Brock Lesnar

the Beast

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la Sherpa »

Skupili su para od tv prava, pošto su nedugo nakon lanisranja potpusali novi ugovor. Da nisu, propali bi kada je došla korona pošto nemaju gate prihode.

S tim novcima se drže u plusu.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la Maki »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST AEW kao AEW ne bi me cudilo da ne mogu, a sumnjam da bi ga Khan placa iz dzepa.
A tko financira AEW? Ma da je Lesnar neki draw i dobar hrvač, već bi on davno bio potpisan od strane AEW.
Brock Lesnar bi apsolutno bio catch za AEW.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10312
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la Markovic619 »

Istekao mu ugovor
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3012
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
4
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la lemonzoo »

Čemu taj tweet na hebrejskom? Prelazi u Lucha Libre ili?
Uvijek u pravu.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sad nek se ne pojavljuje u hrvanju do neizbježnog HOF inductiona.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la Sherpa »

mislite li da on opravdava 12 milijuna godišnje koliko je naodno njegova plaća dok je bio pod ugovorom (cena 8,5, roman 5)

i mislite li da će ga vratiti jednom kada se publika vrati.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la HunterDX »

Mislim da nikako ne opravdava, istina da je podigao Rollinsa i Drewa, ali su tako nešto mogli uraditi i sa drugim wrestlerima. Lik je retko tu, a zauzima previše prostora, previše para za tako malo vremena.
Ubedjen sam da će ga vratiti.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la TheViper »

Ne zaslužuje 12m, ne zato što je part-timer, već zato što je retko kada motivisan da radi.

Ne bi me čudilo da se vrati na RR.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la Dynamite 7 »

Meni je Brock drag volim gledati njegove borbe, ali za ono koliko daje nije zaslužio toliku platu. Vjerujem da će se vratiti možda već na Royal Rumble.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la Maki »

Daleko od toga da zaslužuje. Po meni on nikako nije fer ni prema kolegama ni prema kompaniji. Jedna je stvar biti nemotivisan kao npr. Nakamura. Nakamura će otići i odraditi zaboravan meč ali će to ipak biti meč. Lesnar kad je nemotivisan, a to je u 80% slučajeva, on svede svoje mečeve na 5-6 minuta finisher spama.
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7569
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la Master of darkness »

Brock je jedan podcenjen lik da budemo iskreni. Kad pogledas komentare na njega, stvarno stvoris utisak da je lik loš. Veliki problem sa njim je sto je lenj, sto je vec spomenuto. Kad bi sve meceve radio sa motivacijom za rad, pogotovo sa danasnjim rosterom koji je bolji neko ikad, gde bi mu kraja bilo...
You leave when you think it's time
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la Maki »

NeleSine215 je napisao/la:QR_BBPOST Brock je jedan podcenjen lik da budemo iskreni. Kad pogledas komentare na njega, stvarno stvoris utisak da je lik loš. Veliki problem sa njim je sto je lenj, sto je vec spomenuto. Kad bi sve meceve radio sa motivacijom za rad, pogotovo sa danasnjim rosterom koji je bolji neko ikad, gde bi mu kraja bilo...
Ljenost i jeste veliki problem kod njega. To je neprofesionalno. Pogotovo ako ti kompanija već daje tolike pusheve. Lesnar koji je od 2017. do 2020. bio world champion sigurno nekih 70% vremena stvarno mora pokazati neku dozu zahvalnosti i odraditi kako treba a ne svoditi svoje "mečeve" na 3-minutne finisher spamove. Gore sam napisao da likovi koji isto tako imaju reputaciju da su nemotivisani tipa Nakamura ipak odrade meč da na nešto liči.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la HunterDX »

Najveći problem je ta titula koja je bila kod njega, bolje bi sve izgledalo da je nije imao toliko.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la Wulf7X »

NeleSine215 je napisao/la:QR_BBPOST Brock je jedan podcenjen lik da budemo iskreni.
Mislim da je prava reč precenjen..ljudi koji uživaju u njegovim mečevima i opšte pojavi se zaista divim, ponekad me bude sramota dok gledam njegove mečeve i nastupe :roll:
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Lesnar koji je od 2017. do 2020. bio world champion sigurno nekih 70% vremena stvarno mora pokazati neku dozu zahvalnosti i odraditi kako treba
Mislim da Lesnaru to što je šampion skoro pa ništa ne znači samo je morao da vucara titulu sa sobom. Iz nekog razloga on smatra da je zvezda pa misli da on čini uslugu kompaniji što radi kod njih :lol:
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la Dynamite 7 »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST
NeleSine215 je napisao/la:QR_BBPOST Brock je jedan podcenjen lik da budemo iskreni.
Mislim da je prava reč precenjen..ljudi koji uživaju u njegovim mečevima i opšte pojavi se zaista divim, ponekad me bude sramota dok gledam njegove mečeve i nastupe :roll:
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Lesnar koji je od 2017. do 2020. bio world champion sigurno nekih 70% vremena stvarno mora pokazati neku dozu zahvalnosti i odraditi kako treba
Mislim da Lesnaru to što je šampion skoro pa ništa ne znači samo je morao da vucara titulu sa sobom. Iz nekog razloga on smatra da je zvezda pa misli da on čini uslugu kompaniji što radi kod njih :lol:
Ja uživam u njegovim mečevima, slažem se da je lijen ali meni je zanimljivo da ga gledam.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Odgovori