Zajedničko gledanje u subotu u 20 sati NWA The Great American Bash 1989 - Stream na Twitchu, chat na Discordu.

Da li će iko moći da zamjeni John Cenu?

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
DVW
Rank 9
Rank 9
O meni: Loyal follower of WWE from past and present, but now also a little bit of AAA :)

Huge fan of BRM (Becky, Randy, Miz) <3
Status: Offline

PostPostao/la DVW » 09 tra 2020, 16:17

Osim Cene. Zato mu i zamjene nema. Potreban je jedan takav, a ne može ga više biti.

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

PostPostao/la Maki » 09 tra 2020, 16:19

Ne bi ga pustio kad bi on to uradio sam od sebe, proračunato i isplanirano. Ovaj ga nije otpustio baš kako bi napravio senzaciju sa Cenom i cijelom tom pričom na MITB 2011.

To je kayfabe priča. Ali zapravo je taj pipebomb bio worked shoot i naravno da nije bilo šanse da CM Punk ode sa WWE titulom iz kompanije. Vinceu se to zamalo dogodilo 97. sa Hitmanom. I rezultat je bio Montreal Screwjob.

Ne voli Vince da mu se prkosi kao nijedan šef.

Osim što je više puta rekao da voli. "Grabbing the brass ring" to zove. Naravno, to je samo izgovor. Ako mu krene prkositi Cena, Cena će dobiti što želI. Ali ako mu krene prkositi Shelton Benjamin, druga je priča.

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

PostPostao/la Maki » 09 tra 2020, 16:19

DVW je napisao/la:Source of the post Osim Cene. Zato mu i zamjene nema. Potreban je jedan takav, a ne može ga više biti.

Nije Cena bio tako dobar. Ja bih rekao da je njegov uticaj na kompaniju bio više negativan nego pozitivan.

HunterDX
Rank 11
Rank 11

PostPostao/la HunterDX » 09 tra 2020, 16:23

Publika će uvek biti željna novih lica, može wrestler da bude mega popularan, čim napravi niz pobeda, publika će navijati protiv njega.
slika

DVW
Rank 9
Rank 9
O meni: Loyal follower of WWE from past and present, but now also a little bit of AAA :)

PostPostao/la DVW » 09 tra 2020, 16:24

Maki je napisao/la:Source of the post
Ne bi ga pustio kad bi on to uradio sam od sebe, proračunato i isplanirano. Ovaj ga nije otpustio baš kako bi napravio senzaciju sa Cenom i cijelom tom pričom na MITB 2011.

To je kayfabe priča. Ali zapravo je taj pipebomb bio worked shoot i naravno da nije bilo šanse da CM Punk ode sa WWE titulom iz kompanije. Vinceu se to zamalo dogodilo 97. sa Hitmanom. I rezultat je bio Montreal Screwjob.

Ne voli Vince da mu se prkosi kao nijedan šef.

Osim što je više puta rekao da voli. "Grabbing the brass ring" to zove. Naravno, to je samo izgovor. Ako mu krene prkositi Cena, Cena će dobiti što želI. Ali ako mu krene prkositi Shelton Benjamin, druga je priča.

Kasnije je bio work, sam shoot sumnjam. Više mi djeluje da je poput Bryana i Becky tako se popularizovao pa je Vince smislio tu priču oko MITB-a i dvije titule samo da bi Punk dospio do ME-a zbog reakcije fanova i što će mu donjeti lovu. Razilazili su se kasnije jer McMahon ne zaboravlja šta je čuo na onom Rawu.

Maki je napisao/la:
DVW je napisao/la:Source of the post Osim Cene. Zato mu i zamjene nema. Potreban je jedan takav, a ne može ga više biti.

Nije Cena bio tako dobar. Ja bih rekao da je njegov uticaj na kompaniju bio više negativan nego pozitivan.

