Heel vs face

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Heel vs face

Post Postao/la TheViper »

Po cemu je to Corbin dobar heel? Jel zato sto ko Jinder dobija X-Pac heat? Bio je donekle zabavan kao lune wolf kada je pobedjivao Crewsa, Swaggera, Zigglera i Kalista. To je njegov maksimum. Ovo danas je uzas. U ringu los, cak ni sa sjajnim workerima nije mogao da ima barem *** mec, na micu isto nije nesto, obicno zevam kad pocne da prica. Uz sve to harizmatican je ko tocak od prikolice i ne zasluzuje da bude pushan jer na rosteru ima mnogo vecih talenata od njega.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5266
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Heel vs face

Post Postao/la ante »

Corbin je dobar u multi man mecevima, van toga nista. Karizmatican kao i laptop s kojeg pisem ovo.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Heel vs face

Post Postao/la HunterDX »

A najlakše je navijati za face lika, pogotovo ako je Cena nekada, a danas Roman, izgubi čisto jednom u dve godine, ostaje poslednji u elimination mečevima, što je meni jako dosadno.
Zato mi se Trips na keca svideo, uvek sam navijao za negativce i u filmovima.
A mislim da jednako volim face i heel likove, Rollins mi je npr draži kao heel, Bryan mi je malčice draži kada je face, uglavnom gledam kako mi je odredjeni wrestler bolji.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Heel vs face

Post Postao/la Wulf7X »

Corbin je bio dobar sa onim nekim biker gimikom i dugom kosom, ima ekstra theme i finisher, svakako nije main event materijal ali sa gimikom je mogao da prođe u mid cardu pa i kao šampion ali su ga posle ujebali, ono constable je po meni verovatno najgora stvar još od social outcast :? Doduše ni ovo sada nije ništa bolje, dobar heel mora biti harizmatičan, da ima dobar mic skills da može prodati publici ja sam loš dečko. Fejsovi su po pravilu truć fruć nebitni likovi tipa Bayley pa možda to da probaju i sa njim :)
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Heel vs face

Post Postao/la HunterDX »

A dobro, Bayley je nebitna zbog lošeg bookinga, inače bi bila super kao face, ona ima dovoljno znanja da radi na svom karakteru. To ti je kao u glumi, ako glumcu daš loš scenario, izgledaće loše.

Corbin je pored svega što je dobio ostao jedan dosadni i prosečni heel.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6878
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Heel vs face

Post Postao/la crocop97 »

Part timeri će kad tad bit prestari za ikakve vrste mečeva, a onda imaju problem što većinu rostera nitko ne shvaća ozbiljno, prvenstveno jer ih nisu izgradili. Umjesto da serviraju jugonostalgičarima ono što žele vidjeti, trebaju poraditi na rosteru koji će bit s njima najmanje sljedećih dvadeset godina. Roster je ionako prevelik i vrlo se lako utopit u mid cardu, to što jobbaju odjelu za gerijatriju nimalo ne pomaže

Kriva tema, bacite to u WM temu
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Heel vs face

Post Postao/la Wulf7X »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST jugonostalgičarima
:lol: :lol: :lol: nice :D

WWE je shvatio da su jugonostalgičari najrasprostranjeniji pa daje njima ono što žele videti, njihova struktura gledalaca je jednostavno takva, mogu napraviti mega zvezdu doći će Goldberg, Austin, Dvejn, Taker, Sting i svi će biti wow jbt svrš Goldberg...sada postoji i next gen part time legendi koju će predvoditi očigledno John Cena, Edge, vrv Orton za koju godinu i tako u krug. Vince ide logikom daj mi ribu ne želim da naučim da pecam, ali kad tad će nestati riba međutim njega boli uvo uveliko će ga grickati crvi u nekom kovčegu tada :D
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Heel vs face

Post Postao/la HunterDX »

Većina vas će se složiti da je 2016 bila najbolja WWE godina u nzm koliko vremena.
A zašto je bila? Pa zato što su nove zvezde bile bitne, Roman je uzeo titulu od Tripsa, onda su on i Rollins radili meč za titulu, pa je Ambrose postao champ, onda Rollins i Balor za prvog Universal prvaka, onda KO postaje champ... Pa dobri mečevi, Roman-AJ,Cena-AJ,Ambrose AJ,Roman-Rollins,Rollins-Balor, zato je ta gadina bila najbolja, bar za one fanove koji gledaju u budućnost.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Heel vs face

