Teme tjedna/sedmice/nedelje

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Tema sedmice: WWE komentatori

Post Postao/la Melloo »

Cole je prototip WWE guya.On vjerovatno i kod kuce prica Vinceovim rijecnikom
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Tema sedmice: WWE komentatori

Post Postao/la ~MandyRose~ »

moj dream komentatorski trio team bi bio Jim Ross, Mauro i Beth Phoenix
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tema sedmice: WWE komentatori

Post Postao/la Sherpa »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST Beth Phoenix
koja ne pridonosi apsolutno ništa prilikom komentiranja

toliko je flat da je strašno
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Tema sedmice: WWE komentatori

Post Postao/la Melloo »

a i Jim Ross je uzasan trenutno
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Tema sedmice: WWE komentatori

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST moj dream komentatorski trio team bi bio Jim Ross, Mauro i Beth Phoenix
Koji će ti vrag dva play by play komentatora :lol: :lol: :lol:
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Tema sedmice: WWE komentatori

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST Beth Phoenix
koja ne pridonosi apsolutno ništa prilikom komentiranja

toliko je flat da je strašno
zna kako se zovu wrestling potezi za razliku od ostalih, izuzetak Mauro.
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Tema sedmice: WWE komentatori

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST moj dream komentatorski trio team bi bio Jim Ross, Mauro i Beth Phoenix
Koji će ti vrag dva play by play komentatora :lol: :lol: :lol:
3 person, ili čak 4 person booth kao kada je NXT imao 2014. je puno bolji i zabavniji nego samo dvoje ljudi. RAW i Smackdown se lijepse slusa nego Impact koji ima dvoje.
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Tema sedmice: WWE komentatori

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST moj dream komentatorski trio team bi bio Jim Ross, Mauro i Beth Phoenix
Koji će ti vrag dva play by play komentatora :lol: :lol: :lol:
3 person, ili čak 4 person booth kao kada je NXT imao 2014. je puno bolji i zabavniji nego samo dvoje ljudi. RAW i Smackdown se lijepse slusa nego Impact koji ima dvoje.
OK o ukusima se ne raspravlja, al opet ti ne tribaju dva play by play lika.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tema sedmice: WWE komentatori

Post Postao/la Sherpa »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST zna kako se zovu wrestling potezi za razliku od ostalih, izuzetak Mauro.
to je ne čini dobrim komentatorom
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Tema sedmice: WWE komentatori

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST zna kako se zovu wrestling potezi za razliku od ostalih, izuzetak Mauro.
to je ne čini dobrim komentatorom
I uostalom ako mauro zna poteze zašto triba neko ko zna poteze :lol:
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5109
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Tema sedmice: WWE komentatori

Post Postao/la ante »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Cole je prototip WWE guya.On vjerovatno i kod kuce prica Vinceovim rijecnikom
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5109
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Tema sedmice: WWE komentatori

Post Postao/la ante »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST zna kako se zovu wrestling potezi za razliku od ostalih, izuzetak Mauro.
to je ne čini dobrim komentatorom
Ali ona je zena, to je Mandyjev standard za kvalitetu

/s
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Tema sedmice: Šta bi ste promjenili u WWE-u da možete?

Post Postao/la DVW »

Zamislite na trenutak da ste vi Vince i da imate moć. Kakve bi promjene stupile na snagu da se privuku gledaoci i da se uvede reda u kompaniju? Imam ovdje štošta reći pa da skratim ovaj uvod:

Određene stvari ne bi mjenjao. Jedna od njih je svakako brand split. Tako imamo širok dijapazon wrestlera koje gledamo na posebnim showovina što daje na raznolikosti i kvaliteti storytellinga. Svaki mora imati po jednu World titulu, jednu žensku titulu, jednu mid-card titulu i jednu Tag Team titulu. Dolasci su omogućeni u određenim okolnostima i ne bi previše tome pridavao pažnju ako ne postane učestalo. Zato valjda postoji ovaj Shakeup. Dalje šta ne bi dirao je ženska divizija u usponu, ne samo da su ravnopravne nego su i prestigle muškarce što je dobro, gledamo dobre mačke kako se polugole tuku, nije seksistički nego realno je tako, nema se ko šta ljutiti. Taj zabavni dio wrestlinga zbog toga je na dobiti plus šalje se poruka ravnopravnosti, ali nikako feminizma. Ipak ne idu na muške jer to bi već bilo ono što ne valja.

E sad počinje smisao otvaranje ovakve teme za temu sedmice:

1. Ono što bi ja uveo kao pravilo je da World Champ (tj. u slučaju da nekad tokom karijere to postane) kad potpiše ugovor da se na taj ugovor doda još jedna stavka. Smije odsustvovati sa nekog showa, to je stvar dogovora kad, koliko i zašto, ali da to bude razumno. Ni pod koju cijenu ne smije postati part-timer poput Lesnara kojeg sam kao WWE fan zamrzio zbog toga. Show mora imati svjetsku titulu pobogu, šta mi to gledamo, titulu koja se brani svaka tri mjeseca ako i toliko. Oni misle da to diže kredibilitet, ali baš suprotno. Srozava ga kao da je u pitanju čista mid-carderska titula (btw ni ona ne zaslužuje takav tretman). Čini se da će stvari postati bolje sa Rollinsom s tim da ja ne govorim o tome. Govorim o tome da to postane pravilo koje ako se prekrši snose se posljedice. Jbg, nisam ti ja birao profesiju ako razumijete.

