#ostanidoma

Anketa za zajedničko gledanje wrestling showova

Žene u WWE-u

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Maki
Rank 11
Rank 11
Status: Online

Žene u WWE-u

PostPostao/la Maki » 05 ožu 2020, 21:42

HBK je napisao/la:Source of the post
Sherpa je napisao/la:Source of the post
HBK je napisao/la:Pričam o glupavom feminističkom bookingu.

Jedan primjer molim.

Žene imali ME na Maniji, imaju svoj RR meč, svoj HIAC meč, svoj EC meč. Becky u tag team meču sa Cenom dominirala.

Ja mrzim feminizam, ali te stvari nemaju veze sa njim. To je jednostavno jednakost polova. Nešto za šta se feminizam samo deklarativno zalaže.

HBK
Rank 10
Rank 10
Status: Offline

Žene u WWE-u

PostPostao/la HBK » 05 ožu 2020, 21:43

Rio146 je napisao/la:Source of the post
HBK je napisao/la:Source of the post O daaaaaa :clap:

Al kakve veze ima ovo s hrvanjem?

Nema ni Fandango, pa njih baš i niste kritikovali. :D

HBK
Rank 10
Rank 10

Žene u WWE-u

PostPostao/la HBK » 05 ožu 2020, 21:47

Maki je napisao/la:Source of the post

Jedan primjer molim.

Žene imali ME na Maniji, imaju svoj RR meč, svoj HIAC meč, svoj EC meč. Becky u tag team meču sa Cenom dominirala.

Ja mrzim feminizam, ali te stvari nemaju veze sa njim. To je jednostavno jednakost polova. Nešto za šta se feminizam samo deklarativno zalaže.

A zašto ne može da bude jednakosti, a da žene ipak budu predstavljene nežno, a ne kao muškarače, a takva je svaka treća danas u kompaniji.

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

Žene u WWE-u

PostPostao/la Sherpa » 05 ožu 2020, 21:53

Jedan primjer molim.

A to je feminizam kako? Pravi feminizam bi tražio jednakost, to znači da nema podjele po spolu, nego da bi ec mečevi imali učesnike neobisno o spolu. Osim toga, ništa od toga nije booking. Osim toga, princip je isti ko i zadnjih desetke godina kada su žene imale zasebne mečeve.

Još čekam feminiatički booking primjer koji te toliko smeta. Pošto ovo navedeno nije.
slika

Maki
Rank 11
Rank 11

Žene u WWE-u

PostPostao/la Maki » 05 ožu 2020, 22:05

Isto tako, ja bih rekao da WWE još uvijek ima tonu uticaja iz Divas Ere. Ipak to vode isti ljudi. Od 2016. do 2018. Alexa Bliss, koja je imala klasični Diva karakter i koja se probijala uglavnom na izgled, je bila šampion skoro konstantno. I Carmella, još jedna Diva, je dobila veliko postignuće jer je bila prva Ms. MitB i još je kasnije imala i title reign. Onda tu imamo Lanu koja je uvijek predstavljana kao CENZURA, Belle koje su morale maineventati jedini ženski PPV u istoriji, pa eto i Liv Morgan koja se vratila i odmah ubačena u lezbijsku priču sa pomenutom Lanom i naravno sav njen appeal se bazira na izgledu. A talentovane žene ne mogu dobiti priliku.

HBK
Rank 10
Rank 10

Žene u WWE-u

PostPostao/la HBK » 05 ožu 2020, 22:07

Već napisah gore. Žene danas u ringu su sve više kao muškarci, a ne kao žene. Ima izuzetaka, ali njih (poput Kairi recimo) ne guraju ka vrhu. Zanimljivo!

Maki
Rank 11
Rank 11

Žene u WWE-u

PostPostao/la Maki » 05 ožu 2020, 22:08

HBK je napisao/la:Source of the post Već napisah gore. Žene danas u ringu su sve više kao muškarci, a ne kao žene. Ima izuzetaka, ali njih (poput Kairi recimo) ne guraju ka vrhu. Zanimljivo!

