Undertaker

The Phenom

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la Wulf7X »

Ne znam zašto nema tema za ovog čoveka ali evo.. The Phenom - Undertaker. Čovek koji je obeležio eru, po mnogima možda i najveći ikada u WWE i pro wrestling svetu uopšte. Iako jedan od mojih omiljenih mislim da je trebalo da ode nakon WM 28 ili čak neporažen nakon WM 30. Šta vi mislite dokle će Taker gurati, kako vam se čini ideja za title run a što je sve izvesnije da će se desiti na RR ili čak WM??
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la crocop97 »

Trebalo ga je penzionirati kad mu je Bork srušio streak, ovo nadalje sve je bilo smijurija
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la Cenation Leader »

Apsolutno se slažem sa gornjim postovima, pravo vrijeme za penziju je bilo nakon HIAC-a sa Tripsom kao kraj ere ili jednostavno nakon srušenog streaka, nakon toga jednostavno imaš osjećaj da je on tu nasilu i da nema nikakve svrhe više, zadnjih godina kad ga gledaš u ringu vidiš da je to nekako mučenje i da čovjek više ne može.

Što se mene tiče ajde neka mu daju titulu za kraj karijere jer vrijeme je stvarno.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57158
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la Sherpa »

Znam da će ovo biti nepopularno mišljenje, ali streak je trebalo srušiti.

U trenu kada se to dogodilo Lesnar je bio najbolji odgovor, a kako je Taker stalno razmišljao o penziji, nisu znali tko i kakav će roster imati danas.

Nakon što je streak pao, teško mi je vjerovati da ima šanse protiv ikoga (Shane je bio iznimka), samo je Wyatt bio oštećen time što je dva puta morao leći pod njega
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la Cenation Leader »

Pa meni je lično svejedno donekle, ne bi mi smetalo i da se streak nije nikada srušio a i drago mi je što je srušen.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la crocop97 »

Naravno da ga je trebalo srušiti, a onda da Lesnara dobije neki od full time wrestlera, ali Vince bi radije gledao pedesetogodišnjeg Goldberga napucanog steroidima
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57158
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la Sherpa »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST Naravno da ga je trebalo srušiti, a onda da Lesnara dobije neki od full time wrestlera, ali Vince bi radije gledao pedesetogodišnjeg Goldberga napucanog steroidima
al i to moze funkcionirati da sada goldberga dobije neki full time hrvac, no prolly cemo imati 50-50 booking s lesnarom
slika
Avatar
Anel Undertaker
Rank 1
Rank 1
Postovi: 9
Pridružen/a: 26 stu 2016, 11:39
7
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la Anel Undertaker »

Undertaker je legenda Wwe. Streak je trebao trajati do kraja karijere, barem do 30-0 je trebalo trajati :D
Ja bi volio da on što duže bude u Wwe, zato što je legenda tamo i po mom mišljenju je najbolji kečer ikad :D
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la Cenation Leader »

Eh sad bili Taker ostao živ do 30 pitanje je :mrgreen:
slika
Avatar
Anel Undertaker
Rank 1
Rank 1
Postovi: 9
Pridružen/a: 26 stu 2016, 11:39
7
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la Anel Undertaker »

Ma daju mu neke slabiće hahahahah :D Dobro, pretjero sam ali 25-0 bi bilo dobro.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la Wulf7X »

Smatram da streak nije trebalo sružiti, pogotovo ne nebitni part timer, bilo mi je ok da je to i HBK i HHH, ili neko novi koga treba pogurati. Svakako da ovo nije imalo svrhu i poentu, pogotovo ako uzmemo u obzir da su žrtvovali nešto što je građeno 20 godina :roll: :roll:
lux002
Rank 2
Rank 2
Postovi: 17
Pridružen/a: 26 stu 2016, 15:59
7
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la lux002 »

Mislim da ce postati jos jednom WWE World sampion, mozda vec na Royal Rumble. Sto se tice WM streak, nije trebao biti nikada oboren. Ta ideja mi se cini jos glupljom od kada je Lesnar, koji je srusio streak, izgubio mec za 1:26 od covjeka koji 12 godina nije bio u ringu. Stvarno je besmisleno.
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la Cenation Leader »

Pa sada jeste besmisleno kad se ovo desilo Lesnaru ali prije ovog meča imalo je smisla itekako.
slika
lux002
Rank 2
Rank 2
Postovi: 17
Pridružen/a: 26 stu 2016, 15:59
7
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la lux002 »

Cak sam cuo da je Wade Barret trebao srusiti streak. Trebao je zapoceti rivalstvo sa Takerom i srusiti streak na WM 27, ali je ideja promijenjena zbog Takerovog odsustva.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57158
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Undertaker

Post Postao/la Sherpa »

I dok dio mene misli kako bi bilo fora vidjeti Takera još jednom s titulom, veći dio mene se protivi tome. Ako želi do titule mora preko nekoga tko je tu svakodnevno. Za njegovo osvajanje naslova trebala bi priča, i da je tu barem mjesec dana, ako ništa samo da baca promoe. Ovako, da se samo pojavi i da odmah osvoji titulu, bilo bi pomalo blesavo.
slika
Odgovori