Tema sedmice: ere WWE-a

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
TheViper
Rank 11
Rank 11
Status: Offline

PostPostao/la TheViper » 24 tra 2020, 15:24

Maki je napisao/la:Source of the postSvaka čast mu za mečeve sa Stylesom i Bryanom, to je jedino iole dobro što je izašlo iz ove 3 godine dominacije world title scene.

Jos ti mecevi nisu bili za titulu.
slika

The A-Lister
Rank 8
Rank 8
O meni: Nøŧ Ɇvɇɍɏønɇ Łɨꝁɇs Mɇ. Nøŧ Ɇvɇɍɏønɇ MȺŧŧɇɍs.

PostPostao/la The A-Lister » 24 tra 2020, 15:26

TheViper je napisao/la:Source of the post
Maki je napisao/la:Source of the postSvaka čast mu za mečeve sa Stylesom i Bryanom, to je jedino iole dobro što je izašlo iz ove 3 godine dominacije world title scene.

Jos ti mecevi nisu bili za titulu.

Mozda to znaci da bi trebao raditi više mečeva nevezanih uz titulu.

DVW
Rank 9
Rank 9
O meni: Loyal follower of WWE from past and present, but now also a little bit of AAA :)

Huge fan of BRM (Becky, Randy, Miz) <3

PostPostao/la DVW » 24 tra 2020, 16:18

Upravo to, to sam i ja rekao, a i nije samo Brock kriv što dobija squasheve za odraditi. Kriv je i Vince što je htio zgrnuti lovu preko UFC-a. Ne mora biti tako očiti primjer kao on, neka budu Ronda ili Shayna svejedno. Fanovi prave tuče možda odluče gledati ovu scriptanu kad vide svoje miljenike u WWE-u, vjerujem da su se vodili tom mišlju.

The A-Lister
Rank 8
Rank 8
O meni: Nøŧ Ɇvɇɍɏønɇ Łɨꝁɇs Mɇ. Nøŧ Ɇvɇɍɏønɇ MȺŧŧɇɍs.

PostPostao/la The A-Lister » 24 tra 2020, 16:29

DVW je napisao/la:Source of the post Upravo to, to sam i ja rekao, a i nije samo Brock kriv što dobija squasheve za odraditi. Kriv je i Vince što je htio zgrnuti lovu preko UFC-a. Ne mora biti tako očiti primjer kao on, neka budu Ronda ili Shayna svejedno. Fanovi prave tuče možda odluče gledati ovu scriptanu kad vide svoje miljenike u WWE-u, vjerujem da su se vodili tom mišlju.

Ja bi osobno volio na SSlamu vidjet meč Lesnar vs Shark. Imali su feud 2003. koji je brzo završio.

DVW
Rank 9
Rank 9
O meni: Loyal follower of WWE from past and present, but now also a little bit of AAA :)

Huge fan of BRM (Becky, Randy, Miz) <3

PostPostao/la DVW » 24 tra 2020, 16:34

Kakav promo lud! :clap:

Fallen
Rank 5
Rank 5

PostPostao/la Fallen » 28 tra 2020, 15:25

Najdraži mi period između 2007 i 2010. Nekako sam emotivno najviše vezan za to razdoblje, pa da kažem onda da mi je pg era omiljena. Mada objektivno najbolja je bila Golden era, iako nije po mom ukusu.

Maridius98
Rank 5
Rank 5

PostPostao/la Maridius98 » 28 tra 2020, 16:20

Za mene bi to izgledalo ovako:

6. PG ERA Super Cena at his finest. Kompanija bukvalno gubi svaki smisao o vremenu i prostoru. Feudovi traju jako kratko, najnebitnije titule u ovom periodu. Nenormalne žrtve nesrećnih okolnosti.

5. NEW ERA Kad se ova era završi verovatno će biti poslednja na listi. Ubedljivo najveći roster, mnogo programa, ali bez ikakvog smisla i reda. Većina NXT zvezdi ga debelo ispuši kada se pojavi na main rosteru (čast izuzetcima). Vince nesposoban da otvori oči i da vidi da nije više u 80tim.

4. NEW GENERATION Po mom mišljenju najtalentovaniji kečeri stare garde su se u ovo vreme pojavili u WWE-u. Diskutabilan program. Iako smo imali mnogo dobrih feudova i mečeva preterivali su ga sa "humorom" koji ne znam kome je bio namenjen.

3. ATTITUDE ERA Mislim da se ovo toliko potencira u kečerskim krugovima jer je bilo mnogo drugačije od NG i pre svega činjenice da je WWE sjebao WCW. Iako se slažem da je bilo ovde jako kvalitetnih mečeva i feudova koji žestoko vade prosek, ovde smo imali po mom mišljenju više lošeg nego dobrog. Na momente je to toliko izgledalo nenormalno da niti je bilo smešno niti zabavno.

2. GOLDEN ERA Mnogo dobrih i upečatljivih faca u ovom periodu. Titule su značile sve. Sem Hogana koji je skoro sve vreme morao da ima pojas, IC i tag titule su imale neverovatan kredibilitet. Mislim neki od mojih omiljenih kečera svih vremena su bili IC šampioni u tom periodu. Pored Hogana veliki problem i početak tih stupidnih kečera (nemam drugi termin kako da ih nazovem).

