Zajedničko gledanje u subotu u 20 sati NWA The Great American Bash 1989 - Stream na Twitchu, chat na Discordu.

Da li će iko moći da zamjeni John Cenu?

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Fallen
Rank 5
Rank 5
Status: Offline

PostPostao/la Fallen » 04 svi 2020, 15:05

Pazi Punk je meni omiljeni. I ni meni se nije dopadalo što je Cena bio toliko forsiran dok je Punk bio prvak. Ali gledam realno. Cena je bio izabran da bude lice kompanije i tu nije imao šta ko da se ljuti.

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca
Status: Online

PostPostao/la Maki » 04 svi 2020, 15:14

Fallen je napisao/la:Source of the post Pazi Punk je meni omiljeni. I ni meni se nije dopadalo što je Cena bio toliko forsiran dok je Punk bio prvak. Ali gledam realno. Cena je bio izabran da bude lice kompanije i tu nije imao šta ko da se ljuti.

Ali zašto bi se neko morao sa tim pomiriti kad je bilo očito da je popularniji od izabranog lica kompanije?

Wulf7X
Rank 11
Rank 11
Kontakt:

PostPostao/la Wulf7X » 04 svi 2020, 15:29

Zato što si godinama bio džober i nisi toliko velika zverka da bi imao pravo da kažeš jednu reč pogotovo kad dobijaš najveći push karijere :) Onog trenutka kad je pao u drugi plan onda više nije ćutao i otišao iz kompanije :D
slika

HunterDX
Rank 11
Rank 11

PostPostao/la HunterDX » 04 svi 2020, 15:32

Wulf7X je napisao/la:Source of the post Zato što si godinama bio džober i nisi toliko velika zverka da bi imao pravo da kažeš jednu reč pogotovo kad dobijaš najveći push karijere :) Onog trenutka kad je pao u drugi plan onda više nije ćutao i otišao iz kompanije :D

Ti se to poistovećuješ sa Vinceom? :D
slika

Natrag na “WWE”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.