Kairi ne guraju jer je Japanka, a Vinceov ideal je zgodna bijela plavuša.

Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13

Žene u WWE-u

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 05 ožu 2020, 22:10

HBK je napisao/la:Source of the post Već napisah gore. Žene danas u ringu su sve više kao muškarci, a ne kao žene. Ima izuzetaka, ali njih (poput Kairi recimo) ne guraju ka vrhu. Zanimljivo!

Pa ako ti je Kairi primjer imaš jednostavno rješenje, gledaš joshi promocije :D
slika

HBK
Rank 10
Rank 10

Žene u WWE-u

PostPostao/la HBK » 05 ožu 2020, 22:13

Eumaus The Swineherd je napisao/la:Source of the post

Možda i hoću. Imaš preooruku?

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Žene u WWE-u

PostPostao/la Sherpa » 05 ožu 2020, 22:18

Ne, danas žene izgledaju kao žene. pošto je svega mali broj ženske populacije taj koji spada u 'žene koje mogu i žele hodati polugole i pri tome izgledati kao s naslovnice'. Realnost je da ih ima van takvih proporcija. Niskih, visokih, debljih, mršavih, s manjkom samopouzdanja, s ovim s onim. Tako da sve takve su malo kada imale nekoga tko ih zastupa u svijetu pro wrestlinga.

Dovraga, i kod muškaraca je to prisutno kada se pojedini bune što je marko stunt wrestler.
slika

Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13

Žene u WWE-u

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 05 ožu 2020, 22:19

Eumaus The Swineherd je napisao/la:Source of the post

Možda i hoću. Imaš preooruku?

STARDOM i TJPW
slika

Maki
Rank 11
Rank 11

Žene u WWE-u

PostPostao/la Maki » 05 ožu 2020, 22:26

Sherpa je napisao/la:Source of the post Ne, danas žene izgledaju kao žene. pošto je svega mali broj ženske populacije taj koji spada u 'žene koje mogu i žele hodati polugole i pri tome izgledati kao s naslovnice'. Realnost je da ih ima van takvih proporcija. Niskih, visokih, debljih, mršavih, s manjkom samopouzdanja, s ovim s onim. Tako da sve takve su malo kada imale nekoga tko ih zastupa u svijetu pro wrestlinga.

Dovraga, i kod muškaraca je to prisutno kada se pojedini bune što je marko stunt wrestler.

A opet da budem iskren, sem Nie Jax i Shayne, sve WWE žene su konvencionalno vrlo atraktivne. Tako da opet žene koje ne spadaju u tu kategoriju nemaju predstavnicu.

HunterDX
Član mjeseca
Član mjeseca

Žene u WWE-u

PostPostao/la HunterDX » 05 ožu 2020, 22:46

Meni čak i smeta broj tih barbika, dodatno bih ga smanjio, možda se kod muškaraca preteruje sa pushanjem nabildovanih steroidaca koji se jedva kreću po ringu.

Pa dobro, ta jednakost izmedju muškaraca i jakih žena se mora malo prikazati, u realnosti postoje žene koje bi prebila svakog od nas, zašto u wrestlingu ne bi videli tako nešto povremeno, pogotovo jer se sve može iscenirati. U svetu kome Undertaker umire i oživljava već 30 god, svašta mora da bude moguće.
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Žene u WWE-u

PostPostao/la Sherpa » 05 ožu 2020, 23:02

@
Maki
točno, ali je broj malo veći. Ruby riott, nikki cross. Nije puno, ali je početak.

Mislim, wwe prvo gleda izgled pa tek ostalo.a i nia jax je plus size model
slika

Maki
Rank 11
Rank 11

Žene u WWE-u

PostPostao/la Maki » 05 ožu 2020, 23:15

Za Ruby si u pravu, nje se nisam sjetio, no što se tiče Nikki Cross, ona je po meni prilično konvencionalno atraktivna, mada je to donekle ublaženo njenim gimmickom.

Natrag na “WWE”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.