Teme tjedna/sedmice/nedelje

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tema sedmice: ženska divizija u WWE-u

Post Postao/la Sherpa »

@hunterdx osim možda par ljudi, koji su češće parttimeri nego tu svaki tjedan, nitko nemre reći ja to ne želim. I tu imamo još jedan problem. Oni dobiju loš tekst, odrade taj loš tekst, i onda im progovaraju kako su imali loš promo tog tjedna. Naravno da su imali loš promo kada ništa, ali baš ništa ne zvuči stvarno. Pa uzmi bilo koji meč, ali manje više bilo koji - slušaj ih kako govore, u 99% slučajeva ćeš čuti da to nije način na koji ljudi razgovaraja. Tako da je prvo i osnovno loše napisano, a drugo, kako bi bilo istinito kada ovaj već zna što će mu sugovonik kazati. Postaju čisto kazalište, pamte skriptu, koja je nedovoljno dobra ni za neko dječe kazalište
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tema sedmice: ženska divizija u WWE-u

Post Postao/la HunterDX »

U poptpunosti se slažem, nije mi jasno dokle će ići sa tim skriptama.
Meni je u redu da ih bookeri usmere, imate tu temu i improvizujte, sve bi mnogo bolje izgledalo.
Ovako se čak i blamiraju kada zaborave tekst, onda su opet wrestleri krivi.
To sve nikako nije prirodno, čak bi bez skripti neki mogli više da dodju do izražaja.

Izuzetaka svakako ima, kao Orton u segmentu sa Sheamusom, kada je javno pitao za tekst, gluv čovek bi provalio o čemu se radi.
I naravno, sve bez posledica.

Da ne pričam o Ceni koji ima slobodu da kaže šta poželi.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Tema sedmice: ženska divizija u WWE-u

Post Postao/la Maki »

Problem je što ako se pobuniš ili rekneš da to ne valja, karijeru stavljaš u opasnost. Znam da je jednom Vince naribao Brauna jer ovaj valjda nije rekao championship opportunity već nekako drugačije. Ako se sjećate onog segmenta kad je Elias spomenuo košarku u Seattleu i dobio mega heat. Umjesto da su prestali pričati da bi se baš osjetio momenat, on i Owens su nastavili pričati o Ceni jer su se vjerovatno plašili posljedica ako ne odrade što im se kaže.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Tema sedmice: ženska divizija u WWE-u

Post Postao/la Melloo »

Ma Wrestleri u wwe su vinceove lutke s kojima se on igra i vjerovatno lijeci neke frustracije iz mladosti tako.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tema sedmice: ženska divizija u WWE-u

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Znam da je jednom Vince naribao Brauna jer ovaj valjda nije rekao championship opportunity već nekako drugačije.
došao je kod njega i tražio title shot

ovaj popizdio zato što je kazao riječ title.

ili što nesmiju koristiti riječ belt... ili još neke takve...

i sve to nije rekao ne telki, nego njemu...
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Tema Sedmice: Potencijalno lice WWE kompanije.

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HBK je napisao/la:QR_BBPOST
Od muškaraca samo Aj Styles vredi
Seth Rollins, Adam Cole, Aleister Black, Velveteen Dream, Drew McIntyre, Johnny Gargano, Andrade Cien Almas itd. Puno njih vrijedi.
WWE nikad nije ima više ljudi koji bi mogli nosit kompaniju, i nikad ih nisu gore koristili.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Tema Sedmice: Potencijalno lice WWE kompanije.

Post Postao/la Melloo »

Jos ako dodas Stronga,Sami Zayna,Kevin Owensa,Dunnea, Waltera,Batea,Riddlea,Balora,

Vjerovatno nikad vise u historiji nijedna kompanija nece imat jaci roster, niti je ikad ijedna imala
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tema sedmice: ženska divizija u WWE-u

Post Postao/la HunterDX »

Kad smo već kod ženske divizije, da malo onjasnim svoje mišljenje o Rondi.


1. Rad u ringu: Što se samog rada u ringu tiče, moram da priznam da sam pozitivno iznenadjen, bolja je u ringu od Bliss,Carmelle,Belle... Čak je i sa wrestlerkama na njihovom nivou uspela da izvuče solidne mečeve, sa dobrim wrestlerkama je bila dobra. I ima tu još prostora za napredak.

