PAC

All Elite Wrestling
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Neville

Post Postao/la Wulf7X »

Neville mi postaje jedan od omiljenih posle ovoga. The truth has been spoken :lol: :lol:
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Neville

Post Postao/la AlenB »

There is some word going around that Neville has quit WWE or, at the very least, requested his release from the company. Further, Pro Wrestling Sheet is saying he was the one who was going to wrestle Enzo Amore in the main event Lumberjack match on Monday Night Raw this week but he walked out before the show and Kalisto stepped in.


Ne razumijem baš zašto on, vjerojatno je dobar dio razloga to što je Enzo prvak. Ali on se vrti oko titule otkako je došao u diviziju, tako da ne znam točno što bi razlog mogao biti ovdje. Jer da je nezadovoljstvo pozicijom, svi drugi Cruiserweighti bi isto trebalo postupiti.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Neville

Post Postao/la emirates »

Mislim da je slicno kao i sa Ariesom. Htio je da ga prebace na main roster, jer ko god se ne bori za titulu u CW diviziji, taj radi nasumicne tag team matcheve. WWE su rekli ne, vjerovatno jer ne zele izgubiti jako ime u 205 liveu i ovaj je trazio da ga otpuste. Shvatam i jednu i drugu stranu, ali bi mi bilo stvarno zao da Neville tek tako ode. Lik je mogao na IC titulu hladno. Da ga ovako dobro grade jos godinu-dvije, mozda i na glavnu titulu.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Neville

Post Postao/la AlenB »

Možda je trebao malo pustiti ih da vide kud i kako će s njime. Jer realno ne rade ništa sa 75% divizije koji također smatraju sebe boljim od 3-minutnih mečeva svaki tjedan, ali šute. Neville je malo veći deal, ali baš zato mislim da ne bi tek tako odustali od njega nakon što su ga ovoliko dugo i dobro gradili. Možda se i varam.

Aries je imao malo veće razloge - on je bio već stvorena zvijezda prije dolaska u WWE, naravno da mu je rad u loše bookiranoj diviziji bio ispod časti. Nevilleova je cijela WWE karijera prije CW divizije priličan mediokritet, a dolaskom u diviziju se preporodio. Tako da se ne mogu u potpunosti složiti s tom odlukom.

Premda je rano govoriti, možda glasine nisu točne.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Neville

Post Postao/la TheViper »

Bravo WWE, izgubicete jos jednog odlicnog workera.

Bitno da je jebeni Mahal sampion, kao i Enzo...
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Neville

Post Postao/la Sake »

Ako je istina (vjerujem da nije), mogu se složiti. Po meni je Neville na razini Stylesa. Odličan u ringu i odličan na mikrofonu, bolji na mikrofonu od AJa. Zaslužuje bar IC titulu.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Neville

Post Postao/la Sherpa »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST Po meni je Neville na razini Stylesa.
Nije. Nitko nije na njegovoj razini unutar te kompanije.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Neville

Post Postao/la Melloo »

Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Neville

Post Postao/la Sake »

- WWE Cruiserweight Champion Kalisto defeated Enzo Amore to retain his title

Amore worked hard to get heat by trashing the city, but it didn't really work. He also said that he took out Big Cass and made Neville quit.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Neville

Post Postao/la AlenB »

SI.com again reported Neville’s release will be drawn out, essentially saying Vince McMahon will pay to keep him tied up after his walkout.

Ne kužim poantu ovoga, želi ga pridobiti ponovno ili što? Jer mislim da mu ovaj plan neće uspjeti.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Neville

Post Postao/la Sherpa »

Jebiga potpisao je ugovor koji i dalje traje. Vince se sada inati.

samo, nisam siguran da će dobiti rat
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Neville

Post Postao/la AlenB »

According to PWinsider.com, while it was reported that Neville was on his way out of WWE, it appears that there have been positive discussions between he and WWE, and the belief is that talks have gone so well that Neville could actually be returning to action for WWE before the end of the month, with another source claiming it could be as soon as this week.

It was reported in early October that Neville walked out on the company, due to his displeasure with his direction. There were reports he wanted released, but WWE never granted him one, as the two sides kept talking about resolving the issue.

Opa
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Neville

Post Postao/la Melloo »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST According to PWinsider.com, while it was reported that Neville was on his way out of WWE, it appears that there have been positive discussions between he and WWE, and the belief is that talks have gone so well that Neville could actually be returning to action for WWE before the end of the month, with another source claiming it could be as soon as this week.

It was reported in early October that Neville walked out on the company, due to his displeasure with his direction. There were reports he wanted released, but WWE never granted him one, as the two sides kept talking about resolving the issue.

Opa
Vidjet ces sad kad pobjedi nekog jakog odma i uzme mozda midcard titulu
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Neville

Post Postao/la emirates »

Odmah ga poslati na Miza.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Neville

Post Postao/la Melloo »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Odmah ga poslati na Miza.
On je osvoji i onda Miz ide na glavnu
I onda se probudimo
Odgovori