1. RUTHLESS AGGRESSION Ovde sve valja. Najbolji šampioni, najbolji mečevi, najbolji feudovi. Najbolja komedija u programu koju mislim da WWE nikad više neće da ponovi (Kurt Angle pre svega). Eddie, Edge, Angle, Benoit, Batista... Jedino reign of terror kvari prosek, ali opet su i ti mečevi bili odlični iako se maltene sve vreme znalo ko je glavno mudo.
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

PostPostao/la Maki » 28 tra 2020, 17:08

Super Cena je i Ruthless Aggression.

HunterDX
Rank 11
Rank 11

PostPostao/la HunterDX » 28 tra 2020, 23:32

Ja bih npr i u današnje vreme rado prihvatio da npr Cole i njegova era vladaju MR scenom neko vreme, zato mi je RoT i ok u neku ruku, jer je na kraju evolution uništen iznutra a glavni negativac je pobedjen. Nije ni reč o tome što je Trips moj omiljeni wrestler, imao je on i dosta čistih poraza u tom periodu, no sve dok je imao evolution, bio je i vladar, a preko evolutiona su poprilično izgradjeni Orton i Batista, mada je to i stvar ukusa.

A RoT takodje nije ostavio velik gnev kod publike, jer je već 2006 pred WM22 Trips dobijao pozitivne reakcije u feudu sa Cenom koji je godinu ranije bio izgradjen.
slika

Maridius98
Rank 5
Rank 5

PostPostao/la Maridius98 » 29 tra 2020, 00:12

Maki je napisao/la:Source of the post Super Cena je i Ruthless Aggression.

Tačno, ali mislim da je odneo manji broj žrtvi u tom periodu. Priča sa Nexusom je zenit njihove gluposti.
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

PostPostao/la Maki » 22 svi 2020, 21:55

Da li je po vašem mišljenju Attitude Era precijenjena? Svi smo čuli kako je to bio boom wrestlinga, najbolja era ikad, vrhunac i u mnogim aspektima su u pravu. WWF je ponovo bio na vrhu, wrestling je bio u mainstreamu. No ljudi moji sve sem ME scene je bilo tako...tryhard i cringy. Kaientai kojim su dubbali glasove i koji su htjeli kastrirati Val Venisa, Beavar Cleavage i incest storyline, titule su bile bezvrijedni propovi čak i gore nego danas, skidanje na showovima i PPVima, Kennel from Hell itd. Nemam pojma. Attitude Era je definitivno bolji produkt od ovog danas, ali mislim da ne bih baš uživao da gledam neki AE Raw ili PPV. Vjv bih pogledao samo main event mečeve.

HunterDX
Rank 11
Rank 11

PostPostao/la HunterDX » 22 svi 2020, 22:21

Pa imala je svoje prednosto i mane kao i svaka era, dok iz današnje perspektive može izgledati mlako, u svoje vreme je predstavljala nešto najbolje u svetu wrestlinga.
slika

Super_Cena
Rank 4
Rank 4

PostPostao/la Super_Cena » 22 svi 2020, 22:57

Ja sam netko kome je demokracija i poštivanje ljudskog zdravlja i života na prvom mjestu i koliko god nam Attitude era i Ruthless Aggression era bile krcate zanimljivim i velikim mečevima oni su bili krvavi i kontroverzni po defaultu i ispred njih ću ja uvijek staviti PG eru. Zaštita wrestlera na prvom mjestu. Na drugom je to što je zaštitno lice PG ere John Cena. Ne bi se složio sa većinom da od 2008 do danas smo imali slabo odličnih mečeva. Ništa manje nego u deceniji koja je prethodila i deceniji u kojoj je Chris Benoit napravio ono što je napravio samo što je ovaj put to bez previše nasilja i ugrožavanja rostera.

crocop97
Rank 10
Rank 10

PostPostao/la crocop97 » 22 svi 2020, 23:14

HunterDX je napisao/la:Source of the post Pa imala je svoje prednosto i mane kao i svaka era, dok iz današnje perspektive može izgledati mlako, u svoje vreme je predstavljala nešto najbolje u svetu wrestlinga.

Meh, skoro sve osim main event scene je bilo loše, potpuni treš i to ne u pozitivnom smislu. Kad pomislim AE, uz Austina, Rocka, Tackera i Foleya u glavi su mi gluposti tipa onaj Mark Henry storilajn s Mae Young i Kai En Tai i Val Venis. :roll:
slika

HunterDX
Rank 11
Rank 11

PostPostao/la HunterDX » 22 svi 2020, 23:23

crocop97 je napisao/la:Source of the post
HunterDX je napisao/la:Source of the post Pa imala je svoje prednosto i mane kao i svaka era, dok iz današnje perspektive može izgledati mlako, u svoje vreme je predstavljala nešto najbolje u svetu wrestlinga.

Meh, skoro sve osim main event scene je bilo loše, potpuni treš i to ne u pozitivnom smislu. Kad pomislim AE, uz Austina, Rocka, Tackera i Foleya u glavi su mi gluposti tipa onaj Mark Henry storilajn s Mae Young i Kai En Tai i Val Venis. :roll:

Jeste sve to loše, ali oni su kao takvi srušili WCW, jbg, tada je to bilo najbolje što je wrestling imao da prikaže.
slika

Natrag na “WWE”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.