije. Tad je izgledao ubjedljivo najgore.
Lesnar je bio full time 2002-2004 i 2014-2015.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24461
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Kane

Post Postao/la Maki »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
DVW je napisao/la:QR_BBPOST Da ga je završio on, HHH ili HBK bilo bi dobro. Priči je zbog onog na Bragging Rightsu odgovarao i Wade Barrett, njega bi to tek lansiralo u zvijezde i više niko. Pogotovo ne Brock Lesnar. Jel on ijedan dio svoje karijere osim 2002-2004 bio full-time competitor? Nego Kaneov zanimljiv feud koji sam zaboravio navesti je prvi onaj kad su Wyatti tek došli, ali džaba kad je bio potrčko Authorityu kasnije. Tad je izgledao ubjedljivo najgore.
Kakav bi samo heat dobio Barett da ga je dobio... Kao i cheer onaj koji bi Wadea dobio.
Ma ajde što su srušili streak to im mogu oprostiti, ali ne ide mi u glavu što mu daju drugi poraz i to od Reignsa koji nije postao heel a imao je savršenu podlogu. Bolje da je taj drugi loss bio od McMahona i da se Undertaker umirovio tad, a onda storyline između Vincea i Shanea su mogli da naprave.
Pa taj drugi poraz bi bio opravdan da se Taker stvarno penzionisao tad.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Kane

Post Postao/la DVW »

Čak bi se tolerisalo da sad završi karijeru nakon Boneyarda. Bilo bi ajd ok da kažemo. Ako se bude borio još tek tad je to iživivljavanje i nad njim samim i nad fanovima.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24461
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Kane

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Čak bi se tolerisalo da sad završi karijeru nakon Boneyarda. Bilo bi ajd ok da kažemo. Ako se bude borio još tek tad je to iživivljavanje i nad njim samim i nad fanovima.
Kad neko završi karijeru, obično to napravi porazom. A pošto je Taker ipak kečer starog kova, siguran sam da će to ispoštovati.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17360
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Kane

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
DVW je napisao/la:QR_BBPOST Čak bi se tolerisalo da sad završi karijeru nakon Boneyarda. Bilo bi ajd ok da kažemo. Ako se bude borio još tek tad je to iživivljavanje i nad njim samim i nad fanovima.
Kad neko završi karijeru, obično to napravi porazom. A pošto je Taker ipak kečer starog kova, siguran sam da će to ispoštovati.
Al treba pazit kako završiti karijeru.
Vidio si prošle godine, Angle izgubio od Corbina. Angle je old School kao i Taker pa mu to nije problem bio i to je OK.
Jedino je problem što je meč zadnji Angleov dobio Corbin koji je čisto sranje.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Kane

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST A pošto je Taker ipak kečer starog kova, siguran sam da će to ispoštovati.
Pa na neku ruku i je, uvjeren sam da je on (barem tada) mislia da mu je meč protiv Reignsa zadnji.
slika
Odgovori