WrestleMania 36

molim bez spoilera u ovoj temi

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la crocop97 »

Nadam se samo da će iskoristiti to što će show bit snimljen unaprijed i montažom prikriti nedostatke, još nema ni publike, mogu čak meč rastaviti i na nekoliko segmenata te snimit ga tijekom nekoliko dana
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la HunterDX »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST Nadam se samo da će iskoristiti to što će show bit snimljen unaprijed i montažom prikriti nedostatke, još nema ni publike, mogu čak meč rastaviti i na nekoliko segmenata te snimit ga tijekom nekoliko dana
Što opet ubija čar wrestlinga.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la crocop97 »

Ne nužno, to im je savršena prilika da naprave nešto a la Lucha Underground, ja bih čak cijelom meču dao neku spaghetti western atmosferu. Imaš situaciju gdje ne možeš očekivati tehnički dobar meč, nemoj onda ni ići na to
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la HunterDX »

Istina, ali AJ je neko ko zahteva tehnički dobre mečeve, dok je Taker sada neko ko ne može da ga isprati. Ne kažem da nije moguće napraviti nešto, samo ne očekujem ništa od tog meča, pa mogu samo da se prijatno iznenadim.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la Markovic619 »

Odlična prilika je za ovu godinu bio Fiend. I najbolja opcija da penzioniše Takera. Obojici odgovara stipulacija.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la HunterDX »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Odlična prilika je za ovu godinu bio Fiend. I najbolja opcija da penzioniše Takera. Obojici odgovara stipulacija.
Ako Taker dobije AJ-a, iduća godina će biti dobra prilika za Fienda, on je taj koji bi trebao da nasledi Takera kao glavni monster.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la DVW »

Ja sam jedan od rijetkih kojima se Fiend ne sviđa. Jednostavno ne vidim keč sa njim.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la AlenB »

Ne krivim te. Doduše ja sam vidio catch prva dva tjedna s onom ultra kul remixanom ulaznom muzikom i ultra kul lookom, ali ubrzo je to sve izgubilo čar. A pogotovo nakon feuda s Rollinsom, postao je just another guy.
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la DVW »

Zapravo gimmick Wyat Family lidera je meni bio bolji. Na stranu booking, govorim o koncepciji samog gimmicka.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la HunterDX »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Ja sam jedan od rijetkih kojima se Fiend ne sviđa. Jednostavno ne vidim keč sa njim.
Pa sad, ima on svojih mana, najviše zbog mečeva. Više gledam šta se nalazi iza one maske, Wyatt je odličan wrestler, harizma mu je čak i najjača strana, potpisujem da bi bio mnogo bolji kada bi wrestlao kao Wyatt, samo da u formi Fienda bude nešto jači, sa blago izmenjenom psihologijom.

Da ne pričam o vremenu koje su uložili u njega, sad nema nazad, treba samo da gledaju da ga poprave, što je daleko lakše nego stvarati novu zvezdu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la Sherpa »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Zapravo gimmick Wyat Family lidera je meni bio bolji. Na stranu booking, govorim o koncepciji samog gimmicka.
Slažem se, ali wwe i kult nejdu skupađ tako da je morao doći do zida
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la HunterDX »

Mada je on još pre 5+ godina trebao biti izgradjen, kao Wyatt, a Vince je rešio da ga najviše gura baš kada radi najdosadnije mečeve, meni je žalosno što jedan takav wrestler ima tako užasne mečeve zbog gimmicka.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la emirates »

Wyatt je trebao naslijediti Takera na WM 31. Ili bar na Survivor Seriesu iste godine. Kasno je vec za to.



Kult lider Bray Wyatt je bio odlican gimmick. Imali su ogroman potencijal sa njim, mozda cak i da snime kao neki horror origin story film koji bi imao premijeru na WWE Networku.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la Sherpa »

@emirates al čini mi se da su došli do problema kulta. Ako je njegov kult popularam onda ispada da wwe propagira kultove. A oni nisu cool. Zato se meni iz današnje perspektive čini da koliko god bray bio sjajan u toj ulozi i kao taj gimmick, da ga je uvijek čekala ista sudbina
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la HunterDX »

Nije ništa u vezi Wyatta bilo teško, meni je on jedan od najboljih gimmicka ikada, dakle, samo su trebali da mu daju pobede u velikim mečevima koje je gubio i kao što je @emirates rekao, nasledio bi Takera još onda.
Odgovori