WrestleMania 37

Grad anđela

Za WWE događaje koji su iza nas

Ocenite PPV

Anketa je završila: 27 tra 2021, 06:36.

1
0
Nema glasova.
2
1
8%
3
4
31%
4
8
62%
5
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 13

Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9041
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

WrestleMania 37

Post Postao/la KOMANIA »

Kada sam već prokomentarisao 1. red bi bio da se osvrnem i na 2. dan čije je card bio mnogo primamljivih, ali da li je bio bolji od prvog? Odgovor je ne. Očigledno je da WWE uvek od slabijeg carda napravi bolji šou, a od jačeg lošiji. Međutim, nije to bilo toliko gore, ali bilo je razočarenja.

Orton vs. Fiend
Pa mislim da ne može gore od ovog. Okej onaj izlazak Fienda iz kutije i skok sa iste je bio fora, krenulo je dinamično, ali odmah su sve zastali. Kada sam video da su vratili crveno svetlo već se probudila sumnja da će ovde debelo zasrati. Upravo je tako i bilo, ništa se nije dešavalo i od jednom se pojavljuje Alexa i RKO i kraj. Pobeda koja ništa ne znači Ortonu, a Fiendu je trebala. Dakle Alexa je dobila Ortona, a Orton Fienda. Sada još samo da Alexa da dobije i Fienda i može da skine titulu sa Reignsa. Ko sada Fienda može da smatra za ozbiljno i ko će da ga se boji, R-Truth možda, ili će i on da ga malo zeza sa 24/7 titulom. Užasno otvaranje.

Nia i Shayna vs. Natalya i Tamina
I onda se nadam da će doći na red neki bolji meč koji će da opere ovo, ali dobijamo 15 minuta žive dosade. Jedina dobra stvar kod ovoga je što Shayna ima WM pobedu (sada je 1-1).

Owens vs. Zayn
Za vreme koje su dobili pokušali su da naprave nešto i to je bilo dobro, ali ništa više. Stavili su ovaj šou na nogama, dali mu malo života i bilo mi je zabavno. Sviđala mi se završnica gde je Zayn hteo da završi meč kao na Batllegroundu 2016, ali upravo ga je to koštalo pobede. Drago mi je da je na kraju i onaj lik dobio stunner od Owensa.

Sheamus vs. Riddle
Takođe dobar meč. Dobar je i izbor pobednika, jer je i Sheamus zaslužio da ga nagrade za svoj rad još jednom (verovatno će nekada u budućnosti dobiti i Interkontinentalnu titulu da bi kompletirao Grand slam, ali još jedan world title reign teško). Na kraju su se iskupili za onaj botch, posebno završnim spotom.

Apollo vs. Big E
Bilo je solidno, ali ova dvojica u sebi imaju mnogo bolji meč. Neka im daju vremena i normalnu završnicu i dostaviće mnogo. Ali završnica i pojava novog ogromnog lika mi se ne dopada. Drago mi je što je Apollo uzeo titulu, ali mi nije drago što će i on pored sebe imati jednog Omosa.

Rhea vs. Asuka
Meč je bio dobar, možda i najbolji do tog trenutka, ali kao i publika koja je bila dosta tiha i ja nisam baš uživao u meču, zato što su ih spojili bez ikakve priče, Asuka već odavno nema meč na ppv-u, a ni Rhea nije više vruća kao što je bila prošle godine. Iako je bilo dobro, želeo sam da se što pre završi. Rhea je ovo morala da dobije jer tek sada debituje zvanično i ne bi joj prijao poraz od Asuke koja je zaista loše predstavljena. Znam da je Asuka sad 0-4 na WM, ali ova je pobeda bila potrebnija njenoj protivnici.

Moram da spomenem i to da je užasno što su Belle ponizile Bayley, ali to nam nije ništa nepoznato jer smo imali takvih 1000 primera u prošlosti. Bilo kako bilo žao mi je Bayley.

Reigns vs. Edge vs. Bryan
Dobra stvar kod ovog 2. dana je što je sve bilo bolje i bolje, odnosno nije padao kvalitet šoa. Tako je ovaj main event bio najbolji meč na celoj WM po meni. Ubacivanje Bryana je bila pametna odluka i to nam je dalo rezultat da smo dobili main event kakav sigurno jako dugo nismo na WM, možda i jedan od najboljih. Uso je imao lepu ulogu ovde i ne smeta mi njegovo uplitanje. Bilo je stvarno zabavno i ja sam baš uživao. Zadovoljan sam i pobednikom, mada bi meni svaki odabir bio dobar. Malo sam se iznenadio što Edge nije dobio, zanimljivo je da on recimo nema main event WM pobedu.