2. To je moj utisak, ne znam da li je vaš, da je na Roadu to WrestleMania Fastlane jedan suvišan PPV. Chamber to svakako nije, prije kad je Champ bio tu branjene su obje titule u Chamber matchevima, a i ne može poslije Rumblea da do aprila nema ništa. Čak je i datum za Chamber odgovarajući jer imamo uvijek sedam ili osam sedmica da se priče razviju do te mjere da budu dostojanstvene jedne WrestleManije baš zbog toga što je u pitanju duži vremenski period i što takav PPV razmak nemamo nigdje drugo tokom godine. Jedna je Manija. Fastlane po meni komplikuje stvari. Ne samo da smanjuje vrijeme za hypeanje i build-up nego do zadnjeg trenutka ne znamo ko će na koga na Maniji što je kod mene sad slučaj i što me moram priznati izluđuje. Fastlane realno usere dosta toga u najboljem dijelu WWE godine.

3. Poboljšanje Tag Team divizije ne samo da je hitno nego ako se ne desi onda je to jedna velika sramota i za velikane Tag Team divizije iz prošlosti, a i prema nama fanovima, ukratko svime što ima veze sa timskim wrestlanjem u WWE-u. Pogledajte samo jedan prosječan Raw. Imamo Lucha House Party koji su sjajni wrestleri, lucha libre, high flyeri, publika ih voli, ali u čemu je problem? U premalo prostora kojeg imaju, a i tog malo jadnog vremena kad im daju oni jobbaju. Šta reći na to? Radije će nas peglati sa Ryderom i Hawkinsom koji umjesto da budu normalni wrestleri jer lijepo ih je vidjeti zbog starih vremena i jer su solidni za vidjeti u ringu oni gube. Ne malo. Ovaj gubi koliko već. Toliko da ne zna šta znači pobjeda ni u čovječe ne ljuti se. Smiješno. AOP je izgradio neki momentum, a gdje su sad? Tako da će biti i sa Revivalom. Teški raspad sistema. Na kraju svi manje ili više postanu kao B Team. Jobberi koji su pronosali pojaseve jer niko drugi nema. SD to radi dosta bolje. Timovi koji su prisutni su se izgradili, utisak je da su nezaustavljivi, mislim daleko je to od savršenog, ali opet. New Day, Bar, sad evo Rusev i Nakamura, naravno Usosi kao Tag Team prvaci i sl. Raw mora koristiti ono što ima, a ne gurati pod tepih. Moramo zavoliti te likove kao što volimo Rollinsa, Stylesa, Bryana, Strowmana. Moramo se saživiti sa njima. Moraju postati neko i nešto na rosteru. To se sve može postići kako? Većom minutažom i boljim bookingom jer druge opcije nema. Ovo nije bezveze. Ovo je ključan problem čije se odgađanje riješenje jednostavno ne smije nastaviti.

4. Poniženja legendi se ne smiju bookirati jer kad se to desi želim da se ispovraćam. To je svetogrđe na neki način i zašto bi gledao McIntyrea kako naguzuje Kurt Anglea, čovjeka koji je postigao sve što se moglo postići u ovom biznisu čija je karijera btw završila neformalno? Kome to može biti zanimljivo? Drew je mogao izgraditi sebe kao heela na nekom drugom, na Strowmanu sam, a ne sa Corbinom i Lashleyom ako razumijete. Način da natjera legendu da plače nije način. Ne govorim o kayfabe događaju nego o retardiranim bookerima. Ko to pusti u program, sa kojom namjerom? Michaelsa koliko god da mi je drago bilo vidjeti jednostavno nismo smjeli vidjeti opet u ringu. Čemu? 2010 je zaključalja njegovu karijeru, a ključ je bačen u more. WWE sam sebi podapinje tim jer ono što su rekli samo tako slažu. Kako tako da ih novi fanovi otkriju kad starima lome srce. Figurativno naravno, ali znate šta hoću reći. Zašto bi Shawnu Lesnar uradio F5 na WM 28, koja glupost majko moja. Undertaker se maltretira po ringu, HHH se jedva vuče, Cenu se ne da gledati, a ne njih. Godine urade svoje, WWE ovako samo pati i nas i njih. Pustite ljude da zadrže dostojanstvo svojih jebeno slavnih i uspješnijih karijera za pamćenje, ne da ih novi talenti siluju u ringu. Nepotrebno, glupo i jadno, ono baš dno dna. Bilo je tu još primjera kojih se ne mogu sjetiti.

Vidite da nisam strog. Ne bi uvodio neke reforme kao da sam političar, ali do osnovnog poboljšanja mora doći da fanovi ne bježe od WWE-a i da nemaju tako jaku kritiku u negativnom smislu. Malo rada, malo nekih sitnica da se promjeni čisto radi ratingsa ako ništa. Da Vinceov porodični biznis ne obara najniže moguće rekorde gledanosti. Bilo bi dosta gledljivije. Po meni su ovo glavni problemi, nisu neki veliki, ali me žuljaju za oči, prije je bilo bolje, nije se ovo dešavalo. Šta god, sad se dešava i probleme treba riješavati redom. Svim bi nam učnili veliku uslugu. Ako je loša ideja teme sedmice izbrišite je, ja mislim da nije.
Zadnja izmjena: DVW, dana/u 25 vel 2019, 15:41, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Tema sedmice: Šta bi ste promjenili u WWE-u da možete?

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maknit Vincea i Dunnea, tvrdi brand split di svaki show ima svoj identitet, pretvorit NXT u stvarni developmental, maknit sve starkelje i neke part timere, prestat radit house showove.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Tema sedmice: Šta bi ste promjenili u WWE-u da možete?

Post Postao/la ~MandyRose~ »

vratio custom PPV stage setup
WENDY CHOO GANG!

slika
Odgovori