Super ShowDown 2020

House show iz Saudijske Arabije

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Super ShowDown 2020

Post Postao/la Markovic619 »

Svi znamo da je skriptirano i što je on morao prihvatit da pobjedi kad može fino odustat...

Lik je egoista (ako je to dobar izraz)
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Super ShowDown 2020

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Krivit Goldberga je nepotrebno, nije on sebe dovea u kompaniju i stavia se u taj meč i onda booka sebe da dobije. Uostalom ja i prvi bia najsritniji da je odbija dobit Wyatta al od moje hvale neće platit račune :lol:
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Super ShowDown 2020

Post Postao/la Markovic619 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Uostalom ja i prvi bia najsritniji da je odbija dobit Wyatta al od moje hvale neće platit račune
On bi svedno dobio te pare jer bi imao običan meč sa Reignsom na WM :D
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Super ShowDown 2020

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Majko mila šta mi je ovo tribalo

Prvi ikad gauntlet meč u progresivnoj Saudijskoj Arabiji za prvi ikad prestižni Tuwaiq Trophy
Nema šanse da gledam preshow za saudijski house show. Po čemu je prestižna? Šta osvaja pobjednik? Ko je drža prije ovog? Jel Vince samo voli tu rič pa je Cole mora ponavljat? Lana zamotana ko nekakav poklon jebote :lol: :lol: :lol: Radili su poteze šta ja znam vidim Lashley kako stavi nekog u rest hold u meču koji traje dvi minute i samo počnem razmišljat o bilo čemu osim o onom šta gledam. Ne mogu virovat da je Lashley doša u WWE jer su mu rekli da će radit s Lesnarom i sad gubi od R-Trutha u Arabiji. I onda Andrade izađe i ne dobija unutar 3 sekunde i već vidim da će R-Truth dobit US prvaka Andradea jer haha zar to nije prekomično pa priskačem naprid i vidim Rowana i priskačem naprid i haha jebena diskvalifikacija. Koji prestižan trofej nema šta. AJ je tu i nema jobber entrance tako da je prilično jasno šta slijedi. Sviđa mi se šta su naglasili da ako AJ-ev protivnik ne dođe do ringa u 10 sekundi AJ dobiva i onda Taker napravi entrance od 3 ipo ure. Jedan traljavi chokeslam kasnije i prestižni trofej je u prestižnim rukama Takera. Moram reć da Taker dugo nije izgleda bolje vjerojatno jer mu se nije vidila većina tijela. A ne Taker ipak nije osvojia prvi ikad prestižni trofej jer ga je samo ostavia na stoliću, baš me zanima oćemo ga ikad vidit ili spomenit opet.

Eminem vs New Day
Kako Morrison ima dobar entrance theme. Meč je bia ok, teško da bi ova 4 odradili loš meč sem nekog stvarno retardiranog bookinga. Ne sumnjam da će ovo bit najbolji meč na showu. Miz & Morrison su novi progresivni držači prestižnih tag titula.

Generični Meksikanac #1 vs Generični Meksikanac #2
Angel izgleda ne samo ko jobber nego ko da pripada u tag tim s Primom i Epicom, Humberto ne izgleda ništa bolje. Publika ih je prihvatilo otprilike kako sam i mislia da oće, s mješavinom tišine i muka. Jedan od generičnih meksikanaca je dobija prestižni meč za popunit card.

Private Party vs Najbolji hrvač u najboljoj kompaniji na svitu & WWE Presents: Kenny Omega
WWE Presents: Tag Team Wrestling. Formulaično i anemično, mogli su zaminit svu 4 skroz drugim hrvačima tokom meča i sumnjam da bi iko skužia.

Mansoor vs Ziggles
Mansoor je jedina dobra stvar koju smo dobili iz svih ovih pustih Saudijskih showova. Ne njegovi mečeve, samo on ko osoba. Meč se dogodia šta ja znam, Mansoor sad ide nazad u spremu do idućeg Saudijskog showa. On će kroz idućih nekoliko godina vjerojatno bit prestižnih 22-0 u Saudijskoj i onda će ga progresivno pogubit zbog ateizma il nešto.

