Zajedničko gledanje u subotu u 20 sati NWA The Great American Bash 1989 - Stream na Twitchu, chat na Discordu.

Tema sedmice: ere WWE-a

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Maki
Član mjeseca
Član mjeseca
Status: Online

PostPostao/la Maki » 22 svi 2020, 23:24

HunterDX je napisao/la:Source of the post
crocop97 je napisao/la:Source of the post
HunterDX je napisao/la:Source of the post Pa imala je svoje prednosto i mane kao i svaka era, dok iz današnje perspektive može izgledati mlako, u svoje vreme je predstavljala nešto najbolje u svetu wrestlinga.

Meh, skoro sve osim main event scene je bilo loše, potpuni treš i to ne u pozitivnom smislu. Kad pomislim AE, uz Austina, Rocka, Tackera i Foleya u glavi su mi gluposti tipa onaj Mark Henry storilajn s Mae Young i Kai En Tai i Val Venis. :roll:

Jeste sve to loše, ali oni su kao takvi srušili WCW, jbg, tada je to bilo najbolje što je wrestling imao da prikaže.

WCW je srušio WCW.

crocop97
Rank 10
Rank 10
Status: Offline

PostPostao/la crocop97 » 22 svi 2020, 23:25

HunterDX je napisao/la:Source of the post ali oni su kao takvi srušili WCW, jbg,

Zato što je WCW uspio sam sebe sjebat, da samo nisu botchali onaj Hogan-Sting meč...
slika

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 22 svi 2020, 23:26

crocop97 je napisao/la:Source of the post da samo nisu botchali onaj Hogan-Sting meč...

Ne bi ih ni to spasilo, koliko znam gašenje WCW-a je na kraju ionako bilo totalno van njihovih ruku.
slika

HunterDX
Rank 11
Rank 11

PostPostao/la HunterDX » 22 svi 2020, 23:27

HunterDX je napisao/la:Source of the post ali oni su kao takvi srušili WCW, jbg,

Zato što je WCW uspio sam sebe sjebat, da samo nisu botchali onaj Hogan-Sting meč...

Pa svakako su bili bolji od WCW-a tada. Ne osporavam da je WCW sebe pokopao.
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca
Status: Online

PostPostao/la Maki » 22 svi 2020, 23:28

Ne bi ništa značilo ako bi nastavili overbookati svaku stvar. Mogao je Sting čisto dobiti na Starrcadeu a opet ispasti jadan zbog overbookinga koji je baš otišao u nebesa tokom tog unitrašnjeg nWo sukoba.

HunterDX
Rank 11
Rank 11

PostPostao/la HunterDX » 22 svi 2020, 23:30

Glupo je što tražite jedan detalj ga pad WCW-a, oni su bili jako toksični i to dosta dugo, nije ni čudo što su pukli.
slika

crocop97
Rank 10
Rank 10

PostPostao/la crocop97 » 22 svi 2020, 23:32

HunterDX je napisao/la:Source of the post

Pa svakako su bili bolji od WCW-a tada. Ne osporavam da je WCW sebe pokopao.

Teško je tu reć tko je bio bolji, možemo jedino govorit o tome tko je bio manje loš :mrgreen:

Maki je napisao/la:Source of the post

Ne bi ništa značilo ako bi nastavili overbookati svaku stvar. Mogao je Sting čisto dobiti na Starrcadeu a opet ispasti jadan zbog overbookinga koji je baš otišao u nebesa tokom tog unitrašnjeg nWo sukoba.

To apsolutno stoj, jedan dobro bookiran veliki meč ne bi popravio situaciju, a vjerojatno bi nastavili s onakvim bookingom, s obzirom na cijeli creative tim. Ali čisto hipotetski, zanima me kako bi se odvila situacija da si je WCW uspio kupit više vremena i postepeno poboljšat produkt. Opet, čisto hipotetski.
slika

Natrag na “WWE”

Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot], Markovic619, The A-Lister i 3 gosta.