Explain.
Zadnja izmjena: DVW, dana/u 09 tra 2020, 16:27, ukupno mijenjano 1 put.

Wulf7X
Rank 11
Rank 11
Kontakt:

PostPostao/la Wulf7X » 09 tra 2020, 16:27

DVW je napisao/la:Source of the post Osim Cene.

Zavisi kako gledaš, Cenu su počeli da mrze već u startu njegovog super John gimmicka setimo se onog ECW eventa, Cena je to znao VInce je to znao i onda su hteli baš da idu sa njim jer izaziva pažnju jer Cena je harizmatičan dobar na mikrofonu mišićav i deca ga vole. E problem je što to je prošlo jedno pokušali su sa Romanom i ne ide...ne možeš na silu da guraš wrestlera jer to neće uspeti. 16 title reignova u periodu od 10 godina se nadam da više nikad nećemo videti jer bezlični storylineovi title reignovi i PPV eventi nam ne trebaju u budućnosti :)
slika

DVW
Rank 9
Rank 9

PostPostao/la DVW » 09 tra 2020, 16:29

Cenini reigni su svaki bili vrlo kvalitetan. Baš si mi dao ideju da svaki detaljno analiziram, sad mi se ne da kucati pa ću kasnije :D

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

PostPostao/la Sherpa » 09 tra 2020, 16:29

Nisam čitao kompletnu raspravu. Ali kazat ću ovo - nakon što cena ode ostat će rupa. Što se već vidi. Gledanost bez njega pada (ok, to nije nov trend), a on je jedan od malobrojnih čija najava digne rejtinge. Tranziciju nisu napravili, nitko nije pošteno preuzeo negovo mjesto dok je bio full timer

Najbolji primjer tranzicije je tanahashi okada. Perfektno odrađeno.
slika

DVW
Rank 9
Rank 9

PostPostao/la DVW » 09 tra 2020, 16:31

Sherpa je napisao/la:Source of the post Nisam čitao kompletnu raspravu. Ali kazat ću ovo - nakon što cena ode ostat će rupa. Što se već vidi. Gledanost bez njega pada (ok, to nije nov trend), a on je jedan od malobrojnih čija najava digne rejtinge. Tranziciju nisu napravili, nitko nije pošteno preuzeo negovo mjesto dok je bio full timer

Najbolji primjer tranzicije je tanahashi okada. Perfektno odrađeno.

Otprilike sam i išao s tim što si rekao...

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

PostPostao/la Maki » 09 tra 2020, 16:36

Super Cena je gušio program. Od 2005-2011. uvijek je bilo ili titulu na Cenu ili Cenu u priču za titulu. Niko se nije mogao probiti jer bi uvijek došao do Super Cene i tu stao. Umaga? Super Cena. Nexus? Super Cena. Sandow? Super Cena. Wyatt? Super Cena. Rusev? Super Cena. Da, ide to malo dalje od 2011, ali od 2011. je Cena počeo lijegati za Punka, Bryana i ostale. Koliko je WWE zvijezda izgradio u Super Cena periodu? Veoma, veoma malo. Kad malo bolje razmislim, Edgea. I to je to. A nisu ni mogli jer je uvijek moralo da se sve vrti oko Cene. Nisi mogao imati title program da tu Cena nije bio uključen. Ljudi zaboravljaju da je i Cena imao tonu loših promoa i da je ubijao sa tim svojim babyface likom. To je prolazilo u 80-im sa Hoganom, ali već početkom 90-ih ih Hulkster je morao nešto mijenjati da bi ostao relevantan. Zašto je WWE pomislio da sa tim likom može uspjeti 20 godina kasnije? Ja to već ne znam, ali nisu uspjeli. Da, danas je Cena zvijezda, ali nakon 6 godina konstantnog megapusha svako bi bio smatran zvijezdom, pa makar to i ne zaslužio. Tome možemo dodati da WWE nikome nije posvetio toliko pažnje od Cenine tranzicije u part-time, čak ni Romanu, pa onda Cena izgleda još važniji.

