#ostanidoma

Anketa za zajedničko gledanje wrestling showova

Žene u WWE-u

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Markovic619
Rank 8
Rank 8
Status: Offline

Žene u WWE-u

PostPostao/la Markovic619 » 26 vel 2020, 12:13

Eumaus The Swineherd je napisao/la:Source of the post Ako ćemo već sve svodit na jednu osobu zaslužan je čovjek s tri h (neosporivo i unutar i van kayfabea), ako ćemo sagledat malo realnije NXT u cijelosti je najvažnija stvar koja se dogodila ženama u WWE-u.

Ovo sam htio napisati ali zaboravih...
slika

HunterDX
Član mjeseca
Član mjeseca

Žene u WWE-u

PostPostao/la HunterDX » 26 vel 2020, 15:20

Eumaus The Swineherd je napisao/la:Source of the post Ako ćemo već sve svodit na jednu osobu zaslužan je čovjek s tri h (neosporivo i unutar i van kayfabea), ako ćemo sagledat malo realnije NXT u cijelosti je najvažnija stvar koja se dogodila ženama u WWE-u.

Upravo!

Ne podržavam ovo jer mi je Trips omiljeni wrestler, već jer tako jeste, žene u njegovom NXT-u imaju jedan od najboljih tretmana u svetu wrestlinga. Ako izostavimo ME scenu, gde kasnije odlaze, pa čak i kada dobiju push, ne izgledaju ni blizu dobro kao u NXT-u.

Mislim da će on u slučaju preuzimanja WWE kompanije, mnogo podići i ženski wrestling uz muški. Kod njega smo videli najbolju Sashu, najbolju Bayley,Asuku,Moon...kod njega su i postale ono što ustvari sve vreme čekamo na glavnoj sceni.
To vam je kao da ste piscu LOTR-a oduzeli pravo na pisanje knjige, onda dali nekom idiotu da je dovrši.
slika

~MandyRose~
Rank 11
Rank 11
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

Žene u WWE-u

PostPostao/la ~MandyRose~ » 26 vel 2020, 18:58

da nije bilo The Bella Twins sa Total Divas koja je dovukla novu publiku koja je htjela više storylinea za žene, mi ovdje ne bi uopce ni vodili ikakve raprave. Ali pošto su Belle lijepe žene koje se ne srame svog feminiteta, neće dobiti kredit kao što to dobivaju muškobanjaste njihov nezasluženi praise.
slika slika slika

Maridius98
Rank 4
Rank 4

Žene u WWE-u

PostPostao/la Maridius98 » 27 vel 2020, 02:24

~MandyRose~ je napisao/la:Source of the post da nije bilo The Bella Twins sa Total Divas koja je dovukla novu publiku koja je htjela više storylinea za žene, mi ovdje ne bi uopce ni vodili ikakve raprave. Ali pošto su Belle lijepe žene koje se ne srame svog feminiteta, neće dobiti kredit kao što to dobivaju muškobanjaste njihov nezasluženi praise.

Nema to veze s tim kako izgledaju, nego zbog ovakvih stvari.

Brie Mode
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Žene u WWE-u

PostPostao/la Sherpa » 27 vel 2020, 02:59

Htjeli neki priznati ili ne. Belle su popularne. Belle će prilikom ulaska u hof dobiti više medijske pažnje nego svi drugi drugi ove godine. Pogotovo sada kada su trudne.

Dal su najbolje u ringu? Ni blizu.
slika

emirates
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Žene u WWE-u

PostPostao/la emirates » 28 vel 2020, 14:25

Batista je sigurno neizmjerno popularniji od njih i u ringu i van njega.
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Žene u WWE-u

PostPostao/la Sherpa » 28 vel 2020, 14:56

emirates je napisao/la:Batista je sigurno neizmjerno popularniji od njih i u ringu i van njega.

