Žene u WWE-u

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Žene u WWE-u

Post Postao/la HunterDX »

Polako narode.

@Sherpa je lik koji svakodnevno ima sukob mišljenja sa nekim od članova, imao je i sa mnom, ali nikada nisam imao razlog da se ozbiljno posvadjam sa njim, čovek samo iznese svoj stav, ja svoj. Ne moram da ga volim, niti da ga mrzim, ali ga poštujem
Uvek sam za to da mirno i argumentovano iznesete i branite svoj stav, nego da se kačite sa nekim jer drugačije misli od vas.
Kako vi imate svoj stav, tako on ima svoj, dakle, samo različito mišljenje.


@Mary Opet ima svoj stav, zaključila je da sam ženskaroš, ali je takodje zajučila da nisam loš čovek npr, dakle, devojka me ne mrzi, samo nismo u istom svetu po pitanju svega, što je opet normalno.

@HBK i @DVW Smirite se ljudi, dozvoljeno vam je da iznesete svoje stavove, branite ih, ali nema potrebe da se dižu pobune. Ipak ste dosta dugo ovde, deo ste nečega, uživajte u tome, niko vas nije udario, niko vas nije fizički napao, samo ima drugačije mišljenje od vas. Za mene ste vas dvojica klasični nostalgičari kada je wrestling u pitanju, gde ne mogu da se složim sa vama, drugačiji pogled imam, a opet vas poštujem zbog drugih stvari, zato budite opušteniji, ovde treba da se zabavima, raspravljamo, ali nikako da se svadjamo zbog stavova.

Mislim da ima gomila veselijih tema. :D
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57704
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Žene u WWE-u

Post Postao/la Sherpa »

Što bi tek bilo da razumiješ riječ...

A za kraj ću završiti s keyfabe opisom koji je počeo temu, uz dozu casual rasizma i barem malo seksizma:

Zelina Vega - U ringu baš ništa nema pokazati osim guzova. Na micu vrlo dobra kad pogledamo činjenicu da je Latinoamerikanka. Ne treba ona wrestlati, neka je u managerskim vodama da je bar možemo vidjeti ponekad.
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Žene u WWE-u

Post Postao/la DVW »

Šta to znači u prevodu? Da Meksikanci, Japanci i šta ti znam nemaju čist engleski pa su lošiji na micu. I kad su za Blissicu govorili da spava sa Vinceom nisi reagovao da je seksizam. Zajebi bolan. Ne doživljavam te.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57704
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Žene u WWE-u

Post Postao/la Sherpa »

Znaš što kaže wikipedija. Da je rođena... Pazi sad ovo... U new yorku... Nevjerojatno. Latinoamerikanac koji zna engleski zato čitav život živi u toj državi.

A da ti prevedem što to znači - to je da ti pretpostavljaš da netko tko je latino korijena nezna govorit engleski. To ti je casual rasizam. A ona je 'born and raised in usa'

Nisam, tad sam rekao da smatram da nije istina
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Žene u WWE-u

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

I vi našli di ćete se svađat, nebitna divizija u nebitnoj kompaniji. Gledajte STARDOM :D
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Žene u WWE-u

Post Postao/la Markovic619 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST I vi našli di ćete se svađat, nebitna divizija u nebitnoj kompaniji. Gledajte STARDOM :D
Gledajte Ligu Šampiona :D :D
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Žene u WWE-u

Post Postao/la DVW »

Frajer me redovno optužuje za rasizam, seksizam i indoktrinaciju, a da uopšte ne konta šta sam rekao hahahahahahahahahahahahaha
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Žene u WWE-u