Wulf7X
Rank 11
Rank 11
Kontakt:

PostPostao/la Wulf7X » 09 tra 2020, 16:51

do i hear some boos :D

slika
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

PostPostao/la Sherpa » 09 tra 2020, 16:53

Al važno je i kada

Cena je dobio rocka na wm

Roman cenu nije.
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

PostPostao/la Maki » 09 tra 2020, 16:55

A niti jedan od ta 3 meča nije ispao kako je trebao ispasti.

DVW
Rank 9
Rank 9

PostPostao/la DVW » 09 tra 2020, 17:15

Maki je napisao/la:Source of the post Super Cena je gušio program. Od 2005-2011. uvijek je bilo ili titulu na Cenu ili Cenu u priču za titulu. Niko se nije mogao probiti jer bi uvijek došao do Super Cene i tu stao. Umaga? Super Cena. Nexus? Super Cena. Sandow? Super Cena. Wyatt? Super Cena. Rusev? Super Cena. Da, ide to malo dalje od 2011, ali od 2011. je Cena počeo lijegati za Punka, Bryana i ostale. Koliko je WWE zvijezda izgradio u Super Cena periodu? Veoma, veoma malo. Kad malo bolje razmislim, Edgea. I to je to. A nisu ni mogli jer je uvijek moralo da se sve vrti oko Cene. Nisi mogao imati title program da tu Cena nije bio uključen. Ljudi zaboravljaju da je i Cena imao tonu loših promoa i da je ubijao sa tim svojim babyface likom. To je prolazilo u 80-im sa Hoganom, ali već početkom 90-ih ih Hulkster je morao nešto mijenjati da bi ostao relevantan. Zašto je WWE pomislio da sa tim likom može uspjeti 20 godina kasnije? Ja to već ne znam, ali nisu uspjeli. Da, danas je Cena zvijezda, ali nakon 6 godina konstantnog megapusha svako bi bio smatran zvijezdom, pa makar to i ne zaslužio. Tome možemo dodati da WWE nikome nije posvetio toliko pažnje od Cenine tranzicije u part-time, čak ni Romanu, pa onda Cena izgleda još važniji.

Nije baš da nije bilo izgrađenih u periodu 2005-2011. Kad je Orton izgrađen nego tad? Kad je Batista izgrađen kao tad? Edgea si sam spomenuo. To nije da su ti ljudi malo prodrli nego pravo, nekoliko puta šampioni, osvajači Royal Rumblea, Takerovi WrestleMania opponenti koji su bili na korak od pobjede nad njim. Cena se najviše probio, face of the company i lice sa naslovnice jbg, ali neko i taj teret mora da nosi. Nekoga i jesu morali izgraditi do ove mjere kako su i Cenu. Neko je morao nositi nasljedstvo prošle generacije. Nekoga po kome je WWE poznat. Novi da kažemo Dwayne ili Austin. Ali ko će biti novi Cena? Ko će u ovoj generaciji biti ta zvijezda? Svi su se oni malo probili, Roman, Seth, AJ Styles, niko toliko da bude Cena. Oni su kao ovi prethodno nabrojani Orton, Batista i Edge. Niko nije bio Rock ili SCSA od njih sem Cene. Novog Cene nema i ja tu vidim problematiku.

TheViper
Rank 11
Rank 11

PostPostao/la TheViper » 09 tra 2020, 17:18

Orton je bio top heel zato imao uspehe, dok je Batista uglavnom bio na SD i Cena mu nije smetao.

Od Ceninog megapusha jedino Styles profitirao, kad ga clean dobio na SSlam 2016 zacimentirao se kao top llice na SD.
Zadnja izmjena: TheViper, dana/u 09 tra 2020, 17:18, ukupno mijenjano 1 put.
slika

Natrag na “WWE”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.