Royal Rumble 2020

Za WWE događaje koji su iza nas
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Royal Rumble 2020

Post Postao/la emirates »

Iskreno, ako moram birati izmedju Becky vs Shayna i Becky vs Charlotte, radije cu izabrati ovo drugo. Tako da sam u neku ruku zadovoljan sa osvajanjem Charlotte, ali istovremeno nisam. Ono sto mi je bilo jako glupo u tom matchu je sto je Dakota Kai izbacena bukvalno za manje od dvije minute. Ne samo da joj to dodatno gusi heat koji je skupila turnom, vec su odlucili da u istom matchu vrate Tegan Nox, i haj pomislim vjerovatno ce je Kai kostati na neki nacin. NE. Tegan tek tako biva eliminirana, bez ikakve interacije sa Dakotom a bile su u istom hebenom matchu i imaju 1v1 match najavljen na narednom NXTu. Wtf, ovo je bilo uzasno bookirano.

Muski Rumble uzasno dosadan u prvom dijelu i nabijem na kurac onog ko je to bookirao. Drugi dio je meni bio jako zabavan though. Edgeov povratak me je uzbudio, izgleda jebeno odlicno za svoje godine. Spreman sam pruziti priliku njegovom potencijalnom runu ako odluci da ostane, jer za ono sto je radio u Rumbleu nije djelovao ni malo hrdjavo. McIntyre kao pobijednik je pozitivno iznenadjenje, obzirom da sam mislio da je jasno kao dan da Reigns osvaja i izaziva Fienda. Ne ocekujem Bog zna sta od tog McIntyre - Lesnar okrsaja na WM, ali samo nek Drew uzme clean i ja zadovoljan. I mozda, ali ovo je samo ideja jednog nebitnog i zelenog momka iz Sarajeva, ne znam... drzimo Lesnara izvan title scene barem jednu citavu godinu? Mozda lupam gluposti, al' ono... kontam.. mozda to pomogne ostatku rostera da se nametne? Just a thought.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58242
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Royal Rumble 2020

Post Postao/la Sherpa »

meni je tako žalosno kada oni nakon rr meča, u kojem imaju 30 ljudi, izađu s dvije, maksimalno tri priče. mislim da bi minimum trebao biti barem pet.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Royal Rumble 2020

Post Postao/la TheViper »

Ma ne verujem da ce biti Becky/Charlotte, na vise mesta sam procitao da Charlotte ide na Bayley, a Becky na Shaynu.

Sto se Edgea tice

Edge has signed a 3 year deal with WWE, where he will be used as a special attraction, similar to Brock Lesnar, The Undertaker, Goldberg & Triple H.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24839
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Royal Rumble 2020

Post Postao/la Maki »

Ja opet mislim da Charlotte ide na Becky. Buildaće to kao veliki konačni okršaj velikih suparnica na najvećoj pozornici.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10398
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Royal Rumble 2020

Post Postao/la Markovic619 »

Ma Charlotte na Becky ide sigurno.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Royal Rumble 2020

Post Postao/la TheViper »

Prior to tonight’s Royal Rumble 2020 pay-per-view, we noted how The Dirty Sheets reported that WWE officials changed plans for Royal Rumble 2020 winners, with Drew McIntyre & Charlotte Flair winning their respective matches.

While the originally planned winners of Men’s & Women’s Royal Rumble matches, Roman Reigns & Shayna Baszler, didn’t win their matches, they’re still scheduled to be involved in their originally planned Title matches.

With that being said, the following 4 Titles matches are scheduled to take place at WrestleMania 36:

– WWE Championship Match: Brock Lesnar (c) vs. Drew McIntyre

– Universal Championship Match: The Fiend (c) vs. Roman Reigns

– RAW Women’s Championship Match: Becky Lynch (c) vs. Shayna Baszler

– SmackDown Women’s Championship Match: Bayley (c) vs. Charlotte Flair

Eto.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Royal Rumble 2020

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sta će reć da je sve šta smo gledali bilo nebitno :lol:
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24839
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Royal Rumble 2020

Post Postao/la Maki »

Nekako mislim da WWE neće gurnuti Charlotte u meč za manje vrijedan ženski pojas.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10632
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Royal Rumble 2020

Post Postao/la HunterDX »

Meni je drago što su promenili odluku. Wrestleri kao što je Drew će lako dobiti podršku publike, tako je i sinoć raspametio sve. Mislim da dugo nisu pripremali ovakvog wrestlera za WM, pa ako reše da mu daju dobru priču i pobedu, mislim da će WWE konačno imati pravo lice.
Visok momak, atletski gradjen, specifičan naglasak, predobar wrestler.
Ostaje da vidimo šta kompanija zaista želi sa njim.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10632
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Royal Rumble 2020

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Nekako mislim da WWE neće gurnuti Charlotte u meč za manje vrijedan ženski pojas.
Mene ne bi čudilo da Flair ide na Bayley, verovatno žele da joj vrati za poraz od pre par god na WM, a boli ih uvo i koju će titulu imati.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24839
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Royal Rumble 2020

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Nekako mislim da WWE neće gurnuti Charlotte u meč za manje vrijedan ženski pojas.
Mene ne bi čudilo da Flair ide na Bayley, verovatno žele da joj vrati za poraz od pre par god na WM, a boli ih uvo i koju će titulu imati.
Moguće, ali te poraze je Charlotte svakako naplatila. Poraze od Becky nije.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Royal Rumble 2020

Post Postao/la TheViper »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Nekako mislim da WWE neće gurnuti Charlotte u meč za manje vrijedan ženski pojas.
Ali opet sa druge strane mislim da Fox zeli da neko poput Charlotte bude prvak nakon Manie.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10632
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Royal Rumble 2020

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Nekako mislim da WWE neće gurnuti Charlotte u meč za manje vrijedan ženski pojas.
Mene ne bi čudilo da Flair ide na Bayley, verovatno žele da joj vrati za poraz od pre par god na WM, a boli ih uvo i koju će titulu imati.
Moguće, ali te poraze je Charlotte svakako naplatila. Poraze od Becky nije.
Svakako će ih jednom naplatiti.
Ali znaš kako gledam, potpuno mi je svejedno na koga će ići, sve i da pobedi Becky, neka je pobedi, jer je baš dosadna.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24839
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Royal Rumble 2020

Post Postao/la Maki »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Nekako mislim da WWE neće gurnuti Charlotte u meč za manje vrijedan ženski pojas.
Ali opet sa druge strane mislim da Fox zeli da neko poput Charlotte bude prvak nakon Manie.
Sumnjam i to. Mogli su onda jednostavno ostaviti Charlotte kao šampionku nakon HIACa ili je makar ne prebaciti na Raw. To da Fox želi Charlotte kao zvijezdu na SmackDownu je bilo opšteprihvaćeno, ali činjenice ne idu u prilog toj temi. Realno je i generalno taj narativ da Fox želi da SD bude A show pao u vodu. Raw je očito još uvijek bitniji.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10398
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Royal Rumble 2020

Post Postao/la Markovic619 »

Mislim da Sashu moraju negdje ubacit a to bi bilo sigurno protiv Bayley.
Odgovori