Post Postao/la crocop97 »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Ja takođe više volim žensku diviziju od one muške. Muškarci su godinama vladali WWE-om i došlo je vrijeme da se to promjeni. Zar je Lesnar veća atrakcija od Becky Lynch nekome? Ne mora biti od Becky, ja je gotivim, neko ne, ali zar je veća atrakcija od Charlotte, Alexe Bliss i Sashe Banks? Naravno da nije. Ovo što je Stephanie napravila sa ženama po meni je vrh.
Kapitalizam bajo moj. Pogledaj samo tko generira najviše kapitala i jasno ti je zašto je hijerarhija takva kakva jest. Ne kažem da odobravam to, ali tako je :|
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57704
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Žene u WWE-u

Post Postao/la Sherpa »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Frajer me redovno optužuje za rasizam, seksizam i indoktrinaciju, a da uopšte ne konta šta sam rekao hahahahahahahahahahahahaha
Dečko, ajde se malo nauči ponašanju, argumentiranju, razumijevanju i još nečemu.

Moja zadnja, tema ide na hlađenjena neko vrijeme
slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Žene u WWE-u

Post Postao/la Mary »

Zelim i DVWa na hladjenje, pa neka taj neizivljeni djecak nekog drugog naziva nenormalnim, mene nece.
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Žene u WWE-u

Post Postao/la Mary »

@DVW Nisi ti neistomisljenik ti si bahati klinac koji je presao granicu svojom histerijom oko nicega. Necu te banati jer imas drugacije misljenje, nego jer ga branis vrijedjanjem, nauci se komunicirati s ljudima koji ne misle kao ti pa ces opet biti dobro dosao. Do tada pozdrav.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Žene u WWE-u

Post Postao/la AlenB »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST I vi našli di ćete se svađat, nebitna divizija u nebitnoj kompaniji. Gledajte STARDOM :D
ako mogu da privremeno zakljucim raspravu ovim citatom :mrgreen:
btw ne gledam Stardom ali I get the point
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12235
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Žene u WWE-u

Post Postao/la Rio146 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST I vi našli di ćete se svađat, nebitna divizija u nebitnoj kompaniji. Gledajte STARDOM :D
Pošto je tema bila zaključana, nisam mogao pohvaliti ovaj komentar. :clap: :clap: :clap:
Yes Sir!
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Žene u WWE-u

Post Postao/la Maridius98 »

Ne pokušavam da dolijem ulje na vatru ili kojim slučajem da popijem ban. Tek sam sad video ovo pa sam hteo da iskomentarišem. Situacija sa ženskom divizijom i generalno hc fanovima WWE je prosta. Toliko uspeju da ti isperu mozak da postaneš kao klasičan bot kod nas (pričaju ti da je odlična situacija u zemlji, a radiš u fabrici na izlazu iz Niša za 200 evra). Bolje jeste, dobro nije. Steph ne može da bude bilo šta jer em što nikada nije bila rvač (za razliku od H), em što se objektivno ona ništa ne pita. Sad ovo što nije bila rvač možda nekima nije bitno, ali više bih voleo da to rade preko HoF i legenda (kao što su jedno vreme forsirali Litu i Beth). Glavna stvar je što mi možemo da ulazimo u dubioze, ali dok Vince ne da zeleno svetlo nema ništa od toga. Zato i forsira samo četiri žene, jer on u svojoj šizofrenoj glavi misli da onolika kompanija ima samo toliki kapacitet. Kreativnost je uslovljena sa slobodom, a to sada ne može da se desi u trenutnom WWE. Zato će i druge kompanije da imaju bolje mečeve jer mogu uslovno rečeno malo da eksperimentišu. WWE može da forsira tu priču da su promenili stanje u Saudijskoj Arabiji (ne znam ko realno može da poveruje u to) i da su napravili žensku revoluciju, ali praksa govori suprotno.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Žene u WWE-u

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ako ćemo već sve svodit na jednu osobu zaslužan je čovjek s tri h (neosporivo i unutar i van kayfabea), ako ćemo sagledat malo realnije NXT u cijelosti je najvažnija stvar koja se dogodila ženama u WWE-u.
slika
Odgovori