2. Njena pozicija: Sa jedne strane razumem zašto je WWE kompanija direktno dovela na glavnu scenu, ipak će na taj način privući još fanova.
Sa druge strane, jedan legendarni Nakamura je morao proći kroz NXT, onda Charolette koja je veliki talenat i Flair-ova ćerka i ima tu još ljudi iz sveta wrestlinga.
A Ronda je bukvalno dobila AJ tretman. Aj i Ronda su nebo i zemlja, bar kada je wrestling u pitanju.

3. Booking: Booking joj je više nego jak i ovih dana se vodi polemika oko ME meča na WM, gde bi upravo ona učestvovala.
Plaši me samo rad WWE kompanije, upravo me to tera na pomisao da će ona taj meč i dobiti, jer oni ne znaju da koriste žene kada su udaljene od titule. Sa druge strane, ako npr Becky izgubi od nje, postoji verovatnoća da će se Vince ohladiti od nje, dok od Ronde sigurno neće i imaće neke planove za nju, pa eto ga razlog da Becky dobije meč, ukoliko se sretnu.
Čak bi Ronda pokupila i simpatije publike ukoliko bi izgubila. Njoj ne preti loš booking, već samo prejak booking, što publika žestoko negoduje.

4. Koliko će Ronda dugo biti full time: To npr ne znam, ali ne očekujem da će predugi, vidi se da ona voli wrestling, ali će tu biti ponuda za MMA mečeve, onda za filmove, svako novo pojavljivanje, dal to bio MMA meč, film ili wrestling će joj dizati cenu. Pogotovo će biti problem ako se brzo zasiti zbog uspeha, eto opet razloga da joj se ne dozvoli da sve pokupi tako brzo.

Mislim da je ona dobila dosta toga za prvih godinu dana, mogla bi čak i ženska tag divizija da se uzdigne sa njom, pa je tu i 4HW vs 4HW, gde takodje mogu biti uključene tag titule. Može da radi zanimljive feudove i bez titule, jer kao što sam naveo, ona je za čelnike kompanije glavna zvezda i svakako će biti jaka, ali to ne znači da joj treba brzo dati sve.
Neću se buniti ni da u budućnosti osvoji RR, niti da pobedjuje na WM. Ali sada ne bih da je vidim kao pobednicu, valjda je i kompanija naučila na svojim greškama, ima dosta vremena za nju i može da izgradi veliku karijeru.
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Tema sedmice: ženska divizija u WWE-u

Post Postao/la HBK »

Ok vaše mišljenje. Meni je Bliss super. I ne, nije to zbog boje njene kose :mrgreen:
A ne slazem se da je dužnost heela da digne facea. Njihova je dužnost da iznerviraju publiku i da uverljivo iznesu svoju ulogu u čemu je bar po meni uspela.
A ovo za pokopavanje Becky i drugih... slažem se. Ali trebali biste onda da pljujete i po Ceni sa obzirom koliko je on mladih talenata pokopao.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tema sedmice: ženska divizija u WWE-u

Post Postao/la HunterDX »

Pljuvi bi i Cenu, ali trenutno nema razloga. :D
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tema sedmice: ženska divizija u WWE-u

Post Postao/la Sherpa »

HBK je napisao/la:QR_BBPOST A ne slazem se da je dužnost heela da digne facea
ne, to je glavna uloga heela, da na kraju face ode preko njega over. to mu je konačan cilj.
slika
Avatar
Tomke
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 07 svi 2018, 12:24
5
Status: Offline

Tema sedmice: ženska divizija u WWE-u

Post Postao/la Tomke »

A ko je najbolji heel u istoriji? :D
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Tema sedmice: ženska divizija u WWE-u

Post Postao/la Melloo »

Tomke je napisao/la:A ko je najbolji heel u istoriji? :D
Ric Flair
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tema sedmice: ženska divizija u WWE-u

Post Postao/la Sherpa »

Tomke je napisao/la:QR_BBPOST A ko je najbolji heel u istoriji? :D
za mene ric flair
slika
Avatar
Tomke
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 07 svi 2018, 12:24
5
Status: Offline

Tema sedmice: ženska divizija u WWE-u

Post Postao/la Tomke »

Moj stric kaze da su to Cena i Vince i da je zbog njih prestao da gleda kecere :mrgreen:
Odgovori