Clash of Champions 2019

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Clash of Champions 2019

Post Postao/la DVW »

Dva title changea su malo mada će Ziggler i Roode kao i Revival biti dobri Champovi. Bayleyn retain pohvalan, dosta dobar match Sashe i Becky sa razočaravajućim krajem nakon priličnog trajanja, a što se Ortona i Kofija tiče idu oni i na sljedeći PPV, preintenzivno je da prođe bez kaveza. Rowan je legenda samo takva, a i Strowman. Ko bi očekivao onaj skok? Ovo sa Wyattom mi se pak ne sviđa.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Clash of Champions 2019

Post Postao/la Maki »

KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST Styles i Alexander na kickoff? :?
Nmg da verujem :rant:
Ja mogu.
Ma pazi ne cudi mene sto je US titula tu, i Alexander, ali jedan Styles da bude na kickoffu, daj molim te to je poniženje.
Ma nije AJ baš toliko visoko pozicioniran, kad je imao onaj svoj 365+ reign sa WWE titulom, nikad nije ni main eventao, pa jednom su stavili IC titulu kao main event umjesto Stylesa. Svakako ga bookaju kao bitnu ličnost u kompaniji, ali nije sad ŠOKANTNO što je završio na pre-showu.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Clash of Champions 2019

Post Postao/la HunterDX »

Bayley zadržala titulu, nije ovo bila nzm kakva pobeda, ali mi je skroz ok za njenu heel varijantu.

Rowan dobio Romana... Nzm šta da kažem, ovaj poraz je dobar za Romana, Harper se vratio i pomogao Rowanu... Jedino što nisam siguran da je Rowan dobar izbor za ovako nešto.

Becky i Sasha su mogle bolje, mogli su dati bolji završnicu. Na kraju su sve odradili na njihov dosadan način.

Kofi je dobio Ortona, moraću da pogledam meč, ali mi je drago što je Kofi pobedio.

Rollins očekivano dobio Strowmana, vidim da je radio gomilu finishera, deluje mi mlako po onome što sam video, mada mi je prvi deo meča ličio na nešto.

Mislim da malo žure sa Wyattom i Rollinsom, nisam siguran da će skidati titulu sa Rollinsa... Wyatt je taj koji bi trebao da mu je oduzme, tako da se nadam da ćemo imati novog Universal champa posle HIAC.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Clash of Champions 2019

Post Postao/la Maki »

Jel sad Strowman definitivno rekorder po broju world title mečeva bez osvajanja pojasa? Imao je jedan protiv Owensa, pa onda na SS 2017, pa protiv Brocka na NM 2017, pa u triple threatu na Rumbleu 2018, pa u Hell in a Cellu, pa na Crown Jewelu i sad na Clashu.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Clash of Champions 2019

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Sasha i Becky match bio dosadan dok nisu pocele se boriti van ringa

Mandy i Sonya izgubile :cry:

Bugley i Charlotte je bio meh
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Clash of Champions 2019

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Zato su zenske tag tim titule na main showu.
as they should be :clap:
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Clash of Champions 2019

Post Postao/la AlenB »

Cruiserweight meč je bio slab, par dobrih highflying spotova, ali bilo je užasno malo kemije i slabo su se kužili čitavo vrijeme

AJ/Cedric - s jedne strane čak i okej storytelling, Cedric se malo zaletio jer ga je ponio taj hometown feeling ali ga je AJ sasjekao vrlo brzo i dobio, uz to meč je bio super mali sprint, ono sto je negativno je to da je Cedric ovime izgubio sav momentum koji je imao, zato je najsigurnije imati odličan meč, a ne ovo, imam osjećaj da su samo napravili to kako bi navukli heat na Stylesa i to je to, plus staviti ovaj meč na kickoff je strašno
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Clash of Champions 2019

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Jel sad Strowman definitivno rekorder po broju world title mečeva bez osvajanja pojasa? Imao je jedan protiv Owensa, pa onda na SS 2017, pa protiv Brocka na NM 2017, pa u triple threatu na Rumbleu 2018, pa u Hell in a Cellu, pa na Crown Jewelu i sad na Clashu.
Zato su mu još 2017 trebali dati titulu, pa bi i u porazima izgledao legitimnije.
On je u prvom meču protiv Lesnara pao posle prvog F5, što je tada bila velika greška, tada je i u porazu morao da izgleda jače...
Onda je posle uglavnom izgledao kao idiot, gubio čisto ili ne, svakako izgleda kao da nema mozga.
Ništa sada nema ni od toga što kicka finishere, kicka, ali ne uradi ništa, na kraju opet primi pin.
Njegov lik nema psihologiju koju bi uneo u meč, nedeljne epizode ga prikazuju kao monstruma, nekad ispadne i pametan, ali u velikim mečevima je pravi debil, samo je ogroman, može da trpi dosta batina i to je to.
Žešći disbalans u bookingu jednog wrestlera, nije ni jedini koji je u takvom problemu, ali kad već pričamo o njemu...

Tako da on sa takvim bookingom i ne zaslužuje više od mečeva za titulu, nije više ni popularan kao ranije, tu je dobar broj wrestlera koje vidim ispred njega, nije neko zbog koga bi ostali morali da trpe.
Ne kažem da mu se u budućnosti ne treba dati titula, jer bi mogli da iskoriste njegove poraze i naprave foru sa njim u budućnosti.
Ali je to za njih druga dimenzija.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57163
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Clash of Champions 2019

Post Postao/la Sherpa »

Nemojte tako. Pa braun urliče i baca i ruši stvari u bekstejđu.
slika
Avatar
mone
Rank 7
Rank 7
Postovi: 518
Pridružen/a: 03 vel 2019, 10:31
5
Lokacija: Zagreb
Status: Offline

Clash of Champions 2019

Post Postao/la mone »

Meni je čak bio i zabavan show
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8833
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Clash of Champions 2019

Post Postao/la KOMANIA »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Jel sad Strowman definitivno rekorder po broju world title mečeva bez osvajanja pojasa? Imao je jedan protiv Owensa, pa onda na SS 2017, pa protiv Brocka na NM 2017, pa u triple threatu na Rumbleu 2018, pa u Hell in a Cellu, pa na Crown Jewelu i sad na Clashu.
Ja mislim da se kolje sa Joem oko te pozicije. :lol:
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Clash of Champions 2019

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Vidia sam da se Harper pojavia tako da ću pogledat (dokaz da je Harper jedini draw u WWE-u btw), dodatni bonus šta je Meltzer ili ko već ispa glup :lol: :lol: :lol:
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Clash of Champions 2019

Post Postao/la AlenB »

Raw tag titule - meh meč

Bayley vs Charlotte - hahahah samo 4 minute, ovo jedino ide u korist Bayley

New Day vs Revival - daleko najbolji meč do sada, jako dobar team work Revivala

Ženske tag titule - bilo je par okej udaraca i to je to

Nakamura vs Miz - u početku bezveze na kraju se prilično popravilo
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Clash of Champions 2019

Post Postao/la Maki »

Previše mečeva je bilo što govori da jedan ovakav PPV gdje se sve titule brane treba biti single-brand kao 2017.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Clash of Champions 2019

Post Postao/la Markovic619 »

Ma ja uopšte ne znam sta ce im ovaj ppv. Mogli su na SummerSlamu staviti da se brane sve titule. Ispada vise meceva bilo na Clash of Championsu nego na SummerSlamu.
Odgovori