Shawn Michaels

Heartbreak Kid

Razvojni program 2.0
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

StevoLopata je napisao/la:QR_BBPOST Zar nema isto tako neka priča kako je Triple H odradio meč s ljepljivom trakom koja mu je držala biceps na mjestu? Ne mogu naći source, ali uvjeren sam da sam to pročitao negdje na redditu
Znam da je Sabu jednom rastrga biceps u barbed wire meču, omota trakom i nastavia meč.
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la TheBesir »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Ljudi ne cijene dovoljno koliko kečeri općenito mogu da trpe da bi odradili meč.
Shawn sa svojim leđima, Guerrero kad je raskrvaria čelo, Taker s 50 godina s potresom mozga, Angle većinu karijere s vratom, Tri kad je obe noge sjeba, sad nedavno Ciampa ladder meč s 3 raličite ozlijede odradia, Foleya da ne spominjem.
Tako ti je to danas većina ljudi (pogotovo na balkanu) misli da su kečeri nešto bezveze da je to bezopasno a npr Undertaker sa 50+ godina u Main Eventu Wrestlemanije se bori..
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

TheBesir je napisao/la:QR_BBPOST npr Undertaker sa 50+ godina u Main Eventu Wrestlemanije se bori..
Ovo bi bilo OK da on zaslužuje bit u tom main eventu al to je već druga stvar.
slika
Avatar
StevoLopata
Rank 7
Rank 7
Postovi: 624
Pridružen/a: 27 tra 2017, 21:52
6
Lokacija: Zadar
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la StevoLopata »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
StevoLopata je napisao/la:QR_BBPOST Zar nema isto tako neka priča kako je Triple H odradio meč s ljepljivom trakom koja mu je držala biceps na mjestu? Ne mogu naći source, ali uvjeren sam da sam to pročitao negdje na redditu
Znam da je Sabu jednom rastrga biceps u barbed wire meču, omota trakom i nastavia meč.
To je to, pomijesao sam ljude
Prvi i najduži BWA tag team prvaci - 637 dana
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1617
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la Mortiis »

StevoLopata je napisao/la:QR_BBPOST Zar nema isto tako neka priča kako je Triple H odradio meč s ljepljivom trakom koja mu je držala biceps na mjestu? Ne mogu naći source, ali uvjeren sam da sam to pročitao negdje na redditu
ovo je bio Sabu u ECW...kad je imao Barbed Wire Match protiv Terry Funk-a
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1617
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la Mortiis »

TheBesir je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Ljudi ne cijene dovoljno koliko kečeri općenito mogu da trpe da bi odradili meč.
Shawn sa svojim leđima, Guerrero kad je raskrvaria čelo, Taker s 50 godina s potresom mozga, Angle većinu karijere s vratom, Tri kad je obe noge sjeba, sad nedavno Ciampa ladder meč s 3 raličite ozlijede odradia, Foleya da ne spominjem.
Tako ti je to danas većina ljudi (pogotovo na balkanu) misli da su kečeri nešto bezveze da je to bezopasno a npr Undertaker sa 50+ godina u Main Eventu Wrestlemanije se bori..
Undertaker je već sa 35god umirao od bolova nakon svakog meča čim ode iza zastora (čuo sam to od dosta wrestlera u njihovim shoot interview)...bojim se i pomislit kako mu je sada kada ima 50...

Inače znate i sami vjerojatno da je oporavak i pauza nakon što odu križni ligamenti u koljenu minimalno 6 mjeseci...Perry Saturn je nakon samo 2 mjeseca od operacije odradio par mečeva kad je potpisao za WCW (onda je opet malo pauzirao)
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la Sake »

WWE Hall of Famer Shawn Michaels has told Sky Sports News that he is open to a return to the ring – however, it’ll only be for one more match and it must be ‘done the right way’.

HBK retired eight years ago now on the Grandest Stage Of Them All at WrestleMania XXVI at the hands of The Undertaker. Being one of, if not the best in-ring performers of all time, large portions of the WWE Universe have been begging The Showstopper to dust off the spandex for one more match – one ‘in-gear’ appearance at WrestleMania 32 alongside Stone Cold Steve Austin and Mick Foley to take down the League of Nations aside, Michaels has resisted.

During the interview with Sky Sports, the 52-year-old said he is shocked WWE fans still want to see him make a return: “I’ve been retired for eight years now and when it got to the five-year mark I thought people would start asking me but they just kind of stopped.

“I think it’s one of those that you would never say never about and if it was just for a one-off then it’s something that I would take a look at. It would have to be done the right way and just for one match rather than something that ran for longer.”

Eight years is a long time to be out of the ring, so the WWE Performance Center trainer has warned fans not to expect too much if he does indeed make a sensational return: “It could be possible but people would have to accept they wouldn’t be getting the Showstopper, Mr WrestleMania, and that I’m 52 years old now.”

Regarding potential opponents, The Heartbreak Kid does have a shortlist, but isn’t setting his sights too high due to the limitations placed on his body after a lifetime in the ring, and such a long time retired: “AJ Styles and Daniel Bryan would be good, and then there’s the guys in NXT too. Someone like a Johnny Gargano would be fantastic.

“But for a one-off match now, I’d need it to be a tag-team match where Hunter (Triple H) and I can just do a few crotch chops and have some fun.”

The mind begins to wonder… Michaels is scheduled to appear at the Royal Albert Hall in London as part of the WWE United Kingdom Championship Tournament on June 18 and 19.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la Rio146 »

Ma nema od toga ništa. Osim ako Vince ne ubaci koji milijun u njegov džep, u što čisto sumnjam.
Yes Sir!
slika
Avatar
Lujaa
Rank 7
Rank 7
Postovi: 809
Pridružen/a: 07 svi 2018, 22:40
5
Lokacija: Nis, Srbija
O meni: I love puroresu
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la Lujaa »

Pod uslovom da mu kao Taker dopusti, mozda tad.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la Sherpa »

“ The working idea internally right now is that Michaels is coming out of retirement. Right now it is not for a singles match, and it is targeted, if not scheduled, for Saudi Arabia on 11/2.”
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la ejdzejp1 »

slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la emirates »

Ne znam, vjerovat cu kada to vidim. Nagadjalo se godinama da ce se vratiti za match sa Triple Hom i Bryanom, pa se nije desilo. Ako se desi, onda ce biti jebena steta.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Šta ima da je govoria da neće se vratit jer ne želi bit jedan od onih koji se umirovljuju više od jednom :roll:
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la AlenB »

A source told WrestleTalk current plans call for Shawn Michaels to work WrestleMania 35 in a dream match against AJ Styles.

šteta trošit Stylesove WM mečeve na ovo, onaj puta sa Shaneom (iako je meč bio dobar), sad ovo s HBK-om

iako da pobijem samog sebe, Styles je imao bolji meč sa Shaneom nego s Nakamurom
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST Styles je imao bolji meč sa Shaneom nego s Nakamurom
To protiv Shanea mu je jedan od najboljih u WWE-u, lik ima volje mečeve s WWE produktima nego s indie/japanskim likovima :lol: :lol: :lol:
slika
Odgovori