Popularniji. Sigurno

Dal će njegov ulazak dobiti medijsku pozornost? Koliko filmske industrije zbilja briga što on ulazi u wwe kuću slavnih? A koliko će ženskih magazina pričati o snažnim sestrama koje su se nakon karijere odlučile postazi majke (pošto su obje trudne). U ovom potonjem će češće biti spomenut wwe hof nego kod batiste.
slika

Maki
Rank 11
Rank 11

Žene u WWE-u

PostPostao/la Maki » 01 ožu 2020, 17:55

Sherpa je napisao/la:Source of the post Htjeli neki priznati ili ne. Belle su popularne. Belle će prilikom ulaska u hof dobiti više medijske pažnje nego svi drugi drugi ove godine. Pogotovo sada kada su trudne.

Dal su najbolje u ringu? Ni blizu.

Popularne jesu bile i idalje su, ali su isto tako, ne baš sasvim opravdano, postale simbol Divas Ere, jednog od najmračnijih perioda što se tiče žena u WWEu.

HBK
Rank 10
Rank 10

Žene u WWE-u

PostPostao/la HBK » 04 ožu 2020, 13:55

Maki je napisao/la:Source of the post
Popularne jesu bile i idalje su, ali su isto tako, ne baš sasvim opravdano, postale simbol Divas Ere, jednog od najmračnijih perioda što se tiče žena u WWEu.
Kako to misliš najmračnije?! Divas je bila zlatna era ženskog wrestlinga. Era kad su žene u ringu bile žene, a ne muškarci.

Rio146
Rank 11
Rank 11

Žene u WWE-u

PostPostao/la Rio146 » 04 ožu 2020, 14:04

HBK je napisao/la:Source of the post
Maki je napisao/la:Source of the post
Kako to misliš najmračnije?! Divas je bila zlatna era ženskog wrestlinga. Era kad su žene u ringu bile žene, a ne muškarci.

Jesi ti ozbiljan?
slika

Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13

Žene u WWE-u

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 04 ožu 2020, 14:18

Rio146 je napisao/la:Source of the post Jesi ti ozbiljan?

Pusti ga, samo lovi reakciju :lol:
slika

HunterDX
Član mjeseca
Član mjeseca

Žene u WWE-u

PostPostao/la HunterDX » 04 ožu 2020, 15:02

Ako ćemo divas eru da računamo, onda bi svaka budala mogla da se bavi wrestlingom.
slika

~MandyRose~
Rank 11
Rank 11
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

Žene u WWE-u

PostPostao/la ~MandyRose~ » 04 ožu 2020, 15:13

Shayna Beszler i Rhea Ripley su smrt ženskog pro wrestlinga. I ne, nema to veze što nisu hot poput Mandy, Alexe, Liv, Lane, itd., Chyna, Beth Phoenix, ODB i Awesome Kong su primjer dobrog dominatnog ženskog pro wrestlera, koji ima odličan karakter i ono najbitnije, KARIZMU, zbog kojih ljudi su željeli gledati njihove mečeve u ringu. Ove dvije nemaju karizmu, izgledaju cringe i ubit ce diviziju kada ih se ugura na main roster.
slika slika slika

HunterDX
Član mjeseca
Član mjeseca

Žene u WWE-u

PostPostao/la HunterDX » 04 ožu 2020, 15:19

~MandyRose~ je napisao/la:Source of the post Shayna Beszler i Rhea Ripley su smrt ženskog pro wrestlinga. I ne, nema to veze što nisu hot poput Mandy, Alexe, Liv, Lane, itd., Chyna, Beth Phoenix, ODB i Awesome Kong su primjer dobrog dominatnog ženskog pro wrestlera, koji ima odličan karakter i ono najbitnije, KARIZMU, zbog kojih ljudi su željeli gledati njihove mečeve u ringu. Ove dvije nemaju karizmu, izgledaju cringe i ubit ce diviziju kada ih se ugura na main roster.

Misliš ME roster će ubiti njih.
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Žene u WWE-u

PostPostao/la Sherpa » 04 ožu 2020, 15:23

Ja se donekle slažem s njim. Njihovi karakteri su takvi da mi se povraća. Da želim gledati mma gledao bih mma
slika

Natrag na “WWE”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.