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Većina vas će se složiti da je 2016 bila najbolja WWE godina u nzm koliko vremena.
A zašto je bila? Pa zato što su nove zvezde bile bitne, Roman je uzeo titulu od Tripsa, onda su on i Rollins radili meč za titulu, pa je Ambrose postao champ, onda Rollins i Balor za prvog Universal prvaka, onda KO postaje champ... Pa dobri mečevi, Roman-AJ,Cena-AJ,Ambrose AJ,Roman-Rollins,Rollins-Balor, zato je ta gadina bila najbolja, bar za one fanove koji gledaju u budućnost.
Owensov reign je brzo postao loš. Ni Ambroseov nije bio bajan.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Heel vs face

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Većina vas će se složiti da je 2016 bila najbolja WWE godina u nzm koliko vremena.
A zašto je bila? Pa zato što su nove zvezde bile bitne, Roman je uzeo titulu od Tripsa, onda su on i Rollins radili meč za titulu, pa je Ambrose postao champ, onda Rollins i Balor za prvog Universal prvaka, onda KO postaje champ... Pa dobri mečevi, Roman-AJ,Cena-AJ,Ambrose AJ,Roman-Rollins,Rollins-Balor, zato je ta gadina bila najbolja, bar za one fanove koji gledaju u budućnost.
Owensov reign je brzo postao loš. Ni Ambroseov nije bio bajan.
Istina, ali je bolje gledati njih, nego Golberga,Takera i ostale.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Heel vs face

Post Postao/la TheViper »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Većina vas će se složiti da je 2016 bila najbolja WWE godina u nzm koliko vremena.
A zašto je bila? Pa zato što su nove zvezde bile bitne, Roman je uzeo titulu od Tripsa, onda su on i Rollins radili meč za titulu, pa je Ambrose postao champ, onda Rollins i Balor za prvog Universal prvaka, onda KO postaje champ... Pa dobri mečevi, Roman-AJ,Cena-AJ,Ambrose AJ,Roman-Rollins,Rollins-Balor, zato je ta gadina bila najbolja, bar za one fanove koji gledaju u budućnost.

Slazem se, bilo je jos sjajnih meceva, F4W na EC, Owens/Zayn, Miz/Ziggler (koji su imali sjajan feud), Orton i Wyatt storyline je dobio novu dimenziju kada mu se Orton priklonio. Sasha i Charlotte koliko god da je feud bio naporan imale su sjajne meceve. Usosi se preporodili heel turnom itd..
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Heel vs face

Post Postao/la Maki »

Unpopular opinion: Goldberg-Lesnar se ispostavilo kao bolja opcija za Universal titulu na WM 33 od bilo čega sa Owensom.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Heel vs face

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Unpopular opinion: Goldberg-Lesnar se ispostavilo kao bolja opcija za Universal titulu na WM 33 od bilo čega sa Owensom.
Nikako.
KO i Jericho bi bili daleko bolja opcija.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Heel vs face

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Unpopular opinion: Goldberg-Lesnar se ispostavilo kao bolja opcija za Universal titulu na WM 33 od bilo čega sa Owensom.
Samo jer je Owensov booking bia smece.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Heel vs face

Post Postao/la HunterDX »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Unpopular opinion: Goldberg-Lesnar se ispostavilo kao bolja opcija za Universal titulu na WM 33 od bilo čega sa Owensom.
Samo jer je Owensov booking bia smece.
Što nas opet vraća na činjenicu da su se penzioneri i part-timeri vratili i sjebali sve.
Lako je reći da su Lesnar i Goldberg bili bolja opcija, kad je Owens redovno pokopavan kao champ, da bi ga na kraju Goldberg pojeo, još su Jerichu dali jako glup potez, wrestler poput Jericha bi mu prvo pomogao, ubio ga od batina nakon toga, pa ga izazvao za titulu, jebeno preglup potez, koji ih ja momentalno bacio daleko iza L i G.
Odgovori