Main event je zaista oprao početak, ali 1. dan je bio bolji jer je celo veče imalo ritma u kvalitetu, a ovde se taj ritam popravljao postepeno.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

WrestleMania 37

Post Postao/la Sherpa »

Čisto da pitam, dal je netko imao dobar ulazak - nešto posebno
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

WrestleMania 37

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Čisto da pitam, dal je netko imao dobar ulazak - nešto posebno
Fiend je imao dobar ulazak (bar meni se svidjelo)
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

WrestleMania 37

Post Postao/la Dynamite 7 »

Sherpa je napisao/la:Čisto da pitam, dal je netko imao dobar ulazak - nešto posebno
Miz i Morrison :cool: .
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

WrestleMania 37

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

WrestleMania 37

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Fokus je na cam cutovima i kutu po kojem ovaj gleda TV ako sam shvatio? :lol:
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10297
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

WWE: WrestleMania 37 (10/04/2021) recenzija

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST recenzija drugog dana će sutra, danas me prala takva opaka glavobolja da nisam ni pokušavao gledati kada nisam bio u stanju
hocemo li dobiti podcast review?
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

WrestleMania 37

Post Postao/la Sherpa »

Što su riddle i sheamus? Koji je face a koji heel pričom?
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

WrestleMania 37

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Što su riddle i sheamus? Koji je face a koji heel pričom?
Riddle face, Sheamus heel.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

WWE: WrestleMania 37 (11/04/2021) recenzija

Post Postao/la Sherpa »

http://prohrvanje.com/wwe-wrestlemania- ... recenzija/

dan dva gotov

isto tako, ako ikako bude moguće, dogodine neću sudjelovati u recenziranju wm. mislim da unosim puno previše negativiteta za one koji vole wwe.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

WWE: WrestleMania 37 (11/04/2021) recenzija

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Kaže Fiend vs Orton nekima najiščekivaniji. Ne bih tim ljudima bio u koži.
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

WWE: WrestleMania 37 (11/04/2021) recenzija

Post Postao/la Maridius98 »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Kaže Fiend vs Orton nekima najiščekivaniji. Ne bih tim ljudima bio u koži.
Mnogo dugo im traje feud i čekala se neka konkluzija. Na to sam mislio.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

WrestleMania 37

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Malo čitam WM36 thread i napisao sam tamo da WM ne treba biti dvije noći.
Ne znam što mi je bilo. Iduće dvije će biti 2-nights. Tako i treba, ovo je puno bolje. Pogotovo kad vidiš koliko je mečeva.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

WrestleMania 37

Post Postao/la HunterDX »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Malo čitam WM36 thread i napisao sam tamo da WM ne treba biti dvije noći.
Ne znam što mi je bilo. Iduće dvije će biti 2-nights. Tako i treba, ovo je puno bolje. Pogotovo kad vidiš koliko je mečeva.
Poslednjih 10 godina sam za 2 noći. :D
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

WrestleMania 37

Post Postao/la HunterDX »

Pogledao sam i Drew/Lashley. Meč solidan, za njih dvojicu i ispod očekivanja. Drew je bio taj koji je sačuvao meč da ipak liči na nešto, sa te in-ring strane. Morali su biti kreativniji u bookingu meča.

Ostajem pri starom da je ovo dobra odluka, jer smo dobili novu zvezdu. Lashley bi nakon poraza bio ubrzo zaboravljen, ovako je dobio mnogo, a najviše mi je drago što ova WM nije bila rezervisana za neke face pobede, jer me je to smirilo.
Drew ovim porazom ništa nije izgubio, pa konačno imamo facea koji je u pravim problemima, koji ima gomilu prepreka ispred sebe, nije ih rešio na WM kao što su Cena i Roman uglavnom radili. MVP je prošle godine nakon WM postao Drew-ov protivnik i nakon godinu dana je stajao pored Lashley-a koji je imao direktan uticaj da Drew izgubi titulu, zatim je odbrani na WM od njega. To što Drew nekima izgleda kao kreten koji se nije snašao pred publikom mi nema smisla, jer kao i svaki veliki šampion ima svoje prepreke i neku školu za buduće.
Odgovori