Zajedničko gledanje u subotu u 20 sati NWA The Great American Bash 1989 - Stream na Twitchu, chat na Discordu.

Žene u WWE-u

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Markovic619
Rank 9
Rank 9
Status: Offline

Žene u WWE-u

PostPostao/la Markovic619 » 14 svi 2020, 13:16

The A-Lister je napisao/la:Source of the post Koja je svrha pushati Mandy prije npr. Ember ili Kairi?

A koja je svrha pushati Lacey prije npr. Kairi, Ember?

The A-Lister
Rank 8
Rank 8
O meni: Nøŧ Ɇvɇɍɏønɇ Łɨꝁɇs Mɇ. Nøŧ Ɇvɇɍɏønɇ MȺŧŧɇɍs.

Žene u WWE-u

PostPostao/la The A-Lister » 14 svi 2020, 13:18

Pa čak su nešto napravili s njom. Kad je početkom 2019. bila na Rawu i hodala po stageu ono bezveze mislio sam da je propala, ali bolja je nego što sam mislio.

Lacey zaslužuje push više od Mandy po meni, već je pushana. To što nisu i Ember i Kairi pushane nije Laceyn problem

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Žene u WWE-u

PostPostao/la Maki » 14 svi 2020, 13:23

Markovic619 je napisao/la:Source of the post
The A-Lister je napisao/la:Source of the post Koja je svrha pushati Mandy prije npr. Ember ili Kairi?

Kad je Ember u pitanju tako-tako, tu su ona i Lacey negde.

The A-Lister
Rank 8
Rank 8

Žene u WWE-u

PostPostao/la The A-Lister » 14 svi 2020, 14:00

Maki je napisao/la:Source of the post
Markovic619 je napisao/la:Source of the post

Kad je Ember u pitanju tako-tako, tu su ona i Lacey negde.

U ringu bolja i od Lacey i Mandy, fali joj gimmick. Ima odličan finisher

Super_Cena
Rank 4
Rank 4

Žene u WWE-u

PostPostao/la Super_Cena » 14 svi 2020, 14:45

Kairi Sane će biti pushana. Sad kad titulu ima Asuka doći će i na nju red. Ovo je godina u kojoj se partnerstva raspadaju.

Slažem se da treba pushati i Ember Moon jednom kad se vrati i ja bi dodao Danu Brooke.

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Žene u WWE-u

PostPostao/la Maki » 14 svi 2020, 14:49

Super_Cena je napisao/la:Source of the post Kairi Sane će biti pushana. Sad kad titulu ima Asuka doći će i na nju red. Ovo je godina u kojoj se partnerstva raspadaju.

Slažem se da treba pushati i Ember Moon jednom kad se vrati i ja bi dodao Danu Brooke.

Ne vidim ja neki push za Kairi u budućnosti. Nisam siguran ni da li bi Asuka uzela pojas da nije bilo to što je bilo, a Asuka je svakako prikazana kao trilion puta bitnija od Kairi.

The A-Lister
Rank 8
Rank 8

Žene u WWE-u

PostPostao/la The A-Lister » 14 svi 2020, 16:41

Super_Cena je napisao/la:Source of the post Kairi Sane će biti pushana. Sad kad titulu ima Asuka doći će i na nju red. Ovo je godina u kojoj se partnerstva raspadaju.

Danu su prerano doveli u WWE. Bolje da se prije dolaska u WWE izgradila u nekoj drugoj kompaniji tipa Impact, onda poslije došla u WWE.

~MandyRose~
Rank 11
Rank 11
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

Žene u WWE-u

PostPostao/la ~MandyRose~ » 14 svi 2020, 19:56

Kairi ne želi produžiti svoj WWE ugovor, tako da nju čeka Dean Ambrose level pokop
slika slika slika

Rio146
Rank 11
Rank 11

Žene u WWE-u

PostPostao/la Rio146 » 14 svi 2020, 20:38

~MandyRose~ je napisao/la:Source of the post

Kairi ne želi produžiti svoj WWE ugovor, tako da nju čeka Dean Ambrose level pokop

Jel se to Hojo vraća u Japan? :D :D :D
Yes Sir!

slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Žene u WWE-u

PostPostao/la Maki » 14 svi 2020, 20:40

Rio146 je napisao/la:Source of the post
~MandyRose~ je napisao/la:Source of the post

Jel se to Hojo vraća u Japan? :D :D :D

Ništa nije potvrđeno. Meltzer je spekulisao kako bi je Stardom htio vratiti (no shit) i da joj ugovor ističe otpilike u ovo doba nekad, ali nikakvih čvrstih dokaza.

Super_Cena
Rank 4
Rank 4

Žene u WWE-u

PostPostao/la Super_Cena » 18 svi 2020, 12:16

Zaključio sam da je Charlotte Flair najbolji ženski wrestler kojeg je WWE imao na svom rosteru. Ostale nemaju to nešto što ona ima. Alexa Bliss jedina ima njemu karizmu, ali ne i vještine u ringu.

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Žene u WWE-u

PostPostao/la Maki » 18 svi 2020, 12:18

Super_Cena je napisao/la:Source of the post Zaključio sam da je Charlotte Flair najbolji ženski wrestler kojeg je WWE imao na svom rosteru. Ostale nemaju to nešto što ona ima. Alexa Bliss jedina ima njemu karizmu, ali ne i vještine u ringu.

Nemaju prezime.

Markovic619
Rank 9
Rank 9

Žene u WWE-u

PostPostao/la Markovic619 » 18 svi 2020, 12:24

Meni Charlotte se ne sviđa jer malo - malo dobije neku titulu da bi samo sustigla oca.

Ali to toliko nije ni bitno, njen in-ring dosta vuče na muški stil, meni je npr. Sasha Banks bolja in-ring od Charlotte ili ja možda samo preferiram više njen stil.

Super_Cena
Rank 4
Rank 4

Žene u WWE-u

PostPostao/la Super_Cena » 18 svi 2020, 13:07

Tri top imena su Charlotte Flair kao kćerka velikog Ric Flaira, Becky Lynch kao neko ko se sam probio na vrh i Ronda Rousey kao najjača koja je došla iz UFC-a, nije šala main eventati WM, ali Charlotte Flair za razliku od ove dvije ima to nešto. Ne znam objasniti. Najprije da su to karizma i bolji ring skills od svih žena iz prošlosti.

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Žene u WWE-u

PostPostao/la HunterDX » 18 svi 2020, 14:12

Ako pričamo o in-ringu, Sasha i Asuka su na nivou Charlotte, tu su mi negde. Charlotte je na WM prošle godine spasila ME od totalne katastrofe i bar izvukla nešto, tek da meč bude pristojan.
slika

Natrag na “WWE”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.