Mike Lyent vs Sićate se kad se moglo o Ricochetu pričat ko nekom iole blizu Ospreayu po kvaliteti?
Još nisam siguran da se ovaj meč dogodia, trepnia sam i onda je svirala Borkova glazba. Rewinda bi da provjerim al ne gledam ovaj show duže nego šta moram.

Veliki Pes vs King Korbin
Prvi ikad progresivni saudijski meč u kavezu za prestižnu titulu najgoreg cage matcha u zadnjih 10 dana. Jebote radije bi 20 Codya nego gleda ijednog od ove dvojice ikad više.

Bayley vs Naomi
Jebote kako izgledaju glupo s ovim majicama :lol: :lol: :lol: Meč srednja žalost sa dodatnim šlagom možda najglupljeg poteza kojeg sam ikad za finish. Jel Bayley može dobit jedan normalan finisher?
► Prikaži “Spoiler”
Oooooooldberg vs Ide protiv Cene na WM tako da ko je stvarni pobjednik ovog meča
Prvo uzmete cilu jednu kokoš i skinete kožu i stavite sa strane. Onda raskomadat kokoš tako da odrežete prsa i batke. Ostalo je većinom kosti pa to ubacit pečnicu na po ure, zatim izvadit i ubacit u lonac i onda prelit vodom. Dodat celera, luka i češnjaka. Nešto šta može puno dodat kokošjoj juhi je vruća papričica, ali naravno ako ih ne volite ne morate stavit. Uzet jednu ili dvi, prerezat popola i dodat u vodu. Ne triba vadit sjemenke jer to ne čini nikakvu razliku. Uz njih dodat i crnog papra i timijana ako želite. Grijat dok ne prokuha i onda ostavit da krčka par sati, duže je bolje al ako nemate vrimena 2 je dovoljno. Nakon dva sata imate pileći temeljac koji trebate procijedit. Nakon toga očistit lonac, dodat malo ulja u ubacit kožu koju ste raniije ostavili sa strane. Ideja je iskuhat šta više moguće masti iz kože jer je cilj da juha bude masna. Pazite da vatra ne bude prejaka. Kad dobijete masti koliko želite izvadite kožu i ako želite dodajte čili pahuljice. Narizat nekoliko mrkvi i dodat u mast i ostavite nekoliko minuti i onda dodajte malo luka i celera. Onda preko toga prelijte malo temeljca, ne puno samo da deglazirate lonac. Ovo je i idealan trenutak za začinit ostatak temeljca prije nego ga dodamo nazad u lonac tako da stavite soli (i ostalih začina ako želite), promiješajte i probajte.

Najbolje: SD Tag Titule i Mansoor

Najgore: više manje sve ostalo, naglasak na jedva pokretne starkelje

Sveukupni dojam: Kad ste začinili temeljac po želji, dodajte ga u lonac i onda dodajte meso. Malo pojačat vatru al ne toliko da sve prokuha nego dovoljno da meso ne bude sirovo. Nakon nekih po ure izvadit meso i narizat (ili iskidat rukom) na male komadiće. Ovo je i prilika da izvadite hrskavice i onda samo vratit meso u lonac. Ako želite probat nešto novo slobodno kad je sve gotovo dodajte sok jednog limuna. Juhu možete servirat kakva je ili dodat prethodno skuhanu rižu ili manistru.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Super ShowDown 2020

Post Postao/la Markovic619 »

Najjača recenzija ikad :lol: :lol: :lol: :lol:

Ali Cole spama prestižni, prestižni a dobio ime po nekoj planini ili čemu već... :lol:
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Super ShowDown 2020

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Ali Cole spama prestižni, prestižni a dobio ime po nekoj planini ili čemu već...
Prestižna planina.
slika
Odgovori