Omiljena stipulacija

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Omiljena stipilacija

Post Postao/la DVW »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST

Taj prvi je jedini match kojeg bi volio da Becky izgubi. Pitam se zašto je to tako. :think:
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Omiljena stipilacija

Post Postao/la Rio146 »

Dumpster match

slika
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Omiljena stipilacija

Post Postao/la Sherpa »

Najdraža stipulacija su mi hendikep mečevi za titulu, pogotovo kada tim ugrabi singles titulu.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Omiljena stipilacija

Post Postao/la Rio146 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Najdraža stipulacija su mi hendikep mečevi za titulu, pogotovo kada tim ugrabi singles titulu.
Kakva propuštena prilika da KO i Sami pobjede AJ-a, i budu co World Championi. :doh:
Yes Sir!
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9041
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Omiljena stipilacija

Post Postao/la KOMANIA »

@Sherpa
Kaži dragička, Strowman brani IC titulu na EC u 1 na 3 meču protiv Nakamure, Cesara i Zayna. :lol:
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Omiljena stipilacija

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Hell in a cell mi je favorite al baš da je HELL IN A CELL , a ne običan meč u kavezu...
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Omiljena stipilacija

Post Postao/la DVW »

Šta mislite o Championship Scramble matchevima? Imali smo ih svega četiri, od toga tri na Unforgivenu 2008 za WWE, WHC i ECW titule. Meni se sviđa koncept, ali to što na svakih pet minuta ulazi novi wrestler čini match praktički nebitnim do zadnjih 5 minuta. Jedino bi imalo smisla da su odmah svi u ringu i piče dok vrijeme ne istekne. Kako god uživancija je gledati haotične matcheve pa to što je besmisleno ne znači da je dosadno, čak naprotiv.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Omiljena stipilacija

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Jel to onaj kad je Brian Kendrick bio WWE Champion? :mrgreen:

Nemam neko posebno mišljenje o stipulaciji iskreno. Ne mogu sad reći da je loša, ali ne bih gledao stalno.
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7569
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Omiljena stipilacija

Post Postao/la Master of darkness »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Šta mislite o Championship Scramble matchevima? Imali smo ih svega četiri, od toga tri na Unforgivenu 2008 za WWE, WHC i ECW titule. Meni se sviđa koncept, ali to što na svakih pet minuta ulazi novi wrestler čini match praktički nebitnim do zadnjih 5 minuta. Jedino bi imalo smisla da su odmah svi u ringu i piče dok vrijeme ne istekne. Kako god uživancija je gledati haotične matcheve pa to što je besmisleno ne znači da je dosadno, čak naprotiv.
Nisu losi ti mecevi ako imas wrestlere koji znaju to da iznesu. Slazem se da mecevi treba da krenu sa svim wrestlerima u toj stipulaciji.
You leave when you think it's time
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Omiljena stipilacija

Post Postao/la Dynamite 7 »

Meni su dragi Battle Royal mečevi volim taj haos u ringu.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Omiljena stipilacija

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Dynamite 7 je napisao/la:Meni su dragi Battle Royal mečevi volim taj haos u ringu.
Taj kaos može biti i problematičan. Kod Rumblea to nije izraženo, ali kod običnog Battle Royala je jer nemaš blage što se događa na početku i (u većini slučajeva) dosadno je do samog kraja dok se malo je raščisti ring.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Omiljena stipilacija

Post Postao/la DVW »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Jel to onaj kad je Brian Kendrick bio WWE Champion? :mrgreen:

Nemam neko posebno mišljenje o stipulaciji iskreno. Ne mogu sad reći da je loša, ali ne bih gledao stalno.
Da. Taj match za WWE titulu je bio pun likova koje nikad ne bi povezao sa main eventom. Osim Kendricka MVP i Shelton.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Omiljena stipilacija

Post Postao/la Dynamite 7 »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
Dynamite 7 je napisao/la:Meni su dragi Battle Royal mečevi volim taj haos u ringu.
Taj kaos može biti i problematičan. Kod Rumblea to nije izraženo, ali kod običnog Battle Royala je jer nemaš blage što se događa na početku i (u većini slučajeva) dosadno je do samog kraja dok se malo je raščisti ring.
To je istina,ali prednost običnog Battle Royala u odnosu na Rumble je što su svi tu u isto vrijeme i imaju jednaku šansu,kad je Rumble broj 30 ima veliku prednost u odnosu na broja 1.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Omiljena stipilacija

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Ne nužno. Ako odmah sve pobacaš onda ti je lako jer si cijelo vrijeme jedan na jedan. Primjer je Lesnar koji je dok je bio 1v1 dominirao, a kad ih je više bilo nije ništa više mogao. Nedostatak je što se umoriš. Kao #30 ulaziš svjež ali (najčešće) nisi sam i ima još osoba u ringu.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Omiljena stipilacija

Post Postao/la Dynamite 7 »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Ne nužno. Ako odmah sve pobacaš onda ti je lako jer si cijelo vrijeme jedan na jedan. Primjer je Lesnar koji je dok je bio 1v1 dominirao, a kad ih je više bilo nije ništa više mogao. Nedostatak je što se umoriš. Kao #30 ulaziš svjež ali (najčešće) nisi sam i ima još osoba u ringu.
Svejedno se puno umoriš,i više vremena ti prijeti opasnost nego zadnjem koji uđe.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Odgovori